benimle ilgilenmiyor..

sevgi okyanusu haklı krakercim sakın ipleri ele verip yelkenleri indirme haa:mymeka:
unutma nabza göre vericen şerbetia.s
telefon çaldığında hemencik açma öle bırak biraz çalsın
her msj a düzenli cvp yazma. bi kaç msj ın ardından cvp yazkaydirigubbakcemile2
he bu arada onu kıskansanda sakın belli etme gülüm tamammı:icecream:

Krakercim aynısının tıpkısı sevgiliden dün bendede vardı , bugün tarih oldu kendileri...
seni seviyodur eminim zira benimkide seviyo ama sevgi yetmiyo işte .biz otuz kusur gundur konuşmuyoruz.bayramda ben mesaj attımda öle hatırladı bana mesaj yazması gerektiğini.sen şükrette 4 günde görüyomuşsun.Eğer onsuz yaşayamam diyosan tart duygularını biran önce evlen vazgeçilmez ise ama ...
ilgisini kaybettiğinde hiçbir şekilde iletişime geçemezsin söyleyim,ama seven erkek arar falan hikaye bunlar klişelerle ömür geçmez .Sevmese seninle neden görüşsün ama çokkkk
dikkatli ol ben ilişkimizin son dört ayında çok ama çok yıprandım artık gücüm kalmadı
bitirdim .Odunu sevmiyormuyum çok seviyorum hemde üzülüyorum bugün onunla gezdiğimiz yere götürdü arkadaşlarım ağlamamak için bin türlü çaba sarfettim .Eve gelince çok kötü oldum , ama aramaz, sormaz,hala ayrıldığımızı açıkladığım maile cevap vermedi mesela
sonun benim gibi olmasın eğer yakınsa geçmişiniz vede kalbine danış dediğim gibi vazgeçilmez ise resmileştirmeye çalış ilişkini.
yoksa zıp zıp zıplarsın evde benim gibi
Ama senin bir şansın daha var yakınsınız sanırım evleriniz yüzyüze hatırlat devamlı ne yapması gerektiğini belki düzelir ????????
hayırlısı olsun hakkında Allah gazanı mübarek etsin krakercim
sabır sabır ya sabır belkide akıllanır

mint canım haklısın ama kız diyoki düzeldi artık arıyo soruyo mesaj falan atıyo diyo bence bi kız çok yüz vermemeli bi erkeğe ben yaşadım bunları sekiz kilo verdim düşünmekten şimdi nasılmı çok çok çok ii başka şehirde önceden aramazdı sormazdı sabrettim şimdi inanamıyorum omu değilmi diye yaza geliyoruz diyo ve arayıp durur mesaj atar geçen hastayım dedim yeterki iste atlayıp geleyim diyo saçmalama dedim sabah bayram olmaz dedim ben ciddiyim diyo şimdi çıkıp gelirim diyo ben yok falan sakın dedim bence sabırda önemli krakeri tanımaya çalışıyordur belki ondandı yaptığı erkekler garip yaratıklar

ama şunu çok ii anladım yüz vermeyeceksin ben aramıyorum o arıyo bi kaç kere mesaj atıyo beş altı arayıştan sonra açıyorum nerdeydin diyo duymadım diyorum gerçektende duymuyo oluyorum içerde oluyorum genelde telefon benim odamda oluyo ama ii oluyo boşver biraz seni kaybetme çabası olmalı ama ben çok çektim şimdi çok şkr çok ii

sevgi okyanusu bende sabrettim ama artık gücüm yok.Aramasamda değişen bi şey olmuyo .Ben sadece örnek verdim işte bi tedbir alsın ben gibi olmasın diye dostça
Allah tan dileğim hep böyle ilgili devam eder inşallah sevgilinle ilişkiniz
bende en ufak değişeceğine dair bi umut taşısaydım bu durumda olmazdım sabrederdim
ayrılmak hiçte kolay değil çünki bunu yazaren bile gözlerim yaşarıyo onsuz bi dünya o kadar boşki aslında ama
onunla -barışmak gibi bi derdim, beklentim,amacım vb yok
huzurluyum =mutsuzum+bezginim +yaslıyım
onunla ama onsuz olmayı öğrenicem

Allah sabır versin canım ya kırılmazsan canım ben sevgili denmesini istemiyorum bi takıntı işte ciddi düşündüğüm bi insan ama bende diyorum ki nasıl sabretmişim o kadar demekki düzeleceği varmış yoksa ben hayatımda erkeklere yüz veren bi kız değildim buda ilk zaten dualarımda hep hayırlısını ver Rabbim diyorum mutlu huzurlu olmamızı nasip et onun ailesi benim ailem mutlu olsun diyorum o da hep hayırlısını istedi o da çok çekti saçlarımı ağarttın diyo ama inş sonuç ii olacak bakalım yaza kaldı herşey inş heyecanlıyım

ikini ze de teşekkür ederim.

mint cok üzüldüm senn adına bi an gelecekte snn yernd eolabliceğimi hayal ettm ve dayanamadım.allah sabır versin

sevgi okyanusu sabredicem ve mücadele edicem ama bu onu bilmicek cünkü yüz vermicem.taktikler belli.Hepinizden Allah razı olsun.Bugün bana aşık olduğunu söledi..çok mutlu oldum cok..

Ya birak sende ilgilenme hayret bişey ya insan sevdiğiyle ilgilenmeli bence kississa kissas güzelim sende ilgilenme görsün gününü

işte böyle garip yatratıklarla beraber olma gibi bi yaşam şartımız, zorunluluğumuz var.
sanırım sadece yanındayken sana karşı yoğun bişeyler hissediyo.

evet haklısın_sel_ yanında çok değişik oluyolar malesef ki benim yanımda değil sen düşün senede bi iki görüyorum yüzünü diğer zamanları tahmin et sen artık ama işte bizler böyle insanlarız onlarda öyle kıymet bilen pek yok ama sabır çok önemli sabredip bekleyeceğiz inş sonu ii olacak.ya baksanız biliyormusunuz umrunda olmayan aldatan kılzar daha değerli oluyo uğruna şiirler yazılıyo ağlanıyo bizim gibi çok sevenlerde böyle acı çekiyo ama yok yüz vermek yok kıymet bilene kadar sabır

zorunluluk değil bu sevgi.

sabrediyorum.ve gittikçe düzeliyor :) demekki sadece yanındayken yoğun hisleri yokmuş :KK66:

kraker işte sabır çok önemli kıymetini er geç anlayacak bak düzelmeye başlamış bile

X