Benimki kadar çaresizi var mı?

ah canım ne kadar üzüldüm bilemessin. oysaki ikiside elindeyken ne kadar eğlenceliydi değilmi?peki çocuğun bu olayların neresinde bence oturup onu düşün sevgilimi nasıl getiririm yerine...

Yazıların tümünü ve cevaplarımı okuyabilme şansınız olsaydı ne demek istediğimi anlardınız.O yüzden o güzel kafanızı eğlence dünyasından ben çıkaramayacağım.Bana bir kadın olarak istediğinizi söyleyebilirsiniz ve söyleyenler de oldu hepsinin düşüncesine saygı duyuyorum.Varlığımın oldukça farkındayım o yüzden hepinize elimden geldiğince sizin anlama kapasitenize göre cevaplar yazmaya çalışıyorum.Çocuğuma gelince benim anneliğime kimsenin laf söylemeye hakkı yoktur ve bu olaylardan çocuğum hiçbir yara almamıştır.

okudum okudum sıkılma hiçbir neden aldatılmayı haklı kılmaz bunu savunan birinede tekrar cevap vermeyi düşünmüyorum.Allah akıl versin.hoşçakal.

yaziyi tamamen okumadim, o yuzden yorum yapmam belki yanlis
ama daha fazlasini midem kaldirmadi..
esiniz ilgisiz, vs olabilir ama yinede bu onu aldatmaniz
gerektigi anlamina gelmez.

madem sevmiyorsunuz madem o kadar asiksiniz, o zaman
statuymus, neymis viz gelmeliydi ve bosanmaliydiniz esinizden
sonra ne yaparsaniz yapin...

Ne olursa olsun siz evli halinizle bi baskasiyla birlikte olmussunuz
bu aldatma ve bi insana yapilabilecek en buyuk hakaret...

ayrica , ayrildiginizda bu sefer suc bende degil esimdeydi demeniz
de cook sasirtti beni...
siz kendinizi hakkaten sutten cikma akkasik mi goruyosunuz?
hata payiniz oldukca buyuk..
ve boyle iki kisi arasinda oynayarak, statunuz korunmusmu oluyo yani?

saygi mi goruyosunuz boyle olunca?

ben sizi hic anlamadim
kendi cikarlariniz ugruna neler yapiyosunuz
ne ondan vazgecebiliyosunuz nede digerinden

ben sadece cocugunuza aciyorum ... yazik...

o insanın arkasından ağlamakta neyin nesi o zaman
kendinize güvenen birisiniz anladığım kadarıyla
bi erkeğe muhtaçmı hissediyorsun kendini
bu kadar aciz olma aradığın sevgi aşksa eğer
bu şekilde olmuş olması hata bana göre
ortada bi hata var sizde kabul ediyorsunuz
anlamadığım nokta o kşinin arkasından ağlamanız
aşk acısı zordur bilirim ama bu kadarda aciz olmayın..
gerçekten coooook sevmiş olsaydı bu sebep yüzünden sizi bırakmazdı
oda o kişin acizliği olsa gerek
demekki bi insana körü körüne bağlanmamak gerekiyormuş
olan olmuş yapmanız gereken kendinize ceki düzen vermek
evladınıza temiz bi geçmiş bırakmak
o kişinin arkasındanda ağlamayın

Aynen dediğiniz gibi olacak bundan sonra hayatım.Sevdiğimi haksız yere üzdüm diye düşünüyordum hep ve kendimi suçluyordum ama farklı bakış açıları beni kendime getirdi.Yardım eden herkese çok teşekkürler.Aşk acısı tam anlamı ile kelime daha önce yaşamamıştım ama bu yaşta daha çabuk atlatılabiliniyor.Gözümde hep' kahramanım' yapmışım ya onu o yüzden hata yaptım üzdüm onu diyordum buraya yazana kadar kırıldı gururu incindi diyordum.Oysa ki gururun zaten olmadığını siz ve sizin gibi arkadaşlar sayesinde gördüm.Saklamıyorum ki körkütük aşıktım ben yoksa acizliğimden değil ne maddi ne de manevi olarak bir erkeğin koltuk değneğine ihtiyacım yok.Sadece sevdim ama sevilmiyorsam sevmemesini de bilirim.İşte bu bugün benim miladım oldu:21:

