benimle ilgilenmiyor..

K

-Kraker-

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi -Kraker-
yan yanayken hiç bi sorun yok gözümün içine bakıyor ama o evine bn evme olduğu zaman ne mesaj ne arama hiç bişey yok :s neden böyle yapıyorsun arada bi merak etmiyomusun?aklına gelmiyorum zannediyorum diyorum ne alakası var diyor.ne yapıcam senağlama

• Konu Sahibi -Kraker-
sanırım anlattığın sevgilin... belki evde seni arayacak fırsatı bulamıyordur kalabalık bir ailede yaşıyorsa eğer...ailesinin senden haberi yoksa onlardan çekinip de rahatça konuşamıyor olabilir..belki maddi durumu iyi değildir, her an telefonuna kontör yükleyemiyor ya da idareli kullanmak istiyor olabilir... sık sık yanyana geliyorsanız telefonla görüşmeye de fazla gerek yok bence....yanii bunun açıklaması çok..biz de geçirdik bu dönemleri... fazla sorun yapma bence...

• Konu Sahibi -Kraker-

ailesiyle aram cok iyidir,maddi acıdan da bi sorun yok knt vs sık sık da yan yana gelmiyoruz 3 günde 4 günde bir görüşebiliyorz.çok da rahattır evi ailesi vs. bilmiyorum bunları bnde düşündüm tek şey benden sıkılmış olablceği geldi aklıma sonra da üzüldüm cok işte böyle

• Konu Sahibi -Kraker-
yok yaa... bence sıkılmış olamaz...sıkılsa seninle yanyanayken gözlerinin içine bakmaz, ilgilenmez... ama 3-4 gün de bir görüşüyormuşsunuz yanii bu çok uzun bir süre değil... bence çok kısa bir süre... ben eşimle flört ederken, aylarca yüzyüze gelemezdik... yanii bana çok uzun bir dönem gibi gelmedi... belki telefonla konuşmak hoşuna gitmiyor olabilir... çünkü ben de telefon görüşmelerinden nefret ederim pek sevmem konuşmayı... eşim de bana kızardı hep aramıyorsun beni hiç diye... belki böyle bir yapıda olabilir..

• Konu Sahibi -Kraker-
evlenmeden önce böyle bişey yaşadım.Yan yanayken bir ilgi bi ilgi her defasında şaşırıyordum evine gittiğinde ne arar ne sorardı.Bende şaşırırdım.hatta :)şüpheye düşerdim ki ben acaba başkasıyla mı beraberdim falan olurdum.
nedenine gelince seni yeterince sevmiyor canım acı ama gerçek bende yaşadığım için biliyorum.Gerçek sevilmeyide biliyorum çünkü.

• Konu Sahibi -Kraker-
Seni sevmiyor ki.Daha neyini soruyorsun? kabullenmen zor ama gercek bu.yanındayken gözünün içine bakıyor çünkü uçkuruna uygun şeyler mevcut.Hepsi aynı bunların ya al birini vur ötekine.Bu genellemeye dahil olmayan erkeklerde mevcut elbette ama %98 i boyle ne yazık ki.Ornegin,ilişkini bitir i,ayrılmak istiyorum de ve gör gününü.Umrunda bile olmayacaksın.Hiç aramayacak."gidene boşver,gelene hoşgeldin"diyecek işte bu kadar.

• Konu Sahibi -Kraker-
ne kadar kesin ve net yazmışsınız hakikaten yaa... seni sevmiyor demişsiniz ve yapıştırmışsınız yorumu... bu kadar haksızlık etmeyin ilişkilere yaşanmışlıklara...güzelim için rahat olsun... birisi aynı olay yüzünden kıymet görmedi, sevilmedi diye herkez aynı şeyi yaşayacak değil... sen ilişkine sahip çık... bazı erkek yılışık olur, dakika başı arar, bazısı da ağır abidir uzaktan sever... sakın aklına kötü şeyler getirme... seviyor diye emin olma, ama sevmiyor mu diye de düşünme... orta şeker iç kahveni

• Konu Sahibi -Kraker-
benim esim bøyleydi evlenmeden ønce.
bazilarida bøyle, kabulleneceksin herkesi oldugu gibi, asla zorlama onu seni aramasi icin msj yazmasi icin, cunku skilir bundan. hem sende nekadar sevinebilirsinki senin zorunla istedigin gibi olmus bir erkegin mesajina=)

Simdi evliyim buseferde annesi sikayetci hic aramiyor sormuyor sadece gelince gøruyoruz falan diyor. Yani bazilarinin yapisi bu, asla køtu seyler getirme aklina canim.

• Konu Sahibi -Kraker-
canım kuzenimin basına geldi çocuk maddi acıdan cok cok iyiydi telfon vb masrafı sorun değildi yani..hiç ilgilenmedi haftada bir buluşma o sırada ilgili ama evine gidince aramıyor mesaj yazmıyordu ben böyleyim dedi ve kuzenim ayrıldı çünkü çocugun onu cok da sevmedigine karar verdi..merak etmez mi insans evdigini bunlar genelde kendini bi şey zanneden tipler oluyorlar ve benden bu kadar özverim yok diyorlar acıkcası..ilgi önemlidir cok sevmeli erkek d ekadın da az severek yani hoşlanarak sadece olmaz yürümez..

