Bereketli Bir Ömür

Ben de 2018 planı vs diye araştırma yaparken Barış Özcan’ın YouTube dan bir videosunu izledim öyle Bilgi sahibi oldum derin bir bilgim Yok yani :) ama senin bildiğin başka hesaplar varsa öğrenmek isterim :)
Bu Arada erken kalkabildin mi :)
Bende o ismi duydum izlemeliyim videosunu :)
Bilmiyorum planner yapanlar var ama Turkce bir sayfaya denk gelemedim henuz bulursam yazarim.
Hayir kalkamadim malesef cok agirlik var uzerimde birkac gundur.

Bende o ismi duydum izlemeliyim videosunu :)
Bilmiyorum planner yapanlar var ama Turkce bir sayfaya denk gelemedim henuz bulursam yazarim.
Hayir kalkamadim malesef cok agirlik var uzerimde birkac gundur.
Ben de çok içime sinen bir planner buldum hazır onu alacağım (kırtasiye malzemeleri ile aşk yaşıyorum pırlantadan daha çok mutlu eder güzel bir defter beni :) ) onun dışında bir ajanda gelmişti onu günlük olarak kullanmaya başladım.
Miya markası planner ın bak istersen ben klasör şeklinde bir kit var onu sevdim.

Cansu Dengey’in kanalında bullet journal yapımı izlemiştim. 3-4 ay o şekilde yapıp kullandım ona da bakabilirsin:)

Ya sanırım havalardan bende de var ama kendimi bırakmak istemiyorum saldığım zaman bir daha toplayamıyorum çünkü.

Ben de çok içime sinen bir planner buldum hazır onu alacağım (kırtasiye malzemeleri ile aşk yaşıyorum pırlantadan daha çok mutlu eder güzel bir defter beni :) ) onun dışında bir ajanda gelmişti onu günlük olarak kullanmaya başladım.
Miya markası planner ın bak istersen ben klasör şeklinde bir kit var onu sevdim.

Cansu Dengey’in kanalında bullet journal yapımı izlemiştim. 3-4 ay o şekilde yapıp kullandım ona da bakabilirsin:)

Ya sanırım havalardan bende de var ama kendimi bırakmak istemiyorum saldığım zaman bir daha toplayamıyorum çünkü.
Havalardan olabilir evet gunes olmayinca modum dusuyor ama ben hemen nazar diyorum :))

Bende severim kirtasiye malzemelerini ama bakmayi severim alip kullanmam saklarim cekmecelere biliyorum kendimi :)
Planneri ve kanallari arastiricam hemen.Ben de alışkanlıklar diye bir uygulama indirdim ama kullanmiyorum cunku birsey yapmadim :KK70:

Havalardan olabilir evet gunes olmayinca modum dusuyor ama ben hemen nazar diyorum :))

Bende severim kirtasiye malzemelerini ama bakmayi severim alip kullanmam saklarim cekmecelere biliyorum kendimi :)
Planneri ve kanallari arastiricam hemen.Ben de alışkanlıklar diye bir uygulama indirdim ama kullanmiyorum cunku birsey yapmadim :KK70:
Eşim Benimşe dalga geçer hep güneş enerjisi ile çalışıyorsun diye :KK70: güneşi görünce ilkokul zamanıma geri dönüyorum kıpır kıpır mutlu hava bozuksa ben de bozuluyorum ama yeneceğim azmettim :KK9:
Benim de çekmeceler dolusu var ama Bugun kıyamadığım bir tanesini meal defteri yaptım yavaş yavaş Bi 10 yıla tükenirler belki :) Gerçi bşr bahanemde kızıma miras diyorum :KK70:
Ben kalem kağıt kullanmayı seviyorum e-kitap bile okuyamam ama bakacağım uygulamaya :)

Eşim Benimşe dalga geçer hep güneş enerjisi ile çalışıyorsun diye :KK70: güneşi görünce ilkokul zamanıma geri dönüyorum kıpır kıpır mutlu hava bozuksa ben de bozuluyorum ama yeneceğim azmettim :KK9:
Benim de çekmeceler dolusu var ama Bugun kıyamadığım bir tanesini meal defteri yaptım yavaş yavaş Bi 10 yıla tükenirler belki :) Gerçi bşr bahanemde kızıma miras diyorum :KK70:
Ben kalem kağıt kullanmayı seviyorum e-kitap bile okuyamam ama bakacağım uygulamaya :)
Bende hic kullanmiyorum hersey telefonumda hevesleniyorum yok oluyor ortadan o kagit kalemler :KK70:
Kiz parcalar hepsini yerini kesfetsin yeter bu veletler kiyamadiklarina kiyiyorlar :))

İlk kavga sebebimiz olabilir :KK70:

Hadi bugün kalktım deeee
Kalktim :KK70:
Cok gec yatmama ragmen uyandim.Aksam dedigin kisilerin videolarini izledim cansu dengeyin anlatimi akici degil cok sıkıldim o planneri anlatirken bir seyi defalarca soylemesi anlatmasi bana uymadi :)
Bir tane 16 17 yaslarinda kiz bir anlatti planneri kendine yapti helal dedim kiza :)

Baris ozcanin birkac videosunu izledim tam benim tarzim akici tekrar etmeyen cumleler guzel seyler anlatiyor.