iler de utanacağın çoçuğunun yüzüne bakamayacağın şeyler yapma derim eşin ilgisiz alakasız olabilir bu kadar şikayetçiysen boşan boşandıktan sonra hayatına yön ver derim zaten ilşkinin sonu yok belli karşın daki kişi sana gel dememiş seni kullanıyor En Büyük KK

iler de utanacağın çoçuğunun yüzüne bakamayacağın şeyler yapma derim eşin ilgisiz alakasız olabilir bu kadar şikayetçiysen boşan boşandıktan sonra hayatına yön ver derim zaten ilşkinin sonu yok belli karşın daki kişi sana gel dememiş seni kullanıyor En Büyük KK

Evet bugün buraya(Dün olmuş artık):KK1:yazmakla çok iyi etmişm gözümdeki perde açıldı.Eşimle zaten ayrı yaşıyorum şuanda ve boşanacağım daha da önceden olması gereken birşeydi ama bir takım nedenlerle ertelendi.İlişki yaşadığım kişiyi çok şeyler aştık bir hiç uğruna beni dinlemeden gitti gurur yaptı çok mu kırdım kızgınlığı normal sırrını açıkladım falan dediğim için kendimi suçluyordum ve onun için çare bulayım derdindeydim ama burada yazılanlar bana gösteriyor ki o benim için değil kendini kurtarmak adına bana sevgili etraftaki herkese de arkadaşım masalını uyduruyormuş başta söylemez olaydım dediğim şeyi şimdi ohh olsun iyi ki de söylemişim olarak değiştirebiliyorum.Yaşasın:KK9:

bir erkek aldattığında sayfalar dolusu yorum gelir
buna hiç kimse yorum yapmamış

bence aldatma her taraf için de aldatmadır
kesinlikle hiç kimse aldatılmayı haketmez

eşin suçlu veya değil
alkolik ailesine düşkün de olmayabilir
hatta o da seni aldatmış olabilir
ama çok garip yaa

hiç mi utanmadın 2,5 sene onunla ilişki yaşarken
masumca başlayan şeyler sonunda yatakta bitiyor
demekki ne yapılacak, masumca şeyler de yapılmayacak
sen evlisin
mutsuz olabilirsin
neden çaresini internette arıyorsun ki
eşinle konuşmayı deneseydin
evi terketseydin
boşansaydın

sonra bunları yaşasaydın
en azından kendi gözünde lekelenmemiş olurdun

sevgilinde seni ne kadar sevse de sonunda olmayacağını biliyormuş
ilişki durumlarınız da olmuş
adam keyfini sürmüş
yakın zamanda evlenir, ki size de zaman zaman soruyormuş
ne yapacaktı
evlenmeyecek miydi
siz onun yanından ayrılıyorsunuz, eşinizle aynı yatakta yatıyorsunuz
o yalnız
bu durum onun da midesini bulandırıyordur eminim
vazgeçmekle çok iyi yapmış
bence siz eşinizden de boşanın
o adamı da aramayın
doğruca bi psikoloğa görünün
ve bir daha da böyle çarpık ilişkilere girmeyin

bakın kızınız da varmış
ona yazık değil mi

kusura bakmayın, aldatma konusu bana çok garip geliyor ya
ki yakın zamanda bende yaşadım
hani derler erkeğin doğasında var bilmem ne
o bi kere aptalca da
bir kadının bunu kendine yapmasını ben anlamıyorum:26:

canım okadar doğru konuşmuşsun ki sana çok hak veriyorumm... ve tebrik ediyorum .... ve çok kötü bişiy arkadaşım bu resmen zina ve çok günah sevmiyosan ayrılsaydınnn.... bahanelare sığınma bence ...valla benim midem kaldırmadı bunları okuyunca... o adam yada sizin yaşadığınız kesinlikle aşk değil sevgi değil bu rezillikk... aşk gibi sevgi gibi masum şeyleri bu iğrençlikle perdelemeyin...

