Bezi bırakma evresinde

Artık Aquapark hakkıdır kendisinin!!!

Ooo maşallah!

3 günde çözenlerdensin demek.
Ay galibaaaa. En korktuğum 3. Leveldi. Ilki ek gıda ikincisi meme bırakmaydı. Çok şükür bin şükür umduğumdan iyi geçti hepsi. Insallah bu level de hayırlısıyla atlanır.

Bez tak diyen çocuğa toto yıkama şoku

Ay galibaaaa. En korktuğum 3. Leveldi. Ilki ek gıda ikincisi meme bırakmaydı. Çok şükür bin şükür umduğumdan iyi geçti hepsi. Insallah bu level de hayırlısıyla atlanır.
Ben de bez işinden çok korkuyordum.

Ya Allah! diye başladık.

Fıtrat diyosuuun Allah sabır versin. Ben her işin yarısını yaptırıyorum. Yorum yapamiyciym.

Bizimki de tuvalet kağıdını ıslatıp poposunu silmeye çalışıyor. Nasıl bastırıyorsa “acıdı” diye bağırıyor.

Bence kendi söylemesi için biraz erken daha siz direk götürün bir süre sonra alışacak . Benim oğlum 4.5 yaşında parkta tutar çişini oyunu bırakmak istemez . Sizin çocuğun şuan kaçırıyor olması normal hem oyunu bırakmak istemiyor hemde kasları daha yeterince güçlü değil

Tabi ki evden çıkmadan önce tuvaletim yok dese de yine de götürüp öyle çıkmanız gerekiyor

Benimki de öyle çiş geliyor bez giydir kakam geliyor bezimi giydir. Tuvalete oturmam ben istemiyorum. Lazımlığa oturmam. Beze yaparım. Şaştım kaldım ben.
Anne kakam geldi bezime yapıyorum. Çişim geldi yapıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…