beyaz show tebrik ediyorum

bende çok beğeniyorum,çok efendi...örnek bir ünlü ve insan...
bu akşam engelli bir bayanın engelliler için düzenlenen güzellik yarışmasında sunuculuk teklif ettiğinde hemen tereddütsüz kabul etmesi ve (o kadar kendinden emin ki )söz vermesi takdire şayan bir davranış.

bu arada bu akşamki programda çok güzeldi. kiboşun, kenyalı kızın saçlarını gösterip sonrada kaynak saç için yaptığı muhabbette koptuk biz....

şehitlerimiz için programı yarıda keserek hassasıyetını gösterdigi için birkez daha teşekkürediyorum

:nazar: beyazı çok seviyorum çok seviyeli ve başarılı buluyorum o hep 1 numara .son programındaki duyarlı davranışını çok taktir ettim

beyazı çok sevıyorum ama bu haftakı programından dolayı ayrıca kutluyorum ......gercı bu hareketınden dolayı bazı art nıyetlıler reytıng ugruna yaptığını soyleyecekler ama !

evtbencede ama ben cok samımı buluyorum dogrusu keske herkes onun gıbı duyarlı olsa

benim kuzen programına katılmıştı çok efendi çok kibar kimseyi kırmıyo diyo ekranda nasılsa aralardada öleymiş herkezle ilgilenmeye çalışıyomuş takdir ettim dogrusu bazı sanatçılar gibi kendini bgenmiş değil çok mütevazi

bir alışveriş merkezinde imza günü vardı.çok saygılı,doğal bir insan.kalıcılığının sebebide bu bence.

o birtane ya o kadar ilgiye sevgiye rağmen kendini bozmayan istisna birisi 40 yasında ve hala ceketını ılıkleyen bırısı gercekten cok terbıyelı komık eglencelı super bırısı ALLAH ım işlerini rast getirsin :)

benimde sevdiğim ve takdir ettiğim ender sanatçılardan bir tanesidir beyaza.s
bencede bu kadar çok sevilmesinin sebebi doğallığı ve tevazusu:1hug::1hug:

X