Bereket, rızık ve iş için dua

Manen ve maddeten zenginlik için YA VEKİL(66) ADET.
Malın ve mükün genişlemesi için YA MACİD(48) ADET.
Rızkın genişlemesi için YA MALİKEL MÜLK(212) ADET.
Ticarette iyi kazanç için ve zengin olmak için YA GANİYYÜ (1060) ADET.
Mülkün ve işin daimi olması için YA BAKİ(113) ADET.
Bunlardan birini de çekebiliriz

Kaç tane çekicez canım ?hz İbrahimin duası gibi belli bi günde mi çekicez

196 kere diye düşündüm, ebcedi ile. cuma günü çekilmesi faziletliymiş. Toplu çekelim istiyordum bir de. Listemiz küçük, sayı az, herkesi aynı gün okuyabiliriz, cuma günü. Daha faziletli olur.

"Manen ve maddeten zenginlik için YA VEKİL(66) "ADET. bunu da ekleyebiliriz.
Senin önerin nedir canım, Önerilere açığım?

Son düzenleme:
Safir Taht
@ M Minikbirmucizemeselesi
@ minik kalp0753
@Kurkmantolumdnn
F FairyTale89
Y yasemin_90
@ N Nan85
@ DantelKiz

Canlarım listemiz bitti. Bildirim yapmayan iki arkadaşım var onlarda mesaj yazar görünce. Katılan, bizi yalnız bırakmayan, duaları ile bize destek olan hepinizden Allah razı olsun.

Ben duaların gerçekten faydasını görüyorum. İki gün sonraya yaşadığım şehirde bir iş görüşmesine gideceğim, iyi geçmesi için bana dua edin lütfen.
İnşallah sizde faydasını görürsünüz bu duaların, Rabbim ellerimizi boş geri çevirmez.

C
anlarım, bu cuma toplu zikir çekelim diyorum, katılır mısınız? Herkes için aynı gün okunacak bitecek. Duyuruz diğer topiklerde, katılmak isteyen olur, mutlaka. Katılmak isteyenler beğendi ifadesi bırakırsa sevinirim.

Sizde okunmasını istediğiniz dua, zikir varsa görüşlerinizi yazarsanız ortak karar alırız, hepimiz için iyi olur.

Son düzenleme:
Aynen katiliyorum bnde bugun yazili mulakata girdim ve cok iyi bir not aldim sozluye de girdim sonrasında sonucu henuz belli degil ama uzun suredir issiz biri oldugum icin bu bile bir umut oldu cok şükür Rabbime gönlümüzdekini verir insaallah

Aynen canım umut oluyor, beklemediğin bir yerden bir kapı açılıyor. Daha iş görüşmesine bile gitmedim ama en azından bir umut, şans oldu benim için. Aylardır tek bir dönüş bile alamıyordum. perşembe görüşmem var dua et bana canım.

Ederim tabi aynen insanin kendine guveni geliyor sanki olmasa bile Rabbim guzellestirip verir umuduyla yasiyoruz

Canım kalabalık olmayalım ya ne kadar çokluk o kadar karışıklık oluyor.tartışma çıkıyor. İnan çoğu gruptan çıktım . Ne dua yapma isteği kalıyor ne başka bişey. Mutlu huzurlu dua edelim 5 kişi olalım ama kalben edelim. Bazı gruplar bitsin diye bekliyorum artık çıkmak için.

Aynen canım. İçtenlik ve samimiyet gerek bize. Samimiyetimizi yitirmeden şu grupları devam ettirsek ne güzel olur.

Bu arada bizim grup kalabalık sayılmaz ki canım. Duyuru yapacağım onun için söylediysen katılamacayak olan arkadaş var, bazı arkadaşlarda görmedi henüz, onların ne yapacağını bilmiyorum, sayı azalırsa en azından yedi kişi olalım istiyorum. Aynı grupla devam etmeyi ben de isterim ayrılan olmazsa.

Zikir olarak Ya Vacid'in yanında tavsiyen var mı canım? Cuma günü için.

Bende katılırım seve seve ekleyebilirsiniz yer varsa eğer
Allahım ettiğimiz duaları kabul etsin Allah razı olsun aminnn diyen herkesten ♥
Sen zaten dahili listedesin canım. Ayrılmamana sevindim.

Tmm canım. 1000 salavat çekebiliriz.7 tane inşirah 7 tane Kadir suresi okuyabiliriz herkese çok ağır gelmezse

Tmm canım. 1000 salavat çekebiliriz.7 tane inşirah 7 tane Kadir suresi okuyabiliriz herkese çok ağır gelmezse
Ağır gelmez canım, salavat iyi olur onu ekleyelim. ama mazeretli arkadaşlar için sureler sıkıntı olabilir, herkes katılamaz.

Şöyle bir taslak çıktı ortaya.

1000 salavat
196 Ya Vacid
1281 Ya Gaffar (Günahlarımızın affı için,)
270 Ya Kerim
66 Ya Vekil

Benim listem çok daha ağır oldu sanki. Kişi sayısına böleceğiz ama aynı gün okunacağı için bir kişi örnek veriyorum o gün içinde 1000 salavat çekmiş olacak.

N asıl olacak tam olarak anlatirmisin

Sen zaten dahili listedesin canım. Ayrılmamana sevindim.
Teşekkür ederim böyle güzel dua kardeşliği kurmuşken burdayım tabiki
benim sürekli okuduğum El-Hafid var 1.481
o da olabilir
Kötüden , kötülüklerden ve belalardan korunmak uzak olmak anlamında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…