Beta HCG sonradan yükselen var mı?

İlk defa sizden duydum ilaçsızı. Normal tüp bebek denedik. 2 kez
İlaçsız dediğim bu estrofem, dex iğne vs kullanmamak. Ben sadece progestan kullandım. Transfer öncesi progesteron hormonuna baktılar yeterli gördükleri için başka hiçbir ilaç yapmadılar. Transferden bir gün önce, transfer gunu,transferden bir gün sonra ölçüm yaptılar. Ama bazı doktorlar direk ilaç veriyor hiç ölçüm yapmadan.

Anladım hiç konuşmadık ama demek ki yetersiz görmüşler keşke benimde öyle olsaydı iğneler çok zor

Merhaba benim de ilk transferimde 12. gün 37 çıkmıştı o kimyasal oldu beta 2 gün sonra düşük çıktı doktorum ilaçları bıraktırdı regl oldum

İkinci transferimde 7. Gün çift çizgiyi görünce 8. gün beta baktırdım 55 çıktı ve sağlıkla ilerledi oğlum doğdu şimdi 8 aylık

Ben de kimyasal olduğunda çok üzülmüştüm, tüp bebek süreci uzadıkça maddi manevi zorluyor çünkü, ama bana hemşire iyi tarafından bak hamile kalabildiğini gördük inşallah diğer transferin sağlıklı olur demişti şükür sağlıklı oldu ve doğdu, tez vakitte kolaylıkla tüm bekleyenlerin olsun inşallah

Maşallah darısı bizlere olsun inşallah. Ben sabah evde test yaptım sonucu şimdi atıyorum. Net çizgi var, gittim kan verdim 5.17. Şimdide tekrar idrar test yaptım hiç çizgi yok. Kafayı yedim yani inanılmaz kötü durumdayım.

Eklentiler

• E6AAD0F6-47C8-4566-BA2E-AF2D16AAE9A4.jpeg
    190,2 KB · Görüntüleme: 140
Testi yapar yapmaz bu şekilde olduysa evet pozitif gibi görünüyor ama yanıltmış ne yazık ki, ben predictor early almıştım daha güvenilir sanırım o

Bence olumluyada olumsuzada hazır olun. İki örnekte var ben amcamın gelini test gününde 15 ile basladı ve bir kızı var 2.ci sınıfa gidiyor maşallah oda tüp bebek ve 5.ci deneme. Bende ikinci denemede test günümde 27.04 tü iki gün sonra tekrar ettiğimde 7ye düşmüştü malesef. Yani olumluyada olumsuzada şahidim sizinli inşallah pozitife doğru gider

Benimde ilk beta sonucum 19 du 2 kat arttı sürekli bazense 2 kattan daha az arttı takip edildi kaç kere kan verdiğimi hatırlamıyorum bile. Çok şükür 8. Haftaya kadar gelebildim ama kalp atışı duyamadık ve gelişimi yavaştı bugün ise kanamam başladı sanırım düşürmek üzereyim

Oğlunuzu sağlıkla büyütün inşaallah darısı hepimizin başına vardır bir hayır diyelim çok sağ olun desteğiniz için

İnşaallah ilk örnekteki gibi olur. Hepimiz için hayırlısı olsun. Teşekkür ederim yanıtladığınız için

Umarım idrar testiniz yanlıştır. Kan verin 2 gün sonra sizde artık o zaman göreceğiz

Testten yarım saat somra böyle bugün 8. Günüm. İlk 5 dk hayalet çizgiydi ama görebiliyordum. Yarım saat içinde böyle oldu. Dün beta 5.17 di. Yani bi bakın arkadaşlar kafam allak bullak.

Aynı dondurlmuş embryonları kullandızmı yoksa sıfırda başdan başladızmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…