BENIM SINAVIM DA EVLILIGIMMIS :( " esimle dun konustuklarimiz ''

ama size slm vermediğini düşünsenize ne acı?? evinize gelmiyor, bayram seyran bilmiyor, siz kızınıza gidemiyorsunuz çok zor.. zaten samimiyet beklemiyor konu sahibi bir slm diyor hepsi bu..

haklisin .cok haklisin. Da ben simdi napicam onu dusunuyorum kara kara..

haklisin .cok haklisin. Da ben simdi napicam onu dusunuyorum kara kara..

annenizle konuşun bir güzel. duruma üzüldüğünüz söyleyin. büyüklük sen de kalsın anne gel konuş kocamla deyin. yemeğe çağırın annenizi. eşinizle konuşsun.. oğlum bir büyük olarak bir hatam mı oldu nenden böyle davranıyorsun desin. birbirlerinden özür dileyip konuyu kapatsınlar.. eşinde utanır belki .. ama yok bundan sonra da devam ederse bence tayin falan istemeyin..

gördüğüm kadarıyla ilk olaylar unutulmuş zor da olsa.. yoksa o ilk konuda boşanılmalıydı zaten.. siz eşisiniz güveni en son sınırda olmalı..

Annem baska bir sehirde. Ve esim annemle ayni sofraya bile oturmaz. Su hale bak, yazdiklarimla yuzlesmek bile zoruma gidiyor.

Umarim sana da bu tarz bi rahatlik batar cnm . Sen de rahat olursun insallah.
sen herkesin evliliği dört dörtlük filan mı sanıyorsun? ben ailelere takılsam var ya kırk kere boşanmıştım benim evimde bana hakaret mi etmediler? benim ailem eşime karşı beni mi kışkırtmadı neler neler. Senin ailen artık eşin canım bunu böyle kabul et. Bırak konuşmasın annenle tek sorun bu olsun. ve unutmaki anneler babalar her zaman doğruyu söylemez.

bak bu işler gurur meselesi.. herkes gururna göre hareket eder.. sizin gururunuz kaldırıyormuş. konu sahibinin kaldırmıyor bu kadar basit.. ayrıca anneler her zaman saygıyı hak eder.. cennet ayakları altındadır!

edit i okudunuz mu. Ben neler neler yasadim, ama onlari hazmedemedigim halde affetmemeliymisim. Sanirim kaldiramayacagim seyler yasadim ve yasiyorum. Kocamin iyi yonlerini baz alarak "rahat batmis "gibi bir Tabir kullanmissiniz. benim iyi yonlerim belki esimden fazladir ve belki o rahat esime batmistir ne dersiniz ?

Annem baska bir sehirde. Ve esim annemle ayni sofraya bile oturmaz. Su hale bak, yazdiklarimla yuzlesmek bile zoruma gidiyor.

Esinde isin afedersiniz b.k cikarmis. Bu erkeklerin kalpleri ne cabuk kiriliyormus vay arkadas. Sizin esinizin ailesi bu kadar uzakken sizin kalbiniz kirilmiyor, beyfendinin kalbi kiriliyor.
Neyse takma ya bosver, insanlar farkli iste. Senin yasadigin problemin birazinida ben yasadim, üstelik benim bir "kocan cok soguk" diyip duran annem var. Yani en azindan senin annen takmiyormus, veya seni sIkIstirmiyor.