• Konu Sahibi -Kraker-
bencede üzülmene değmez boşver o nasıl yapıyosa sende aynısını yap bak eğer seviyosa o arar bence sen arayıp yüz verme mesaj atma o şimdi nasılsa bu kız beni seviyo diyo hiç takma hatta olursa ararsa müsait değilim birazdan ara de kapat zaten seviyosa herşeye katlanır değmez bu tarz insanlara boşver umarım düzelir ama sen ağır al kızları hep üzüyolar sinir oluyorum ya kendilerini ne sanıyolarsa

• Konu Sahibi -Kraker-
biraz mesafe koy canım, çok sık arama sen de, üstüne düşme, seni aramasını bekle, buluşmaları o ayarlasın bakalım biraz.

• Konu Sahibi -Kraker-
Canım genelleme yapmak ve sevgiline haksızlık etmek istemiyorum ama bende evlenmeden önce böyle sorunlar yaşadım.Seni çok arayıp sormaması sevmediğini göstermez bence.Yapı meselesi.Bizde haftada bir görüşürdük,binde bir ben msj yazmadan kendisi yazmıştır,sayılıdır yani.Sonuç nedir diye sorarsan genellikle ilgisiz olan bir koca ama ben onu böyle kabul ettim artık.Üstüne gitmiyorum bu şekilde onu sevebilmeyi öğrendim.Eğer senin için çok büyük bir sorun deilse ilgisizliklerinede alışmalısın.Eğer gerçekten seviyorsan ve seviliyorsan bunlar problem olmamalı.

• Konu Sahibi -Kraker-
Her erkek hoşlanmaz böyle şeylerden.Çevremde çok görüyorum saat başı konuşup,o saat aralarında da msglaşan çiftleri.Bana hoş gelmiyor.Benim erkek arkadaşımda çok fazla aramazdı beni.Günde bir kez hatta aramadığı zamanlar olurdu o zaman ben arardım ama sevmiyor diye düşünmezdim çünkü yanımda iken bana bakışlarından,hareketlerinden,sözlerinden,ilgisinden anlardım.Sakın başkalarının sözlerini dikkate alarak hareket etme ve üzerine gitme sadece kendi iç sesini dinle.Sana yol gösterecektir.

• Konu Sahibi -Kraker-
sen de bir süre geri çek kendini. Bak gör nasıl arıyacak seni
hesap sorduğunda da neden aramıyorsun, neden merak etmiyorsun gibi sorularında da
cevapların gayet sakince olsun. ve cevaplarında sakın sitemli sözler kullanma

• Konu Sahibi -Kraker-
EsR@ arkadasimiz cok güzel yorumlarda bulunmus ya bayildim... aslinda benim de böle bi sikayetim var, ilgisizlik.. sanki arkadaslarinin yaninda ailesinin yaninda ben yokmusum gibi davranmasi cildirtiyo beni sanki... ama benimleyken süperr vakitlerimiz geciyor... alismaya calisiyorum daha yeni sayiliriz... o aramiyorsa sen de arama canim msj da yazma.. bi süre sonra napiyosun diye ya arar ya msj yazar emin ol... erkeklerin cogu böyle anladigim kadariyla, neden aramiyosun neden sms yazmiyosun dediginde daha bi ceker kendini, bunlari da yapma... ama sevmemesini getirme aklina.. icini ferah tutmaya calis... en azindan ben de bunu yapmaya calisiyorum... inat ediyorum aramadigi zamanlarda ben de aramiyorum ve sonunda ariyo ya da mesaj atiyo ya zafer kazanmis gibi oluyorum bak bi dene süphelenmemeye calis

• Konu Sahibi -Kraker-
Tek tek hepipinize teşekkür ederim değerli yorumlarınız için..

Beni seviyor bunu hissediyorum biliyorum öyle olmasa bi dk bile benle olmayacaktır.Ben de onu seviyorum ve böyle kabul edebilirim..bu konuyu actığım gün sitem ettim ve umursamaz ilgisiz olduğunu kendiliğinden içinden gelerek birşeylwer yapmadığı sürece bende eskisi gibi olamayacağımı sakin bi şekilde acıkladım ve iki gündür de ben aramıyorum mesaj atmıyorum kendisi arıyor ve mesaj atıyor.gece de seni üzdüğüm için özür dilerim üzülmene dayanamıyorum demiş..seviyor seviyor seviyorhihoyyyt

• Konu Sahibi -Kraker-

cnm bnm çok sevindim senin adına
dengeyi sağlamak senin elinde gülüm
her daim arayıp soran sen olma. tabiki arayacağın zamanlarda olacak
bnm burda demek istediğim nabza göre şerbet vermesini bileceksin:icecream:

• Konu Sahibi -Kraker-
elisaa canım haklısın o ne kadar adım atarsa ben de öyle adım atıcam ona.az önce yine aradı.adam oluyor ablası oleyyyy

• Konu Sahibi -Kraker-

Çocuğu tanıyorsunuz galiba? :1shok: :1shok: :1shok:

• Konu Sahibi -Kraker-
elisaa canım haklısın o ne kadar adım atarsa ben de öyle adım atıcam ona.az önce yine aradı.adam oluyor ablası oleyyyy

sakın yüz verme bundan sonra ipler senin elinde yüz verme malesef erkekler değer vermeye gelmiyolar sürüncemeli sercenişli hayatı seviyolar arama sakın o arasın arasada bazen müsait değilim de kapat uykum var de ama çok yapma bıkar bu durmdanda ama çok istekliymişsin gibi gözükme düzelmiş aranız a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…