Beş Vakit Namaz Kılanlar...

Hayırlısı olsun Ayna.
Fakat bazen sızıntı şeklinde kanama oluyor. Bebek yine de tutuyor. Öyle bir şey olabilir mi? Kontrol ettirsen mi doktora?
(tamamen bilmediğimden soruyorum. yanlış anlama)
yok gülüm kan testi yaotırmıştım onun sonucu da negatif çıktı hayırlısı duanı eksik etme gülüm ...
belki yeni ay sevineceğim hayırlarla

namazsız bir hayat;nefessiz bir candır
namazsız bir hayat;güneşsiz bir gündür
namazsız bir hayat; yıldızsız gökyüzüdür
namazsız bir hayat ;yuzumdeki hüzündür
namaz yuzumde kocaman bir tebessümdür
namaz masmavi gökyüzümdür
namaz uçsuz bucaksız denizimdir
namaz aşktır,sevdadır,ezanı beklersın okunsada kılsam dıye,sevgiliye gideceksındır,
Ve namaz RABBİM le randevu saatimdir.
nacizhane duygularımdır arkadaşlar,

yine de dualarınızı esirgemeyin benden kuzum namazlarınızı eksik etmeyin inşallah ben 5 gün ara veriyorum
Sabah bebeğim uyandığında daha ezan bile okunmamıştı aklıma geldn dua ettim canım sana hayırlı sonuçlar al diye her zaman ederm etnezmıyım hiç

Sabah bebeğim uyandığında daha ezan bile okunmamıştı aklıma geldn dua ettim canım sana hayırlı sonuçlar al diye her zaman ederm etnezmıyım hiç
ALLAH RAZI OLSUN canım ne sevindim ...sen de canım namazlarını ihmal etme namazsız ruhsuz gibiyiz işte daha ne için yaşıyoruz ibadetlerimizi etmeyeceğiz de

Güneydoğu öğlen namazını kıldı rabbim hayırlı bir şekilde dualarımıza kavuştursun hepimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…