Valla annem umrumda degil diyor ama ne zaman anneme gitsem umrumda degil deyip arkasindan kirk tane soyluyor.soyle kotu boyle kotu, sonra tekrar ekliyor, umrumda degil diye.. siz izi olun bana selam vermesin diyor.bilmiyorum arada kalmak.rezaletmis. ölümden beter.oysa esimle gorucu usulu evlendim, annemin cok iyi bir insan diye diye Israr etmesi uzerine kabul ettim. Dedigi kisiyle evlendim gene olmadi

Canim evlilik sans isi. Esin hepten kötü degil. Bir insan bir hata yapiyor diye kötü olmaz. Cok güzel yönleride var. Sadece annenle arasinda bir iletisim sorunu var. O sorunda o kadar ufak ki aslinda. Yani kücücük bir sorun, ufacik ama iste basini agritiyor. Ben seni cok cok iyi anliyorum, sende benim gibi ailene düskünsün, herseyin iyi hos güzel gitmesini istiyorsun. Ama bazende olmuyor iste. Insanin ailesi ile sinav edilmesi cok zor biliyorum. Asil eklemek istedigim su; iletisim sorununa cözüm yolu arayin. Bunu sen degil annen ve esin cözecek. Seni arada birakarak hic bir yere varamazlar. Esin adim atmiyor madem annen sorsun direkt esine, kirmadan. Neden böyle davraniyorsun desin. Sahsen bana biri hatam olamadan o sekilde davransa ben direkt sorardim, sebebi ne hayirdir derdim, hele hele ailemden biriyse. Annenle konus bir sorsun.
Sen annene "esim bu sebepten konusmuyor anne seninle" dediginde, annen ne diyor??? Annen o an esine aybeniz söylememistir öyle birsey derken sert mi söyledi??? Ya bu kadar uzatmamasi lazim esinin sertte söylese iyice kan davasina cevirmesine lüzüm yoktu ama merak ettim o anki ani ve annenin düsüncesini?? Evet oooh iyi ki dedim mi diyor annen, yoksa kizim ben öyle demek istemedim mi diyor?

O an babamda oradaydi. Zaten biz esimle bosanma karari aldigimiz icin annemi babami cagirmistim ben , bosanma kararimiz hakkinda konusuyorduk hep birlikte.annem de gayet sakin soyledi. Esim de anneme dedi ben sizle muhatap degilim !! Ama annem babam hic Birsey demedi.esim onu bahane etti..baska seylerden kinlenmis anneme bana kalirsa .yorumlarda yazmistim hani..esimle evlenmeden evvel annem esime demiski aybenizin hic Sevgilisi olmadi, ben de birkac aylik evliyken itiraf ettim oldu diye. Esim de bana degil anneme kinlendi.annem yalan soyledi anlicagin. Yalan Soyleme dedim anneme ama dinletemedim.ben de saklamak istemedim daha fazla

Yukaridaki msj sana alintiydi cnm.

konu sahibi sen evliliğini kurtarmak için yazılan hiç bir cümleye önem vermiyorsun seninle aynı düşünen kişilere hak verip duruyorsun ... madem bu kadar gururlusun ve bunu kaldıramıyorsun boşan canım git annenin dizleri dibinde otur....1 ay sonra aklın başına gelsin..

kusurabakma yuva yıkmak için resmen neden arıyorsun insanların o kadar çook derdi var ki sen otur şükret hiçbir evlilik dört dörtlük değil ki o kadar kişi sana boşanmak için yada evliliğini yıpratmana gerek yok diyor.. ama sen senin gibi düşünenlerin düşüncesiyle tam gaz devam gibi fikirleirn değişmemiş Boşan canım duymak istediğin bu değil mi git anneciğinle otur kızında baba ile aynı ortamda büyümenin eksikliğini yaşasın...

tamam cennet annelerin ayakların altında kabul ama senin yuvan var yaaa bence sen daha kendi ailenin farkında değilsin hala babamın annenin evini yuvan sanıyorsun...

Canim benim de evliligim gul gulistan degil. Yazdiklarimdan oyle mi anlasildi bilmiyorum ama bu meseleler beni tuketti hep.bize ne iyi gelir bilmiyorum . Esim diyor tasinalim calistigim sehirdeki lojmana. Tamam da annem yasadigim eve bile gelemicekse ne diye tasinayim. Burda iki ablam daha var ve annem gelince onlarda kaliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…