bensiz daha mutlu olacak galiba

ben tek bi güzel söz bekliyorum,mutlu olmam için pahalı şeylere,sürprizlere,aşırı romantikliklere gerek yok.tek bi söz..ama onu bile bulamıyorum uzun süredir.ama seviyorum işte.belki daha az sevsem bu kadar üzülmem.zaten artık soğumaya çalışıyorum,ayrılamıcama göre mutlu olmam için tek yol daha az sevmem.onun yaptığı gibi...sen yeterince sevmiyosan geç olmadan bitir derim,aşıksan çok daha ağır yaşıyosun herşeyisenağlama

aman tanrım cok ayıp etmıs erkek arkadasın.sana olan sevgısımı bıttı acaba ondan mı bole yapıokafamçokkarıştı

bana olan sevgisinin bittiğine inanmıorum. ya neden nerden anladın diyebilirsin ama öle işte. bi şekilde anlıorum beni çok sevior bana aşık bunu yürekten hissediorum. a.s

en yakın arkadasıyla benm arkadasım birlikteler. arkadasım, sevgilisinin agzından benımle ilgili seyle öğrenior. en son duyduğum ise:" T... B..'ye deli gibi aşık bunu her fırsatta dile getiriyor. ben onu 6 yıldır tanıorum. ve tanıdığım T... ise bi kız için bu kadr sey bile yapmazdı. onun hayatına B... girince çok değişti bizde çok sasırdık. eğer B...'yi çoook sevmeseydi bunları yapmazdı. B.. bence bu konuda şüphe etmesın" olmus. sırnaşık şey

ve sevgilim bana olan sevgisini aşkını küs olduğumuz bi zaman da anlatmıs arkadasına...Şeniz

onu çok seviorum ben. ona olan sevgimden aşkımdan vazgeçmem buna inanmıorum onunda vazgececeğine inanmıorum. onuda anlıorum artık. üstüne fazla gittim kabul ediorumkaydirigubbakcemile. ama neseki hersey yoluna gırdı. bütün gece sabaha kadar konustuk. BİZ AYRILAMAYIZ. Allah korusun zaten. biz birbirimizi eş olarak kabullendik.

benim için dua edin tesekkürlerkaydirigubbakcemile5

Herkes sevgisini değişik şekilde ifade eder
Eğer siz bunu hissediyorsanız çok da deşmeyin bence mevzuyu:1closedeyes:
Bakın erkek arkadaşınız arada sizin istediğiniz gibi gösteriyormuş sevgisini
İnsanları belirli düzeyde değiştirebilirsiniz bunu unutmayın
Çok üstüne gitmeyin onu sıkarsınız ve ters tepkiler verebilir

erkeklerin bizim kadar ince düşünmesini beklemek aptallık olur canım.
bi insan ya romantiktir ya da değildir. sonradan olmaz

romantklik ben senden bunu istiyorum hadi yap olmamalı bence.romantiklik yaratıcılıktır .kişinin hislerini kendince ifade etmesidir.karşındaki insanı ben bunu isterim şunu isterim diye zorlamak değildir.bak ne güsel yazmışsın bana harika bir mesaj attıı yeniden aşık oldun diye.bırak içinden geldiği gibi davransın.kimse kimseyi zorla bir kalıba sokamaz özellikle erkekse karşındaki.sana bir abla tavsiyesi arkadaşını kendi haline bırak eğer tersini yaparsan sadece onun aklında can sıkıcı bir insan olaraka kalırsın.birde sorum var sana. peki ondan istediğin romantikliği sen ona yapıyormusun?eğer yapıyorsan ve ona tepki göstermek istiyorsan bu olaydan sonra sende onun gibi olmaya çalış.kısasa kısas yap.dilerim mutlu olursunuz a.s.

evet ben ne istiorsam ona yapıorum öle ki siirler yazdım mektuplar yazdım ve bunun gibi bır sürü sey.. hem onun mutluluğu için hemde kendimi bunları yapınca mutlu hıssettığim için yaptım. kendımce hep kararlar verdım madem o bana yapmıo bende yapmayacam dıe ama hiç sözumde duramadım. bılıorum yapmamam gerekıo .. tmm söz bu defa yapmayacam biri beni durdursun lütfen:1no2::Saruboceq:

keşke yaptığı şey için sadece teşekkür etseydin ama olmuş bi kere.geçmişi değiştiemezsin ama arkadaşın senin için önemliyse eğer gönlünü almayı denemelisin bence.erkekler böyle şeylerde sadece takdir istiyor neden her zaman yapmıyorsun şikayeti değil.tabi senin isteklerine canı gönülden katıldığımı söylemem lazım.bende aynı şeyleri istiyorum her kadın gibi ama onlar bizim gibi düşünmüyor, en azından büyük çoğunluğu.kolay gelsin

canım o senden öyle şeyler yapmanı istemiyor sanırım yani dile getirmiyor ama sen kendi isteğin ile yapıyorsun.bi süre dene bakalım sende ondan "şöyle böyle olsa yapsan etsen v.s v.s "diye beklentilere girme.yani kendi doğallığına bırak.belki sen istedikçe "sevgilim istiyor" diyip göstermelikte olsa bişiler yapacaktır kendi içinden gelmeden.ama sen onu kendisine bırakırsan emin ol o sana karşı kendi gönlünden gelerek yapacaktır.sakin ol sabret ve gör diyorum a.s.

Bazı kadınların bu tip duygusal beklentileri çok yüksektir. Misal ben gamyoncuiremsu
Ve bazı erkekler de sevgilerini asla gösteremesler misal benim meşelik :ecrin_bebek:
İnsanların değişmesi imkansız hatta zordur Demem o ki henüz flört ediyorsuzunuz eğer seni sürekli şımartacak güzel sözler söyleyecek bir adamla mutlu olamam diyorsan ayrıl.
Yok ben de çok seviyorum ben daha azına razıyım bu tip sözleri duymasam da olur diyorsan o zaman çocuğu sıkmayı bırak bence.
Neticede bazı erkeklerin ağzı çok iyi laf yapar, her türlü sürprizi yapar.Ama ne bileyim vurdumduymaz olur, çapkın olur, sorumsuz olur.Onun iyi taraflarını ve kötü taraflarını tart ve karar ver.
Kocamın bir lafı var çok gülüyorum.Dizilerde filmlerde hep böyle romantik adamları oynatıyorlar beyninizi yıkıyorlar.Zannediyorsunuz ki o aktörler hergün karısına çiçek alıyor.Almıyorlar onlar da erkek ve onlar da çoraplarını oturma odasına atıyor.-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile

evet bence de erkeklerden her zaman bızım gıbı ınce dusunmelerı beklenemez. bız de sevgılımle ayrı sehırlerdeyız. bende hep fazla ılgı beklıyorum ama bazen bekledıgım ılgıyı alamıyorum. hatta bazen de degıl cogunlukla alamıyorum. ama sana sunu soyleyebılırım. bu uzaklıktan da kaynaklanıyo bence. ama yıne de telefonu oyle kapatmamalıydı.

evet haklısın ya dediğin gibi capkın olmasındansa beni hiç umursamamasındansa bu ii die düşünüorum artık. uzaklıkta var sanırım buda üstüne binio butun bunların. ve evt onu çok seviorum daha öncede sölemiştım zaten bunu. romantık olmamasının dısında Allah'a cok şükür kötü yönlerı yok. bılıyoruz zaten ikimizde bizim gerceğimiz şu: biz birbirimiz olmadan yapamayız. ne o bensiz ne de ben onsuz ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…