Sivilceli Ciltler beyaz noktalar kapalı komedonlar?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Ben artık peeling ve soyucu krem istemiyorum. Deriyi iyice inceltip hassaslaştırıyor. Aynen canım dua önemli :) bide artık lekeleri ve beyaz noktaları kabullendim daha kötü olmasınlarda bu kadarına razıyım :)

Ayni dertten bende muzdaribim denemedigim yontem kalmadi cenemde ve dudak cizgilerimde var dudak ustunu temizlemekten iz kaldi ama yok hicbir sekilde gecmiyor hatta artiyor yanaklarima dogru dagilmaya basladi differin gibi diger butun soyucularida kullandim bu komedonlar o kadar doluki benim deriyi komle sokup atmasi lazim temizlendiginde o kadar yag cikan bir komedonu sadece deriyi soyan bir krem ne kadar tedavi edebilir varsa cozumu olan kurtulan ne olur bir yontem gostersin

Benimde göz çevremde vardı, dediğiniz gibi yanaklarımdada oluşmaya başladı. Temizledikçe artıyor. Lekelerde çabası.
Doktor bi arkadaşım yağlı ve acı şeyler yeme dedi. Özellikle biber.
Ne alaka bende bilmiyorum :)
Bide antibakteriyel bi sabunla yüzünü yıka dedi.
Bi deneyin isterseniz.

Aci hayatta yiyemem yagli hicbirseyde tuketmiyorum fizigime dikkat etmek icin bence bunlarin cikma bahanesi baska birsey

Merhaba arkadaşlar bu konuda deniz tuzunu kesinlikle tavsiye ederim suyla karıştırıp sürdüğünüz vücudunuzda peeling etkisi yaratıyor ve gozenekler açılıyo isterseniz fotoğrafını atabilirim bacağımda bir sürü kapalı komedon gibi beyaz noktalar vardi bugun hepsi pul pul dökülmüş :)

Evet fotoğraf atabilirmisiniz

Ben nasıl kullanılması gerektiğini hiç anlamadım sırasıyla ayrıntılı anlatır mısınız? Pirinç ve sirkeyi sodanın içine beraber mi koyuyoruz ya da lavantayı bu işlemlerden sonra mi önce mi sürüyoruz yıkama jeliyle sabunu ne ara sürüyoruz, yardımcı olur musunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…