lütfen kızınız için bu duruma son verin allah rızası için bu duruma son verin... ve tövbe edin...
ben yada burdaki hiç kimsede bunları doğru bulmaz....
hakkınızda hayırlısı olsun ...
bu dünyaya sadece zewklerimiz içiin gelmedik herşey sizin anlattığınız duygular değil ...
başka şeylere yönlendirin aklınızı birazda...:KK50:

bende aldatıldıgınzı sandım çaresiz diye yazınca.:18: ne zamandr iki erkegı elde tutarak ve bir anne olarak bunları yapmak çaresizlige giriyor? yarın öbur gun yaptıklarınızı ya cocgnz duyarsa ?benim annem çaresizdi iyi yaptı demez herhlde?? empati kurun eşinz size yapsa oda çaresiz olrmuydu ve hala kendinizi savunuyorsunuz :KK20: igrençlik ne diyebılırım....

siz sadece onun için bir eğreti gelinmişsiniz..
zaten açıkça da söylemiş. ben evlenirsem düğünüme gelirmisin?
bu apaaçık ortada değil mi?
gönüllü yatak arkadası,el altında kaçamak yapabileceği kolay kadını olmuşsunuz onun..

daha fazla uzatmayın bu çirkinliği..

eşinizle de olmamalı bundan sonra..

mümkünse arının hepsinden ve temiz bir sayfa açın.
anneliği yaşayın öncelikle.. birinin kadını olma arayışını bırakın. oğlunuzun annesi olun. dolu dolu yaşayın anneliği..

gönüllü yatak arkadası,el altında kaçamak yapabileceği kolay kadını olmuşsunuz onun..

anneliği yaşayın öncelikle.. birinin kadını olma arayışını bırakın. oğlunuzun annesi olun. dolu dolu yaşayın anneliği..

süper yazmışsın canımm.... :KK9:

Evime,yuvama tekrardan nasıl ısınabilirim,eşimle aramız nasıl düzelebilir diyeceğinize,sevgilimi tekrardan nasıl kazanabilirim diyosunuz ya pes doğrusu! Ay çok sinirleniyorum böyle şeylere.Aldatma kadın içinde erkek içinde kesinlikle kabul edilemeyecek birşey benim için.Neyse daha fazla yorum yapmayım bn,çünkü pek hayırlı konuşmam genelde bu konularda.Rabbim akıl fikir versin size ve daha fazla şaşırtmasın sizi doğru yoldan inşAllah..Başka ne diyim ki size!

Elmakurdu bu mesajı beğendi
:KK9: :KK9: :KK9:

Gerçekten dizi seyrediyormuşum gibi geldi,
Aşk-ı Memnu misali,
bu tür ilişkiler bizlere normal gelmiyor maalesef,
eşiniz,aileniz bu konuda çok geniş davranmış,
sizde size sunulan bu genişliği istediğiniz gibi kullanmışsınız...
İnanın sevgilinize nasıl kendinizi affettireceğinizi bilemiyorum ama
üzüldüğüm tek nokta çocuğunuz...
o çocuk sizin gibi bir ailesi olmasını hakemiyor,
onun psikolojisini hiç düşünmüyor musunuz??
madem evliliğiniz baştan beri monoton ve eşiniz ilgisiz,
neden çocuk yapıp da,onun hayatını da mahvediyorsunuz ??
Bu bencillik neden yaa... işte ben bunu anlayamıyorum !!!
Sizi yaşadıklarınızdan dolayı yargılayamam ben,
çünkü beni ilgilendirmez,herkesin yaşam felsefesi,
aileye verdiği önem farklı ama bir anne olarak
yargılarım sizi.Oğlunuzu hiç mi düşünmediniz???

bende yaşadıklarına katılmıyorum.madem başkasıyla birlkte olacaktın eşinle ayrılsaydın.vede eşininseni tekrar kabul etmesi onunda normal olmadığını gösteriyor.birde eşini altatan kadınla birlikte olan bir adam ona[kadına]hiçde iyi gözle bakmaz.onu sadece kullanıyordur bence..........:44::44::44:.

