Bezi bırakma evresinde

Mikiifare

🌹herkes kalbinin ekmeğini yer 🌹
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2024
106
101
22
İyi akşamlar kızlar. Oğlum 3 yaşında evdeyken tuvalette gidiyor lakin dışarı da özellikle parkta kendine yapıyor söylemiyor da bu durumu nasıl düzeltebilecegim bana yardımci olurmusunuz rica etsem bilgili deneyimli anneler bilginize ihtiyacım var .

Bir süre sormadan tuvalete kendiniz götürseniz daha iyi olur bence.

Yani ben de tecrübeli değilim de bu şekilde ilerledim.

Benim daha 3 4 gün oldu bi şey demem doğru olmaz da hiç evet çişim var demiyo sorunca ben oturtuyorum gel azcık yapalım filan diye.

Merhaba, benim kızım genellikle söylemiyor. Ben oturtuyorum tuvalete birkaç saatte bir. Evden çıkarken tuvaletini yaptırıp çıkıyorum. Dışarıda genelde ihtiyacı olmuyor. Arabanın bagajında ise şu lazımlıklardan var. Misal bir saatlik bir yola gittiysek, durunca bagajda otutturup tuvaletini yaptırıyorum, sonra iniyoruz arabadan.

Bugün ilk kez kakamı yapıcam dedi. Bence biz olduk. Ben böyle sorup oturtup devam edecem daha dönmem beze. Çok şükür bin şükür kaçırmıyo işte.
Ohooo bitmiş gitmiş artık gerisi kolay benimki kakam geldi demiyordu anne bana bez tak diyordu kakan mı geldi neden takcaz canım tuvalet varya burada diyip öyle götürüyordum ayrıca çişe el sallamak gayet normallll bir davranış

Salon Kadini

Canım arkadaşım da gelsin.

Çok destek oldu bana.

Honkiponkitorino senin nasıl gidiyor?
Bizde çözdük artık arada kaçaklar oluyor sadece oda oyuna dalmaktan falan geçen gün doğum günü hediyesi olarak çamaşır makinesinin dibinde kaçırdı makinenin altına girince çişler herşeyi çekip banyoyu yıkattırdı bana sağolsun

Parkta cok mu uzun duruyorsunuz? Sorun sadece kaka mi? Cisi de mi kaciriyor?

Laale canim biz disarida hic sorun yasamadik yahu, iyice bi dinleyelim kaka magdurumuzu diyorum :)

Biz parka, disari vs cikmadan once mutlaka cisimizi evde yapiyoruz, kaka konusunda zaten sabah itibariyle hali tavriyla kendini gosterdigi icin kakasini yapmadan cikmiyoruz, gerci bizim kiz saat gibi, oglen 3'te yapti yapti yapmadi ertesi gune sarkitiyor kakasini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…