Bezi bırakma evresinde

Parkta cok mu uzun duruyorsunuz? Sorun sadece kaka mi? Cisi de mi kaciriyor?

Laale Laale canim biz disarida hic sorun yasamadik yahu, iyice bi dinleyelim kaka magdurumuzu diyorum :)

Biz parka, disari vs cikmadan once mutlaka cisimizi evde yapiyoruz, kaka konusunda zaten sabah itibariyle hali tavriyla kendini gosterdigi icin kakasini yapmadan cikmiyoruz, gerci bizim kiz saat gibi, oglen 3'te yapti yapti yapmadi ertesi gune sarkitiyor kakasini.
Artık Aquapark hakkıdır kendisinin!!!

Ohooo bitmiş gitmiş artık gerisi kolay benimki kakam geldi demiyordu anne bana bez tak diyordu 🤣 kakan mı geldi neden takcaz canım tuvalet varya burada diyip öyle götürüyordum ayrıca çişe el sallamak gayet normallll bir davranış🤣
Bez tak diyen çocuğa toto yıkama şoku 🤣🤣

Ay galibaaaa. En korktuğum 3. Leveldi. Ilki ek gıda ikincisi meme bırakmaydı. Çok şükür bin şükür umduğumdan iyi geçti hepsi. Insallah bu level de hayırlısıyla atlanır. 🥹
Ben de bez işinden çok korkuyordum.

Ya Allah! diye başladık.

Ya bana zaten sinir geliyor şu hijyen kısmında ellerini yıkamayı gösteriyorum öğretiyorum yani wcden sonra bunların alışkanlık olması için erkeklere aslında doğar doğmaz öğretmek lazım ama o napıyor kendini kuruladığı peçeteyle yüzünü siliyor 😭
Fıtrat diyosuuun 🤣🤣 Allah sabır versin. Ben her işin yarısını yaptırıyorum. Yorum yapamiyciym.

Ya bana zaten sinir geliyor şu hijyen kısmında ellerini yıkamayı gösteriyorum öğretiyorum yani wcden sonra bunların alışkanlık olması için erkeklere aslında doğar doğmaz öğretmek lazım ama o napıyor kendini kuruladığı peçeteyle yüzünü siliyor 😭
Bizimki de tuvalet kağıdını ıslatıp poposunu silmeye çalışıyor. Nasıl bastırıyorsa “acıdı” diye bağırıyor.

Bence kendi söylemesi için biraz erken daha siz direk götürün bir süre sonra alışacak . Benim oğlum 4.5 yaşında parkta tutar çişini oyunu bırakmak istemez . Sizin çocuğun şuan kaçırıyor olması normal hem oyunu bırakmak istemiyor hemde kasları daha yeterince güçlü değil

Tabi ki evden çıkmadan önce tuvaletim yok dese de yine de götürüp öyle çıkmanız gerekiyor

Ohooo bitmiş gitmiş artık gerisi kolay benimki kakam geldi demiyordu anne bana bez tak diyordu 🤣 kakan mı geldi neden takcaz canım tuvalet varya burada diyip öyle götürüyordum ayrıca çişe el sallamak gayet normallll bir davranış🤣
Benimki de öyle çiş geliyor bez giydir kakam geliyor bezimi giydir. Tuvalete oturmam ben istemiyorum. Lazımlığa oturmam. Beze yaparım. Şaştım kaldım ben.
Anne kakam geldi bezime yapıyorum. Çişim geldi yapıyorum.

X