Bereketli Bir Ömür

şimdi canım 0/40 yazıyor yaa 1/40 yazınca 40 günlük alışkanlığın 1nci günündeyiz demek
yani atıyorum 30ncu gündeyiz ama 5 kere yaptık (5) --- 30/40
Canım bu 40 gün olayında zinciri hiç kırmamak hedef izlediğim videoda (YouTube Barış Özcan) bakabilirsin yani diyelim 18. Gün yapmadın geri başa dönüp 0/40 oluyor yani. Namazdaki parantez içi 5 vakit namaz için sadece :)

Hayırlı Sabahlar

Dün İçin;
Yattığında telefonu eline almama --2/40
5 Vakit namaz kılma(4/5)--2/40
Yatmadan Önce Kitap Okuma -- 2/40

Günaydınnn
Yine çok hastayız kızım da ben de
Havalar kötü bir de moral bozukluğu eklenince vücudum hemen direncini kaybediyor. Bir akrabamızın kızı kaçırıldı mahvolduk ama çok şükür bulundu Rabbim korusun cümlemizin çocuklarını insanlar çok adi

Çok geçmiş olsun canım rabbim şifa versin. Nasıl kaçırıldı kaç yaşındaydı kim kaçırdı allahım korusun

Çok geçmiş olsun canım rabbim şifa versin. Nasıl kaçırıldı kaç yaşındaydı kim kaçırdı allahım korusun
Sağol canım Allah razı olsun
18 yaşında ünv ye yeni başladı internetten biriyle tanışmış ünv oda arkadaşı tanıştırmış aynı bölümü okuyor yardımcı olur diye sonra çay içmeye proje ödevi için buluşuyorlar arabaya biniyor hemen telefonunu atıyor adam yaşadığı yere 7 saat uzaklıkta bir yere götürüyor. Kızdan haber alamayınca aile geliyor oda arkadaşı bahsediyor adamdan mecburen peşine düşüyorlar 2 gün sonra bulundu çok şükür bir şey olmadan. Adam evli biri 3 biri 5 yaşında iki kızı var ipsiz sapsız biri. Ünv ye gitmeyecek sanırım kız psikolojisi bozuldu Allahım korusun çok fena bir hale geldik

Hayırlı Sabahlar
Hastalıktan gelemedim maalesef

Dün İçin;
Yattığında telefonu eline almama --5/40
5 Vakit namaz kılma(4/5)--5/40

Z Zuzununannesi
Allah korumus kizi cok kotu bir durum adami sikayet ettiler mi.
Sizede gecmis olsun anne kiz kacamadiniz salgindan demek.Bol bol meyve tuketin.
Tabii şikayetçi olundu içerde...
Sağol canım kaçamadık ne yazık ki
Sabah akşam acil iğne serum Bugun daha iyiyim çok şükür telefonu elime alamadım bile inşallah yarın bomba gibi dönüş yaparım :)

Hayırlı Sabahlar
Hastalıktan gelemedim maalesef

Dün İçin;
Yattığında telefonu eline almama --5/40
5 Vakit namaz kılma(4/5)--5/40
Sana da çok geçmiş olsun canım ben sayılara çizelgeye bakmam lazım düzenimi bozmadım annemde yanımdaydı ama şu an bilmiyorum bildirimi yarın yaparım Bugun de akşama kadar yatacağım sanırım

Öyle yoğun geçti kiiii günler anlatsam Roman olur anlatayım ve inşallah sakin yaşantıma dönerim bir an önce...

Biliyorsunuz hastaydım hastalığı atlattım çok şükür. Şehir dışında kaynım ve eltim var eltimle Bayram’dan bayrama kayınvalidemde görüşürüz bi sıkıntı yok ama akraba gibi de değiliz telefon görüşmesi falan yok Yani hiç neyse sömestr için İstanbul’a gelmişler arkadaşları ile gezmeye dönerken de geçen hafta salı günü bize uğradılar eltim 8 aylık hamile idi yemekteyken kanaması geldi hemen benim doktorumu aradım hastaneye gittik bebek kanala girmiş ama normale hazır değil vücut o hastanedeyken eve geldim Kazım’ın yenidoğanlarını yıkayıp kaldırmıştım onları çıkardım çanta hazırladım döndüm hastaneye sabaha sezaryen oldu aralarda da anneme gidip kızımı emziriyorum. Ailesine ve kayınvalidemlere haber verdik hastaneye geldiler bi gece benimle bi gece annesi ile kaldı.
Eve döndük 3+1 evde kayınvalidem eşi annesi eşi kız kardeşi kaynım eltim bir hafta sonra da kayınvalidem döndü annesi ile kzı kardeşi kaldılar bu sabah çıktılar çok şükür.
Eltim bana soğuktu Doğumdan sonra sebebini sordum annesi dedi erkek çocuğa kız kıyafeti getirmişsin kızının eskilerini. Dedim hazır çantası yanında gezseydin o zaman ben yeni almayı düşündüm ama ne zaman Doğum belli değil yıkamaya zamanım yoktu bunları hazırlayabildim ki ertesi gün zaten erkek bebek için alışveriş yapıp anneme yıkattım kuruttum hazırlattım yenilerini giydirdik. (Tam bdv lik konuymuş yalnız yazınca farkettim)
Neyse giderken de bi garipti ama çok şükür atlattık Kızımın iyice düzeni bozuldu bakalım ne yapacağız. Ama telefon Eline almama ve temiz tezgah rutinini mecburen devam ettirdim sayıları müsait zamanda yazarım
@hayallperisi canım iyiyim Allah’a şükür çok çok çok yoğundu

Tahmin etmistim Z Zuzununannesi bir yogunlukta oldugunu.
Eltin tam bdv likmis gercekten hem 8 aylik hamile geziyor cantasi yok yaninda hemde kiyafet ayarlayan sana surat yapiyor.Iyi sabretmissin ama iyiligin sana doner bosver.
Şundan 10 ay önce bir misafir geleceğinde stres basardı günler önce plan yapardım evde olunca biraz alıştım derken bu yoğunluk :) şu an onu düşünmek yerine kendi gelişimime şükrediyorum :) alnımın akıyla verdim sınavımı (bana göre )

Sizler nasılsınız? Uyanma saatlerin düzene girdi mi :)

Gecmis olsun elti gelmez bence bir daha sana kiz elbisesi vermissin

Ben uyku duzenimi aksattim malesef tekrar yogunlasmam lazim bu konuya.

Ben olsam sana minnettar kalırdım daha ne yapman gerekiyordu bilemiyorum Z Zuzununannesi . İnsanlar ne ara bu kadar pişkin oldu anlamıyorum. Seni takdir ettim kendine yakışanı yapmışsın, iyi ki de yapmışsın. Balık bilmezse Halık bilir demişler...

Gecmis olsun elti gelmez bence bir daha sana kiz elbisesi vermissin

Ben uyku duzenimi aksattim malesef tekrar yogunlasmam lazim bu konuya.
Aman Allahım ya gelmezse ne yapacağım şimdi

Bak yokluğumda hemen kaytarmışsın lütfen tekrar yoğunlaş ve düzene girelim :) Benim de okumalarım aksadı

Aynen öyle :) takılmıyorum Zaten düşünmeye vaktim yok onu, süreci anlatırken onu da anlatayım dedim şaşırdığım için :)
Yeniden bir düzene girip vaktimi bereketlendirmek istiyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…