Beş Vakit Namaz Kılanlar...

"Size iki şey bırakıyorum; onlara uyduğunuz sürece delalete düşmessiniz: biri Kur’an, biri Sünnetim."( Tirmizî, Menâkıb: 31; Müsned, 3:14, 17, 26) çok güzel bi paylaşım, sünnet çok önemli...

Merhaba arkadaşlarım bende namazimi çok aksatiyorum. Oglusum var ve cok yoruluyorum gündüzleri bitiyorm resmen . Unutuyorum

Arkadaslar bi arkadasimiz whatsapp grubu falan kursa ? Her zman buraya giremiyoruz ne kadar güzel olur namaz vakitlerinde sesleniriz motive oluruz ?

Merhaba arkadaşlarım bende namazimi çok aksatiyorum. Oglusum var ve cok yoruluyorum gündüzleri bitiyorm resmen . Unutuyorum
Canım hiç yapamasan farzlarını kılmaya çalış gözünü seveyim..Kabirde yalnız kaldığında herkes gittiğinde amelin kalacak namazın kalacak okuduğun Kur'an yaptığın iyilik kalacak, sorgu sual başladığında sen susacaksın amelin konuşacak namazın iyiliğin itikadın konuşacak...dünya ikindi ile akşam arası kadardır kendimizi ahiret yurduna hazırlayalım inşaAllah

Merhaba canimm Allah razı olsun zaman ayırıp yazdığın için çok tsk ederim.aslında 4 elle sarılmak gerek

Herhangi bi kul cuma günü sela ve ezan arasındaki vakitte dua eder rabbinden istekde bulunursa rabbim onu gerceklestirirmis.Inşallah güzel isteklerimizi kabul buyurur yaradan. Aminnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…