beyaz show tebrik ediyorum

Cumartesi akşamları fox Tvde anında görüntü show var.Hepsinden güzel.Cumartesi boş değil anlıyacağın.

o programı bende tavsiye ediyorum beğeniylede izliyorum mutlaka seyredin kızlar cmt yayınlanan birçok programdan daha iyi

Petek Dinçöz bir iki gün önce ağlamış evlenemiyolar diye...

Beyazda jest yapmış....

Şahsen Petek Dinçözü sevmem.Evlenmesinede ne gerek vardı.Zaten kaç yıldır birlikte yaşıyorlar.

Beyazda sadece rayting için yapmış belli..

Beyazı severim ama son program kötüydüüüü

aslında kım olsa oyle bır jeste sevınırdı dıye dusunuyorum petek dıncozü pek sevmem ama onun adına sevındım bence program guzeldı ayrıca saat 10.30 alınmasıda ıyı oldu gece zor oluyodu ızlemek

cuma gecelerimi renklendirdigi için tesekkur edıyorum program super ınsan sıtres atıyo gecen cuma petek dıncoz evlılıgıde ayrıca superdı guzel bır programdı beyaz show a tesekkur edıyorum

Beyaz'a teşekkür ediyorum,.Ailece izlenecek bir proğram yaptığı (belden aşağı ve ucuz esprilerden uzak)için.Size teşekkür ediyorum,böyle bir başlık açtığınız için.
Yayın saatinin erkene alınması çok iyi oldu,rahat rahat izleyebiliyoruz.İyi günlerrrrrrrr

evt beyaz tesekkuru hakedıyor bence bendecede belden asagı degıldı sevıyelı olması onu bukadar cok sevdırıyor

ne olursa olsun program yapıyor
ve raytinge tabiki ihtiyacı var yoksa orda kaç senedir
sabahlara kadar durdurmazlar onu
ayriyeten ben çok seviyorum ve ona çok gülüyorum
çok samimi ve sinir bozucu espriler yapmıyor
espri ciddi bir iştir ve esprinin cinsellikle yapılması gerektiğini düşünen
kişilerin programı zaten fazla tutulmadan kalkıyor

gece 12de de olsa uykudan fedakarlık yapıp izliyorduk saat 10.30'a alındı yine kaçırmadan izliyoruz ailece. kesinlikle tartışmasız günümüzün en iyi talk show cusu.. tebrikleri hakediyor

bütün programların raytinge ihtiyacı vardır.petek dinçzöün evliliğinin bu amaçla yapıldığını sanmıyorum.çünkü beyaz'ın kitlesi zaten belli

geçen haftaki program zaten süperdi.şahanla beyaz biarada muhteşem bi program oldu

12 senedir bu güzelliği yaşattı için Beyaz' bu konuyu açtığınız için de size teşekkür ederim a.s.

kesinlikle harika program yapıyo
kendide çok efendi ve oldukça esprili
önemli bi şey olmadıktan sonra muhakkak seyrediyorum

bayılıorm esprilerine çok şeker biri. özellikle bu hafta şahan'ın da gelmesiyle program baya renklenmiştii =))

ilk çıktığı zamanlarda henüz çocuktum ama ilk gününden son gününe hiçbir konuğuna bahane bulmadan izledim beyaz show'u :asigim: çünkü belden aşağı esprilerin yapılmadığı,konuklara insan gibi davranıldığı bi program yapıyor ve çizgisinden hiç şaşmadan başarıyor işini... beyaz'ı sevmeyen sayısı çok azdır muhtemelen...

ben de çizgisinden hiç şaşamadan,hiç şımarmadan, ilk günden son güne işini adam gibi yaptığı için Beyaz'a; bu güzel cuma geceleri için yapımcılara ve bu konuyu paylaştığınız için size teşekkür ederim a.s.

Beyazı gönülden kutluyorum,ölümünün 9. yılında Barış Manço'yu andığı için.Eserlerin hala dillerde,dillerden düşmeyecek sevgili Barış,gidişin erken oldu.

bu akşamda süperdin beyaz konuklar benim için önemli değil sen olayı götürüyosun bence keşke beyaz okusaydı yazdıklarımı onun için söylenecek çok şey var HARİKASIN BEYFENDİSİN

Valla dün akşam ki programı süperdi. Neydi öyle o Vanlı çocukların kendinden emin rahat halleri. Bayıldım koptum ya:teytey:
Vanlıyam şanlıyan azıcıkta hiphopçıyam sırnaşık şey en çok buna güldük
Beyaz gerçekten bir numara...

Beyazi çok Sewiyorum Yillardir çizgisini Kaybetmden Yürüyebilen Tek Kişi Programini Kaçirmadan Izleyenlerdenim Tabi Bazaen Eşim Kiskançlik Krizine Girdiği Için Izlettirmiyo Oda Ayri öyle Yada Böyle Süper Birii

dün akşam yine harikaydı beyaz konukları kim olursa önemli değil tek başına götürüyor beyaz harikasın

beyaz show'a kim gelir kim gider bilmem ama konuklarına accaip takılıyo...

mesela rahmetli barış manço'ya şöle bişi demişti hiç unutmam aklıma geldikçe de gülerim...'barış abi yıllardır farklı ülkeler geziyosun farklı kültürler görüyosun farklı insanlarla tanışıyosun...yaşına rağmen kimse hızına yetişemiyo...üstelik her hafta adam olucak çocuk programını da yapıyosun...peki abi şimdi sen o parmaklarındaki yüzükler olmadan net kaç kilosun???...' sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…