Benimle Aynı durumu yaşayanlar neler yapıyorsunuz 😔

Kleopatra11

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2023
481
48
Panik Atak Anksiyete kaygı bozukluğu hepsini yaşıyorum her Allah'ın günü eziyet çekiyorum küçücük bebeğim var 5 ay önce panik atak yaşadım bebeğimi emzirirken o kadar kötüydü ki ölüyorum sandım gitmediğim doktor kalmadı ama sağlıklıyim sigara alkol vs kullanmiyorum. Kan değerlerim güzel çıkıyor sadece sürekli tansiyonum düşük tok olsam bile 8 çıktı geçen gün. Kendimi sürekli kötü hissediyorum kol ağrısı bacak ağrıları ayaklarda karıncalanma segirmeler göğüste ağrı çarpıntı ölecek hissi ortamda yabancılaşma kötü brisey olacak hissi korkular özel psikoloğa gittim 7 seans bı işe yaramadı devlette gittim oda ise yaramadi yani devletteki yaramadı demiyelim ayda 1 gel bazense 1 buçuk ayda çağırıyor gidene kadar daha kötü oluyorum kisıtlı zaman zaten psikiyatriye gittim ilaç dedi yani şimdi bilet aldım İstanbul'a gidiyorum orada tedavi olacağım hiç iyi değilim gerçekten her an ölüm korkusu beni bitiriyor bu hayat böyle geçer mi

Çok geçmiş olsun. Elbet geçer, hafifler ama doğru doktoru bulmak ve çözüme kavuşmak için çabalamanız önemli.

Bende 2. Çocuğumdan sonra panik atak hastası oldum. Hem bir yandan onların nasıl büyüyeceği kaygısı yaşıyorum, hem de aileme problemli günler geçiriyorum. Psikiyatrist ilaç yazdı. Bende işe yaradı. Sakinleştiriyor. İlaçsız düzelmez dedi doktor. Sistem bozulmuş.

Çok geçmiş olsun . Umarım inşallah düzelir evet doğru doktora denk gelirseniz
Süreçte biraz hızlı ilerleyebilir.

Daha öncede yzdim önceki konunuza ilaç kullanmiyormusunuz doktor isee yaramadi değil aslida siz suan tedaviye basladiginizi kabul etmek ve iyilesme çabasına girmek zorundasiniz yani milyon tane doktora gitseniz de bu bı anda geçen herşey mukemmewl owlmaya baslaypan bı surec degil

Gormedim yazdığınızi bazen bildirim gelmiyor

Bende ilaç fayda edeceğini bilsem kullancam

İlaç mi tek çözüm gerçekten yoksa terapi iyi gelir mi
Ya ben bunu bilemem psikolojik bir durum doktorlarla görüşmeniz uygun olur . Psikiyatri bölümüne gidin bence . Yaşadığınız herşey psikolojik aslında vücudunuzda bir sıkıntı yok sagliklisiniz. Beyninize bu telkini vermenin yolunu da en iyi doktorlar bilir

Konuyu okumadım ilk satırına baktım sadece, başlığa yorum yapmak istiyorum.

Bu click bait başlıklardan çok sıkıldım. Yani insan “panik atak yaşayanlar siz neler yapıyorsunuz” diye başlık atmak dururken niye benimle aynı durumu yaşayanlar diye başlık atar? Hangi durum belli değil. İlla girip okuman lazım ilgilendiğin bişey mi, bilgi sahibi olduğun bişey mi diye. Hatta belki çok tecrübesi olan bir insan içeriğin panik atak olduğunu bilmediği için girip okumayacak. Kendinize de zarar.

Benim panik atak ve anksiyete dışında hiçbir sorum.yok herkes tanıyor diye bu şekilde başlık attım daha önceki sorularıma bakın hepsi başlıklı ama cevapsiz

Benim panik atak ve anksiyete dışında hiçbir sorum.yok herkes tanıyor diye bu şekilde başlık attım daha önceki sorularıma bakın hepsi başlıklı ama cevapsiz
Arkadaşım burda milyon tane üye var. Sizi niye herkes tanısın? Ben tanımıyorum mesela. Sadece size özel yazmadım zaten bu tür başlık kullanan herkes için yazdım. Eski konularınıza bakamam çünkü ne bilgi sahibi olduğum ne de ilgilendiğim konu panik atak.

İstanbul'da doktor buldunuz mu? İlaçsız çok zor sizin. Bendede oluyor geçen başlık acmisim pankreas kanseri olabilir miyim diye? Yani neden olayımki? Bazen kendime inanamıyorum. Kimse ne duysam bendede var diyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…