Temizlik hastaları hariç kimin içinden gelerek bayılarak iş yapıyor ki :KK70:
Başkasının temizleyeceğini bilsem ben de yapmam :)
Ama akşam ayıracağım yarım saat zaman sabahımı etkiliyor gerçekten ve bir yere işaretleme şeklinde yaparsan gaza da getirir.

Bebeğim olana kadar çalışıyordum ve ev hanımlığı basit boş oturma gibi geliyordu asla öyle değilmiş. Bu zamana kadar tüm gün iş yapsam da akşam hem toplu olmuyor hem de kendimi değersiz hissediyordum. Ama 3 gündür sadece sabah kendime ayırdığım zaman bile evde körelmiyorum dememi sağlıyor güne mutlu uyanıyorum.

Mutfağım toplu olduğu için çayı demleyip eşim Kalkana kadar okuyacaklarımı okuyorum ve zinde başlıyorum.

Bu herkes için farklı birini örgü örmek mutlu eder yarım saat yanında çayı örgü ördüğünde hem terapi hem de bir şey üretme hazzı hayata tutunmasını sağlar.

Ne çok konuştum yine umarım kendimi anlatabilmişimdir.
Çalışan biri misiniz bilmiyorum ama çalıştığım dönemde yapsaydım mutfak toplama işini dışarda kahvaltı yapmaz bir sürü birikim yapmış olurdum. Her açıdan faydalı bir alışkanlık yanı :)
Benim gece çocuklar uyumuyor. Bi birine kalkıyorum bi birine . Sabah diğerine... Uykumu alamayınca tüm günüm tembel geçiyor:KK43:

Kalktim :KK70:
Cok gec yatmama ragmen uyandim.Aksam dedigin kisilerin videolarini izledim cansu dengeyin anlatimi akici degil cok sıkıldim o planneri anlatirken bir seyi defalarca soylemesi anlatmasi bana uymadi :)
Bir tane 16 17 yaslarinda kiz bir anlatti planneri kendine yapti helal dedim kiza :)

Baris ozcanin birkac videosunu izledim tam benim tarzim akici tekrar etmeyen cumleler guzel seyler anlatiyor.
Çoook güzel :)
Ben genelde videoları mutfakta iş yaparken dinleyip merak ettiğim yer olunca dönüp bakıyorum :KK70: bayağı da oldu hatırlayamıyorum anlatımını şimdi :)

Barış Özcan muhteşem gerçekten diksiyonu da çok iyi izletiyor kendini

Merhaba hayal_hatun hayal_hatun beğenilerini görüp çok mutlu oluyorum :) sen de yazmak istersen yorumlarını beklerim :) minimal yaşantın beni çok etkiledi :)
Merhabalar,
Teşekkür ederim asıl şimdi ben çok mutlu oldum:) şimdilik tecrübelerden faydalanma aşamasındayım ve seni okumak gerçekten fayda sağlıyor bana. İnşallah katkıda bulunacağım mesajlar da yazmak nasip olur.

Çoook güzel :)
Ben genelde videoları mutfakta iş yaparken dinleyip merak ettiğim yer olunca dönüp bakıyorum :KK70: bayağı da oldu hatırlayamıyorum anlatımını şimdi :)

Barış Özcan muhteşem gerçekten diksiyonu da çok iyi izletiyor kendini
Ben dinleyemem oyle suratlarini gormem lazim :))
Baris Ozcan in gercekten diksiyon anlatim tarzi super dinlettiriyor kendini.

Perşembe gününden beri evde vakit geçiremedim anneme yardıma gittim her gün amaaa rutinlerimi aksatmadım çok şükür :)
Bugün bir ara açtım onda da kızım uyandı yazamadım :)
Nasıl gidiyor erken kalkma :)
Super :) Baris Ozcanin sitesinde isaretlemek icin olan tablolar varmis onlari yazdirabilirsiniz diyordu yazicidan aklinda bulunsun.
Ben erken kalkmalari haftaici yapabilirim sanirim haftasonu eskiye gore daha erken kalktim ama sabah 8 de falan kalkamam :KK70:

Ben dinleyemem oyle suratlarini gormem lazim :))
Baris Ozcan in gercekten diksiyon anlatim tarzi super dinlettiriyor kendini.

Super :) Baris Ozcanin sitesinde isaretlemek icin olan tablolar varmis onlari yazdirabilirsiniz diyordu yazicidan aklinda bulunsun.
Ben erken kalkmalari haftaici yapabilirim sanirim haftasonu eskiye gore daha erken kalktim ama sabah 8 de falan kalkamam :KK70:
Geçen sene çıktı aldım ben spor yapacaktım güya. :-)

X