beyaz show tebrik ediyorum

kedicik81

işte yanlızlık ben buyum
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.682
4
cuma gecelerimi renklendirdigi için tesekkur edıyorum program super ınsan sıtres atıyo gecen cuma petek dıncoz evlılıgıde ayrıca superdı guzel bır programdı beyaz show a tesekkur edıyorum

Keyifle Izliyorum...beklediğim Sayili Programlardan...KEŞKE TEKRARLARINIDA VERSELER...UYKUYA YENİK DÜŞTÜĞÜM ZAMANLARIN AFFI OLURDU:asigim::1rolleyes:

beyazı seviyorum ama programına çağırdığı bi çok ünlüden hiç hazetmiyorum
raiting uğruna çıtayı düşürdükçe düşürüyor
petek dinçözle can tanrıyar olayı da inebileceği son noktaydı sanırım

Gurbaya katılıyorum
Yemişim petegi nikahlansa ne olur olmasa,beraber yaşıyorlar saten.....
Beyas çok efendi bir insan.
Tekrarları var pasar sabahları 6 7 gibi sanıyorum...

bende beyaz show zevkle izliyorum
ama petek evlenecekmiş de
çoçuk yapacakmış

aman aman ne güzelll

Son 1 bucuk senedir hic kacirmadan izledigim tek show programidir BEYAZ SHOW..
Bana göre gercekten hakkini vererek yapiyor bu isi..
Sayesinde haftAsonum renkleniyor..
Ayrica cok ama cok severim kendisini :asigim:

Gerçekten güzel program da keşke cumartesiye alınsa... Hazır cumartesi akşamları da boş kalmışken

bende beyazı çok severım o aılemızın talk-show cusu:))hiçbizaman beyefendılığı bozmadı.helal olsun beyazaa.s.a.s.

Sene de iki kez belki ancak izlemişimdir Beyaz'ın proğramını..Ama aynı tarzada yayınlanan pek çok proğramdan kat be kat kaliteli diye düşünüyorum.

bende beyazın hastasıyım aslında beni konukları hiç ilgilendirmiyor biliyormusun ama onlarsızda olmuyor eşim bile benim yüzümden beyazın mübtelası oldu benimle birlikte oda izliyor gelelim konumuza beyazın hastasıyım yaaaaaaaaa

seni seviyoruummmmmmmmmmmmm beyazzzzzzzzzzzzz:asigim::asigim::asigim::1hug:a.s.

Evet bende çok seviyorum beyazı ama geçen hafta petek le canı evlendirdiği için keyifle izleyemedim. Allahın rüküşü

ben cok eglenıyorum onu ızlerken vakıt nasıl gecıyor anlamıyorum konuklarıyla bende pek ılgılenmıyorum fakat cok kalıtelı bır program yaptıgı kesın

benim en buyuk eglencem beyaz show. esimde bende severek izliyoruz. adeta programliyorum kendimi. adam a dese guluyorum artik o derece. :teytey:

beyaz çoookk tatlı yaa keşke o da evlense sengözlerimebaksanab

neyse programına gelelim.. harika bir program türkiyenin en güzel şov programı tabii ki bana göre.. hem seviyeli hem de eğlenceli.. şimdi daha erken saatte veriyorlar izleyebiliyorum çok mutluyum :hooray:

Neden tebrik ediyorsun ki?
Bir rezaleti Belediye başkanı ve Rtük başkanının onayıyla ortadan kaldırdığı için mi?

Neden tebrik ediyorsun ki?
Bir rezaleti Belediye başkanı ve Rtük başkanının onayıyla ortadan kaldırdığı için mi?

evet bu konuda katılıyorum sana canıma.s ama iyi bir işe vesile oldu. Beyazın kişiliğinide yaptığı programlarıda beğenirim. Bu piyasada çok dürüst gördüğüm bir kişidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…