kesinlikle katılıyorumm:nazar:
çok merak ediyorum o sevgiliniz ya evli olsaydı ya çocuğu olsaydı yine aynı şeyleri düşünürmüydünüz
gerçi o evlendikten sonra görüşmeyi düşünüyormuşsunuz o ayrı

dünden beri yazmamak için tuttum kendimi.
ama dayanamıycam artık!!!
birincisi sanki baba evindeymiş gibi sevgili peşindesin.
ikincisi kocamı nasıl düzeltebilirim diecegine
sevgilimi haksız yere kırdımm diosun ve geri döndürebilmek için akıl istiyosun..
üçüncüsü yalvarıyosun birileri yüzüme tükürsünn die
sen zaten biliyomussunki iğrençliklerin içinde oldugunu daha ne aklı istiyosun bizden???
onaymı verelim illaki al sana onay ozaman...

Son düzenleme:
bazi acilan konular ve konu sahiplerinin yasadiklarini bu kadar rahat anlatmalari(normalmis gibi),ilgisizlik ve caresizligin altina siginmalari,her yorumda kendilerini ne olursa olsun savunma durumuna gecmeleri beni burdaki diger uyelerin tepkilerini olcmeye yarayan bir test oldugu dusuncesine goturuyor bazen. neyse konuya geceyim!
yasadiginiz olay berbat bir durum.erkeklerde de oldugu gibi kadinlar da hemen ilgisizligin,sevkatsizligin,caresizligin altina siginiyor aldatma olaylarinda.bana gore koca bir yalan.binlerce kadin var yillarca kocasiyla cinsel anlamda beraber olmayan,sevgi gormeyen,en ufak bir ask sozcugu bile duymayan.bunlar neden bu sekilde davranmiyorlar acaba?bence insanin icinde olmasin.
aldatmak kadar igrenc asagilik bisey yok bana gore.esinize acidiginiz icin tekrar onunla beraber oldugunuzu soylemissiniz.bence acinacak durumda biri varsa o esiniz degil. cocugunuz herseyi anlayacak yasta.ona bu sorunlarin hicbir sekilde yansimadigini burdaki kimseye inandiramazsiniz.tek derdiniz sevgiliniz olmus.sevgilinizin kiz arkadasina anlatmassiniz durumu o da gurur yapmis sizden ayrilmis.bence cok iyi yapmis.birilerinin biraz GURURLU ve ONURLU olmasi lazim.herkesin basina da gelebilir demissiniz.en dogrusu bu durumda esiniziden bosanmaktir sevgiliyle yataga girip ondan sonra gelip esin ve cocugun yuzune bakmak degildir dogru olan!​

canım okadar doğru konuşmuşsun ki sana çok hak veriyorumm... ve tebrik ediyorum .... ve çok kötü bişiy arkadaşım bu resmen zina ve çok günah sevmiyosan ayrılsaydınnn.... bahanelare sığınma bence ...valla benim midem kaldırmadı bunları okuyunca... o adam yada sizin yaşadığınız kesinlikle aşk değil sevgi değil bu rezillikk... aşk gibi sevgi gibi masum şeyleri bu iğrençlikle perdelemeyin...

lütfen kızınız için bu duruma son verin allah rızası için bu duruma son verin... ve tövbe edin...
ben yada burdaki hiç kimsede bunları doğru bulmaz....
hakkınızda hayırlısı olsun ...
bu dünyaya sadece zewklerimiz içiin gelmedik herşey sizin anlattığınız duygular değil ...
başka şeylere yönlendirin aklınızı birazda...:KK50:

Öncelikle kızım değil oğlum var buradan da anlıyorum ki okurken yanlış okuyorsunuz asla kimse bunları doğru bulsun yada ben doğru buluyorum demedim ne yaşarken dedim bunları ne de şimdi bittiğinde zaten çok doğru bulmuşş olsam Benim derdim tamamen gözlerime bir perde inmesiydi onun için de kappıldım gittim kızarak değil de anlayışla yaklaşan insanlar gözümdeki perdeyi açmama neden oldular buradan onlara teşekkür ediyorum.eğer bir koca ben yokken istediğin kadar konuş ne yaparsan yap derse ve buna rağmen ne olur boşanmayalım derse inanın ki benim de bunu midem kaldırmıyor hiç kimse neler yaşandığını bilemez hiçbirşey öylesine olmuyor inanın

X