Beta HCG sonradan yükselen var mı?

Testten yarım saat somra böyle bugün 8. Günüm. İlk 5 dk hayalet çizgiydi ama görebiliyordum. Yarım saat içinde böyle oldu. Dün beta 5.17 di. Yani bi bakın arkadaşlar kafam allak

Testten yarım saat somra böyle bugün 8. Günüm. İlk 5 dk hayalet çizgiydi ama görebiliyordum. Yarım saat içinde böyle oldu. Dün beta 5.17 di. Yani bi bakın arkadaşlar kafam allak bullak.
inanın bende bilmiyorum ama siz testleri erken yapıyorsunuz ben 11. gün yaptım hazırlıklı olmak için 12. gün zaten kan vermiştim. Yani kendinizi strese sokarsınız böyle.

Benim ki yüksek medi:-(insallah siziki yüksek olur

Herkese merhaba, transferden sonra 12. Gün 20 çıkan Beta hcg değerim şu an 33 çıktı normalde düşmesi gerekiyordu ilaçları yarıya indir demişti doktor 20 çok düşük değer kimyasal bu umutlanma düşecek demişti 33 e çıktı. Artış oranı çok az tabi ki ama şimdi yine 2 gün daha izle dediler kafam karıştı gerçekten sizce umut var mı?

umut her zaman vardır :) kendinize dikkat edin 2 gün inşallah 70 olur o zaman rahatlarsınız :))

umut her zaman vardır :) kendinize dikkat edin 2 gün inşallah 70 olur o zaman rahatlarsınız :))
inşaallah dediğiniz gibi olur ancak güne göre şu an 300 -400 lerde falan olması lazım gibi düşünüyorum biraz moraller bozuk ama umarım benim gibi olup sonu güzel olanlar vardır çok teşekkür ederim güzel dileğiniz için

Birsey danışmak istiyorum benim bugün catlatma ignesi yapalı 10. Günüm dayanamadım 9. Gun kan verdim beta değerim 7.1 hamilelik olurmuş lütfen cevap verirmisiniz cokmu erken yaptım iğnenin etkisimi beta değerim yukselirmi

Ben 12. Gün 20 ile öğrendim 300 lere kadar çıktı ama kimyasal oldu. Doktorum söylemişti zaten. 12. Gün minimum 200lerde hatta 300 üstü ile öğrenmek gerekiyormuş şans düşüktü olmadı. Kısmet. Sizinki umarım hızlı ve düzenli artış gösterir de olur.

Ben 5. gün embriyosu 10. gün kan testi 3,03 aldım dün. Çok üzgünüm çok.. Ağlamaktan önümü göremiyorum gözlerim şişti davul gibi , kimim kimsem yok ailem uzakta. Çok çaresizim o kadar emek etmiştim ki…

Lütfen yapmayın ben ilk transferimde aynısını yaşadım saatlerce bağıra bağıra ağladım günlerce kendime gelemedim ama elden bir şey gelmiyor sinir boşalması yaşadım günlerce kendimi de eşimi de yıprattım çareyi psikoloğa gitmekte buldum 2. Transferimde pozitifi gördük ama değer düşüktü 300 lere kadar çıktı kimyasal oldu düştü. İnanın ümitle beklemekte kötü oluyor bağlanmıştım sevinmiştim ama en azından bu sefer olabiliyormuş diye şükrettim.

Yükselme durumu olabilir yani? Çok teşekkür ederim cevabınız için bu arada umarım hakkımızda hayırlısı olur bugün kan verdim bakalım yarın sonucu çıkacak inşallah hamileyimdir

Yükselme durumu olabilir yani? Çok teşekkür ederim cevabınız için bu arada umarım hakkımızda hayırlısı olur bugün kan verdim bakalım yarın sonucu çıkacak inşallah hamileyimdir
İnşaallah öyledir stres yapmayın. Değerinizi yazın lütfen bu yollardan geçen biri olarak elimden geldiğince tecrübelerimi yazarım inşaallah olumlu olur Allah gönlünüze göre versin

Bugünkü test sonucum beta 10.3 muş hamilelik varmış değerim artarmi bundan Bi 3 gün önce vermiştim 7.1 di

2 gün sonra kan verdim değerim 10.3 çıktı doktor hamilesin büyük ihtimalle diyo ama emin olmak için 5 gün sonra kan ver dedi değerim artar mı hamilelik varmı

2 gün sonra kan verdim değerim 10.3 çıktı doktor hamilesin büyük ihtimalle diyo ama emin olmak için 5 gün sonra kan ver dedi değerim artar mı hamilelik varmı
Hala aşının etkisimi idrar testi yaptım 1 dk içinde kırmızı oldu hemde iki tane denedim ikiside kırmızı oldu idrar testleri ni etkileri çatlama iğnesi yalancı sonuç verirmi

Bugünkü test sonucum beta 10.3 muş hamilelik varmış değerim artarmi bundan Bi 3 gün önce vermiştim 7.1 di
Takip etmeniz gerek. Katlanarak artması lazım. Mesela 2 gün sonra en az 2 katına çıkması lazım. Sonraki 2 gün yeni değerin 2 veya 3 katına derken katlanarak çıkması lazım. Sizinki kaçıncı gün oluyor acaba? Döllenmenin üzerinden kaç gün geçtiğini biliyor musunuz ortalama?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…