Bı durum değerlendirmesi yapalım kizlar bana el atın haydi !!

Evet içime attıkça daha da boğuluyorum. Beklemek yoruyor beni
Ben eşimin ailesini arayıp konuşmayı düşünüyorum açıkçası ama bu hassas dönemimde ters bı laf ederler de beni çıldırttılar mi emin değilim o yüzden hiçbirsey yapmadan duruyorm şu an

işte kimse kırılmasın diye siz kırılıyorsunuz sizede yazık.
aksam konuşun sakince üzüldüğünüzü kırıldığınızı sonuçta 7. ayınıza girdiğinizi her an doğum yapabileceğinizi vs.
biliyorsun kramplarım giriyor kötü oluyorum vs.
evet kendisi bunları biliyor olabilir. ama akıl edememiştir belki erkekler bizim gibi ince düşünceli değil çünkü.
siz iylikle anlatınca ondada bir ışık yanacaktır diye düşünüyorum.
herşey gönlünüzce olsun inşallah. bebişiniz ve koca ayınız la mutluluklar dilerim.

Kısıtlı kapasiteden (erkek beyninden) fazla performans bekliyorm sanrm evet. Bugün sakince anlatmayı deneyeceğim iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim inşallah koca ayiyi zapt ederim de her şey güzel olur
Size de mutluluklar

Bence farklı bir durum var. Eşiniz yalnız gelsin diye cağirıyorlar bana oyle geldi.

Hepi topu 2 gun gidecekse bırakın yalniz gitsin 2 günde donsun. yalniz kalamam diyorsaniz sizde ailenizden birilerini cagirin yanıniza.

Bence farklı bir durum var. Eşiniz yalnız gelsin diye cağirıyorlar bana oyle geldi.

Hepi topu 2 gun gidecekse bırakın yalniz gitsin 2 günde donsun. yalniz kalamam diyorsaniz sizde ailenizden birilerini cagirin yanıniza.
Yok canm ilk gittigimzde iki günlük gitmiştik. Şimdi izin al gel diyorlar bir iki hafta
Ben de benden saklanan bir şey oldugunu dusunuyorm gerçi eşim hemen ağzından kaçırır yalan söyleyemez ama şimdilik hiç denk vermedi ya da ben anlamiyorm

Işte artık yapın

Kaç günlük gidip gelecek ki? İki üç günse kendi gitsin gelsin bırakın, siz uzun yol zamanını geçmişsiniz artık

Bazen kız kardeşle veya baska bir akrabayla sorun oluyor gelin duymasın istiyorlar. Tabi illaki gelin duyuyor. Bana da esim hep anlatir annesine yalniz gittiğinde neler konusuldugunu ben hic bilmiyormus gibi yaparım o yuzden anlatmakta sorun görmez.

2 hafta cok fazla. esinizle konusun 2 en fazla 3 gunlugune gitsin donsun. siz hamile olmasaniz belki 1 hafta da derdim ama hamilelik var 2 3 gun yeter.

illaki sizi isterlerse de doktor yolu yasakladı diyin. riskli oldugu icinde esinizde uzun kalamayacagini soylesin gitsin donsun.

bugün kendi ailemle istanbuldan izmire geldim. Kendi ailemin evine. Kendi odamın olduğu eve. Uzun kalacağım sonuçta annem babam. Rahat da ederim. İster gider odamda yatarım ister yürüyüşe çıkarım ister arkadaşımı arar görüşürüm. Ona rağmen annemler kırk kere sordu emin misin zorlamıyoruz dimi diye. Çünkü gerçekten uzun yol bu aylarda özellikle zorlamaya başlıyor. Ayaklar şişti. Kaburgalarım sırtım kalçam ağrıdı bütün yol. Şimdi kendime gelemiyorum.
bu kadar eziyet çekip kayınvalidemin evinde emanet oturmak zorunda kalsam çıldırırdım.
eşin de gitmesin ya koca adam madem ailesi doğuma gelecek 3 ay görmeyiversin pandemi zamanı ailesini.
neden böyle bencilleşiyor insanlar anlamıyorum gerçekten anlamıyorum.
ne akıl verrim bilemedim senin gitmen de eşinin tek gitmesi de tamamen saçmalık.
Hani bir şey olduysa hastalık vs ihtiyaçları varsa eşin gitsin gelsin de keyfi çoooook saçma.

Kaç günlük gidip gelecek ki? İki üç günse kendi gitsin gelsin bırakın, siz uzun yol zamanını geçmişsiniz artık
İzin alıp bir ya da iki haftalığına gidecek Allah korusun giderken bir kişi dönünce iki kişi bulmaz şimdilik umarım diyorum

Beni isteyen yok onlar eşime gel diyor siz gelin demiyor naparsa yapsin artık diyorm ömrümden gitti düşüne düşüne napaym

Zaten geçen gittiğimde de ödem yaptı ellerim ayaklarim. Michelin maskotu gibi gezdim ödem atana kdr
Son bir aydır bu ozleme olayları o kadar arttı ki anlatamam keyfi olarak onca yolu gidip gelme...pek akıllıca değil kendileri bilir

Ne siz gidin ne de onlar gelsin.Hamile kaldığım andan itibaren bırak gezmeyi misafir bile kabul etmedim ki normali bu.Korona olursanız bunun vebalini üstlenecekler mi.İlaç bile kullanamadığımız için geçenlerde eşimin dayısı haftasonu sürtmesine bize gelmek istedi.Sanki benim canım yok gezip hava alacak, son zamanlarımda gönlümü biraz eğleyecek etkinlik yapmak hakkım değil.Doğum sonrası bi müddet zaten çıkamayacağım+korona da eklenince sinirden çıldırdım.Kendileri sürekli şehir dışına çıkarlar gezerler düşüncesizler.Anamı babamı göremiyorum çağıramıyorum kaç aydır .Siz kim yani??Kimseyi düşünmeyen bencillerle uğraşmak o kadar zor ki.Göndermeyin yeni gitmiş kocanız. ne varda zırt pırt çağırıyorlar ne istiyorlarmış??

Evet bencillerle uğraşmak ve laf anlatmak çok zor keyfi cagiriyorlar bugün yarın hastalık kapsam bizden geldiği ne malum der çıkarlar işin icinden

Sorun mu var gebelikle alakalı? Neden iki büklümsünüz daha bu haftalarda ?
Hayır bir sorunum yok ve iki büklüm de değilim şu an yazdığım mesajlardan sanırım bir kısmı okudunuz. Sadece arasıra kasılmalarım oluyor ve bir iki dk kipirdayamiyorum o kadar. Ha bir de üç hafta önce on saatlik yola gidip geldim haliyle bel ağrısı ve ödemden iki büklüm kalmiatm bir sure

Eksik okumadım,yarım saatte bir sırt ağrısı vb nedenlerden mola ihtiyacı sanki bir sorununuz varmış izlenimi yarattı sadece. Bukadar sık mola verme ihtiyacı bu pandemi döneminde risk yaratır tek sorun bu bence. Hamileliğin en güzel dönemlerindesiniz,tadını çıkarın.

konu sahibi esine soyle o zaman para yoksa keyfi masrafa da gerek yok

Magnezyum eksikliği böyle yapar.Özellikle geceleri öyle bi kramp girer ki felek şaşırtan cinsten Kendimi bazen çarpılmış gibi hissediyorum,korkutuyor da valla

O yarım saatte bir mola verme ihtiyacı WC den dolayı araba salladikca duramadim ,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…