Bereket, rızık ve iş için dua

Düzenli bildirim yapacaksan ekleyeyim canım. Ama sabah nazından veya öğle namazının farzından sonra okuyoruz. Her zaman değil. Uygunsa ekleyeyyim. N Nan85

@ M Minikbirmucizemeselesi (10 adet)
@ Safir Taht (10 adet )
@@minik kalp0753 (Mazeretli)
@ KurkmantoluS (10 adet)
@ ferdaw (10 adet)
@ F FairyTale89 (10 adet)
B Beto2012 (10 adet)
@ Y yasemin_90 (10 adet)
N Nan85 (10 adet)

Öğlen namazının farzından sonra ya da sabah namazının farzından sonra okuyoruz, arkadaşlar.
Okumadan önce

3 defa "Estağfirullahellezi la ilahe illa huvel hayyul kayyume ve etübü ileyh"

1defa
"Allahümme entes selamü ve minkes selam tebarakte ya zel celali vel ikram" okuyoruz. Ardından ayetimizi okuyoruz ve duamızı ediyoruz.

Bismillahirrahmanirrahim:
Rabbena atina min ledünke rahmeten ve heyyi’lena min emrina raşeda. Rabbişrah li sadri. Ve yessirli emir.

3 defa peygamberimize salavat getirip bitiriyoruz. "Allahümme salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala Ali seyyidina Muhammed "

Canlarım yarın benim sıram. ferdaw ferdaw Adım Nurgül. Bilen bilir derdim işsizlik. Şimdiden hepinizden Allah razı olsun, Allah sizlerin de muradınızı versin.

Duam,
Rabbim tez vakitte hayırlı iyi bir iş bulup yaşamımı düzene koymayı nasip etsin. İşimde başarılı olmayı, işimde kalıcı çalışmayı nasip etsin. Rızkımızı helalinden versin, uzakta ise yaklaştırsın, az ise çoğaltsın, çok ise bereketli kılsın.
Kazandığım helal kazançla başta anneme babama olmak üzere ihtiyaç sahiplerine yardım etmeyi nasip etsin. İhtiyaç sahibi tüm işsiz kardeşlerimize hayırlı işler versin. Amin amin amin.

Son düzenleme:
Yarin sabah okucam canim sıkıntı olurmu

Okudum Rabbim kabul etsin tez vakitte

Okudum Rabbim kabul etsin tez vakitte

Kızlar 4444 Tefriciye duası okuyacağız katılmak isteyen olursa

Sıra bende galiba belki öğlen foruma giremem bayanlar duamı paylaşıyım bende şimdiden allah razı olsun diyim Adım sibel.

Allahım ! Her güçlüğü kolaylaştıran sensin ve sana imkansız yok , sana zor yok Rabbim.
Yaşadığım olumsuzluklar yüzünden birçok maddi manevi kayıp yaşadım.Allahım her gün olduğu gibi duam ve niyetim belli bulunduğum şehirden başka bir şehire gidip tek başına ayaklarım üzerinde durup çalışabilceğim ve fazlası ile yüklü olan borçlarımı ödeyebilme gücü ver bana tez zamanda Allahım. Bu benim duam ama sen benim için en hayırlı olanı bilensin onu bana nasip et Allah’ım.Beni senden başkasına muhtaç etmeden eskisi gibi iş hayatımda başarılı olduğum günleri bana tez zamanda yaşat Allah’ım.Bizleri haramdan uzak tut helalinden kazanıp helalinden yemeyi nasip et Allahım benim gibi çaresizlere çare ol işsizlere hayırlı işler nasip eyle Allahım. Aminnnnnn

M Minikbirmucizemeselesi (10 adet)
@ Safir Taht (10 adet )
minik kalp0753 (Mazeretli)
@ KurkmantoluS (10 adet)
@ ferdaw (10 adet)
@ F FairyTale89 (10 adet)
@ B Beto2012 (10 adet)
@ Y yasemin_90 (10 adet)
@ N Nan85 (10 adet)

Öğlen namazının farzından sonra ya da sabah namazının farzından sonra okuyoruz, arkadaşlar.
Okumadan önce

3 defa "Estağfirullahellezi la ilahe illa huvel hayyul kayyume ve etübü ileyh"

1defa
"Allahümme entes selamü ve minkes selam tebarakte ya zel celali vel ikram" okuyoruz. Ardından ayetimizi okuyoruz ve duamızı ediyoruz.

Bismillahirrahmanirrahim:
Rabbena atina min ledünke rahmeten ve heyyi’lena min emrina raşeda. Rabbişrah li sadri. Ve yessirli emir.

3 defa peygamberimize salavat getirip bitiriyoruz. "Allahümme salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala Ali seyyidina Muhammed "

Canlarım sıra F FairyTale89 arkadaşımızda. Adı Sibel. Duası aşağıda.
Allahım ! Her güçlüğü kolaylaştıran sensin ve sana imkansız yok , sana zor yok Rabbim.
Yaşadığım olumsuzluklar yüzünden birçok maddi manevi kayıp yaşadım.Allahım her gün olduğu gibi duam ve niyetim belli bulunduğum şehirden başka bir şehire gidip tek başına ayaklarım üzerinde durup çalışabilceğim ve fazlası ile yüklü olan borçlarımı ödeyebilme gücü ver bana tez zamanda Allahım. Bu benim duam ama sen benim için en hayırlı olanı bilensin onu bana nasip et Allah’ım.Beni senden başkasına muhtaç etmeden eskisi gibi iş hayatımda başarılı olduğum günleri bana tez zamanda yaşat Allah’ım.Bizleri haramdan uzak tut helalinden kazanıp helalinden yemeyi nasip et Allahım benim gibi çaresizlere çare ol işsizlere hayırlı işler nasip eyle Allahım. Aminnnnnn

Okudum canım. Rabbim Sibel arkadaşımıza kolaylık versin dualarını kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…