Bereket, rızık ve iş için dua

Benim yerime 2 gün okur musunuz bayanlar zaten son 2 kişi kalmış Salı gününe kadar telefon çekmeyen bi yere gidicem nete giremicem haliyle plansız birşeydi k bakmayın mahçup bir şekilde yazıyorum şuan hakkınızı helal edin lütfen

Ben okurum canim sknti yok

Eşimin beni dinlemesi huzur mutluluk sağlık ve borçların biran önce bitmesi

İnsallah Canimm insallah o kadar dogru anlatmissin ki. Uzulen hep biz oluyoruz zaten kendi ailemiz bile lafi gelince bize laf soyluyor küçümsüyor kusur buluyor. Güzel bakarsan güzel gorursun ama kusur aramak için bakarsan hep bulursun. Allahim yardım etsin bize

@ Safir Taht (12 )
M Minikbirmucizemeselesi (12)
@ minik kalp0753 (12)
KurkmantoluS (12)
@ ferdaw (12)
@ F FairyTale89 (12)
@ Y yasemin_90 (12)
@ N Nan85 (12)
@ DantelKiz (12)

Başlamadan,
3 defa "Estağfirullahellezi la ilahe illa huvel hayyul kayyume ve etübü ileyh"

1defa
"Allahümme entes selamü ve minkes selam tebarakte ya zel celali vel ikram" okuyoruz. Ardından ayetimizi okuyoruz ve duamızı ediyoruz.

Enbiyâ Süresi 87-88 ayetler

Hz. Yûnus'un Balığın Karnında iken Okuduğu Dua :
لَٓا اِلٰهَ اِلَّٓا اَنْتَ سُبْحَانَكَۗ اِنّ۪ي كُنْتُ مِنَ الظَّالِم۪ينَۚ

Lâ ilâhe illâ ente subhaneke innî küntü minez'zalimîn

"Senden başka hiçbir ilâh yoktur. Seni tenzih ederim. Gerçekten ben zulmedenlerden oldum !"

Canlarım şu duayı da eklemek istiyorum. Ayetten sonra 7 defa okuyalım, Peygamberimizin duası. Başta planda yoktu bu duayı okumak. Bazı arkadaşlar ayetin üzerine bu sayıyı çok bulursa sonradan dahil ettiğim için okumayabilir. Ama çok bir zaman alacağını sanmıyorum.
İsteğinize kalmış kısaca.

Bu duada Peygamber Efendimiz (s.a.v) Allahü Teâlâ’dan 5 şey istiyor.Mağfiret(Hata-kusur ve günahları bağışlanması), Merhamet, Âfiyet, Hidayet, Rızık(Mal-Mülk-servet)

” Allâhümmeğfirli verhamni vehdini ve âfıni verzükni”

Manası: “Allah’ım!Beni bağışla,bana hidayet nasip eyle,bana rızık ver,beni afiyette daim eyle ve bana merhamet et.”Amin

Son olarak 3 defa peygamberimize salavat getirip bitiriyoruz. "Allahümme salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala Ali seyyidina Muhammed "

Arkadaşlar @Nan85 arkadaşımızda sıra. Duası
"Eşimin beni dinlemesi huzur mutluluk sağlık ve borçların biran önce bitmesi"

Canım son kişi sensin, yarınki arkadaş yerine okursun ama kendi yerine okuma canım. senin için dua edeceğimiz bu yüzden farklı birinin okuması daha iyi olur. Ayarlarım ben.
Eğer herkese eşit dağıtmayacaksan , benim sayıya ekleyebilirsin , okuyabilirim .

Canım ben kime okunacak sa okuyabilirim
Canım yarın F FairyTale89 arkadaşımız yerine okuyabilirsen son arkadaşımıza iyi olur. Yoksa hallederim ben.

QUOTE="Kurkmantolumdnn, post: 60468114, member: 937723"]
Canım o zaman ben biraz geç okuyacağım bilgin olsun
[/QUOTE]

Hiç sıkınıtı değil canım, ne zaman müsaitsen.

Kendim icin ve F FairyTale89 arkadasim icin de okudum Allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…