Beta HCG sonradan yükselen var mı?

Takip etmeniz gerek. Katlanarak artması lazım. Mesela 2 gün sonra en az 2 katına çıkması lazım. Sonraki 2 gün yeni değerin 2 veya 3 katına derken katlanarak çıkması lazım. Sizinki kaçıncı gün oluyor acaba? Döllenmenin üzerinden kaç gün geçtiğini biliyor musunuz ortalama?
13 gün oldu bugün iğne yaptıralı gebelik testi yaptım çok belirgin çıktı tekrar yapmak istedim yine kırmızı oldu inşallah hamilelik vardir

13 gün oldu bugün iğne yaptıralı gebelik testi yaptım çok belirgin çıktı tekrar yapmak istedim yine kırmızı oldu inşallah hamilelik vardir
İnşaallah vardır. Değerinizi takip edin strese girmeyin inşaallah olur. Ancak çok da bağlanmayın dediğim gibi ilk öğrenildiğinde 200 - 300 lerde öğrenmek gerekiyor. Dengeyi iyi kurmak lazım. Benim yaşadığımı kimse yaşasın istemem inanın ki inşaallah sizinki sağlıkla tutunur.

İnşaallah vardır. Değerinizi takip edin strese girmeyin inşaallah olur. Ancak çok da bağlanmayın dediğim gibi ilk öğrenildiğinde 200 - 300 lerde öğrenmek gerekiyor. Dengeyi iyi kurmak lazım. Benim yaşadığımı kimse yaşasın istemem inanın ki inşaallah sizinki sağlıkla tutunur.
Allah razı olsun inşallah hakkımızda hepimiz için hayırlısı olur Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin 😊

Eklentiler

• IMG-20240625-WA0049.jpeg
    IMG-20240625-WA0049.jpeg
    34,8 KB · Görüntüleme: 12
X