bi erkek unuttun bizi derse

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
  • Başlangıç Tarihi
G

gelecekkorkusu

Ziyaretçi
bi erkek 2-3 gun aramadiginizda unuttun bizi, araip sordugun yok diyorsa bu onun ilgisini mi gosterir? bir arkadasima biri boyle demis, bu benle ilgileniyo mu ki diyor

bence bu konuda genelleme yapmak doğru olmaz.arkadaş olarakta çok seviyor olabilir:kahve:

valla ne yalan söyliyim ben aşkımla üniversite arkadaşıydım ilk başta arkadaştık sadece uzun süre görüşmeyince gördüğü zaman öyle diyordu o da..O ilgisi olduğu için diyormuş yani:icecream:

sadece arkadas olan biri 2-3 gun konumayinca oyle demez herhalde ya

Aman erkekleri kim anlamiski kim cozmuski ben cozeyim birde donup akil vereyim.kafamçokkarıştı

Bence bir ilgisi olduğunu gösterir.
Tabii önceden sık görüşülmüşde ilk kez birkaç gün görmemişse olmayabilir de.
Ama genede var birşeyler derim ben.

laf geliside söylemis olabilir,sadece arkdas olarak gördügün bir insanada söyleyebilecegin bi laf
bu yolla onla ilgilenip ilgilenmedigi anlamasi cok zor bence

laf geliside söylemis olabilir,sadece arkdas olarak gördügün bir insanada söyleyebilecegin bi laf
bu yolla onla ilgilenip ilgilenmedigi anlamasi cok zor bence

Didoşuma katılıyorum..
Belki adam sadece arkadaş olark özlemiştir.. Zaten "bizi" kelimesini kullanmış. Şaka yollu görüşelim demiş. Bu kadarını yapan açıkça da hislerini dile getirirdi bence..

bence arkadaşçadır.ben daha evvel açtığım sizlerden fikir aldığım konuda butarz şeyleri bana söleyen bi erkekten bahsetmiştim.onunlada biz 2 gün karşılaşyoduk işyerinde( yani biz iki günmü görüşücez.hiç görünmüyosun.hiç arayıp sormuyosun,tatil sana yaramış....falan )bu tarz lafları vardı.bizim işyeri harici görüşmemiz yoktu.birden böle demeye başlayınca bende üstüme alındım bu lafları.ama düşündüğüm gibi olmadığını gördüm.o yüzden ilgi bitek bununla anlaşılmaz......hele erkekleri anlamak imkansız.kafalarına göre takılıyolar

bazen biz bayanlarda herşeyden nem kapıyoruz.... ay elini salladı hoşlandımı acaba. ay bana merhaba dedi benimi seviyo yoksa:) bekarsan herkesi böyle inceliyosun galiba. arkadaşında böyle huylanıyo galiba

Adamlarada yazık. Her söylediklerinden bir mana çıkarmaya çalışıyoruz. Ne deseler ; acaba bende gözümü var şeklinde yorumlanıyor.

Okadar sıradan, okadar normal bir cümleki neden arkadaşın bunu özelleştirmeye çalışmış anlamadım...

herşey olabilir... şakkıdı

bence ilgisi yok ilgisi olan adam beklemez arar karşı taraftan önce ortam yaratmaya çalışır yanlışmıyım yerimseniben

kendine ii bak gibi bişey bu
arkadaşlar arasında kullanılır böyle cümleler genelde
ilgiyle ilgisi yok bence:icecream:

X