Bereket, rızık ve iş için dua

Canım bende katılayım ama mesela pzt yayınlasan cumaya kdr bitirsek olurmu cuma 1 günde bn bitiremem ki hem çalışıyom hem fatiha grubundayım ya
Mesela 7 kişi katıldı diyelim 1000/7 =142 adet kişi başı salavat çekilecek sonra Ya Vacid 196/7= 28 gibi ... Eğer böyleyse toplamda herkese ortalama 600-650 arası düşüyor ( 7 kişi baz alınarak )
Yoksa ben yanlış mı anladım , herkes sayıların tümünü mü çekecek?

9 kişi olduk canım. Evet sayısı böleceğiz, çıkan rakamı hepimiz için okuyacak kişi. Bir zikirden toplamda yanında yazan kadar çekmiş olacaksın, fazla değil. 1000 salavat mesala 1000/9= 111 Bir kişi için 111 salavat okuyacaksın, toplamda 1000 salavat okumuş olacaksın. Diğer arkadaşlarda senin için okuyacak.

Toplam rakamı henüz bilmiyorum canım. Hepsini bölüp liste yapacağım.

Senin sediğin gibiyse kolay canım

Senin sediğin gibiyse kolay canım
Ben yanlış anlamışım . Herkes 4300 adet çekecek ama kişi sayısına bölünmüş sayıyı okuyup o kişinin duasını edicez. Sonra tekrar çekicez 2. kişiye dua edicez . Bu böyle liste bitene kadar ve dolayısıyla sayı tamamlanana kadar devam edicek .

Bu kez doğru anladım galiba ferdaw

Tamamen doğru anlamışsın canım. Sayı bölünmüş olacak ama toplam miktar değişmeyecek.

Aileme ve tüm sıkıntı yaşayanlara helal , hayırlı , bereketli iş ve kazanç kapıları nasip et Yarabbim . Bekarlara da senin razı olacağın huzur dolu , mutlu evlilik nasip eyle .

Allahım Melike kuluna hayırlı sağlık sıhatli bir evlat nasip eyle onu bu mutluluktan annelik duygusundan mahrum etme yarabbim.günahları varsa affet sen afedicisin bağışlayansın rabbim burdaki bütün arkadaşlarımın dualarınıda kabul eyle yarabbim. Allahım girdiğim bu darlığa madii sıkıntıda borçlarımızı bitirmemize yardım et. bize doğru yolu göster rabbim. amin amin amin

Allahim Kübra kulunu yüzünü kara çıkarma nasip ettigin iste hayirli bir sekilde sorunsuz çalışabilsin abisi de hayirlisi ile bir ise girmesinu ve namaza baslamasini nasip et senin yolundan sapmamiza engel ol.Kubraya ve kendisi gbi evlat isteyen herkese hayirli bir sekilde evlat sahibi olmayi nasip et.ailesine huzur saglik afiyet ver Gunahlarimizi bagisla .Üzüleceği sinirlenecegi hatta nefisine kapılıp kotu konusacagi insanlarla baglantisini kes amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…