BENIM SINAVIM DA EVLILIGIMMIS :( " esimle dun konustuklarimiz ''

27 sayfa okuyamadım, konuşulduysa affola.

Hasta mı eşiniz veya hasta olabilir mi?

Eskide kaldı demişsiniz ama evi dinleme cihazlarıyla doldurmak, arkadaşlarıyla aldatıldığını iddia etmek...
Normal insan davranışı değil.

bu soru bana soruldu konuşuldu bitti
otutturmak için biraz geç kalmışsınız..

Arkadasi elestirmissiniz ya, isterdim ki bu elestiriyi hakkiyla yapin.

Oturtmak mi? Bu nasil bir tabirdir?

Ayrica tum yorumlari okumak gibi bir zorunlulugumun oldugunu dusunmuyorum.

Herkesin evi ayri aileler icin yuva yikilmaz. Bosansaniz ne olacak hersey eski bekar ginlerinizdeki gibi mi hayir hatta pisman bile olabilirsiniz. Bahsettiginiz artilara dayanarak diyorum bunlari problemli bir evliliginiz olsa tam tersini savunurdum.

Aile konusu caninizi sıkıyordur evet o zaman esinize sunu onerin politik davransin yani tamamen barisamiyorsa bir aramaktan bir kez gorusmekten bisey olmaz ne kadar kinciymis öyle. Eskisi gibi olamaz belki ama sizin hatriniz için gayret gosterebilir.

Herkesin evi ayri aileler icin yuva yikilmaz. Bosansaniz ne olacak hersey eski bekar ginlerinizdeki gibi mi hayir hatta pisman bile olabilirsiniz. Bahsettiginiz artilara dayanarak diyorum bunlari problemli bir evliliginiz olsa tam tersini savunurdum.

Aile konusu caninizi sıkıyordur evet o zaman esinize sunu onerin politik davransin yani tamamen barisamiyorsa bir aramaktan bir kez gorusmekten bisey olmaz ne kadar kinciymis öyle. Eskisi gibi olamaz belki ama sizin hatriniz için gayret gosterebilir.
Anneme yeter ki bi selam ver ben senin calistigin sehre tasinayim diyorum onu bile reddediyo .

27 sayfa okuyamadım, konuşulduysa affola.

Hasta mı eşiniz veya hasta olabilir mi?

Eskide kaldı demişsiniz ama evi dinleme cihazlarıyla doldurmak, arkadaşlarıyla aldatıldığını iddia etmek...
Normal insan davranışı değil.
Evet biliyorum normal degil . Ustelik benim bransim psikolojik danismanlik. Ama Su evliligimde yasanilanlara bakin bir

Üzücü bir durum tabii ki sizi cok iyi anliyorum, insan esiyle ailesinin iyi olmasini istiyor, esiniz biraz fazla uzatmis, sirf "kizim öyle dememistir" demekle bu kadar kin tutulmaz. Dua edin bol bol kalbine yumusaklik gelsin.

Diger arkadaslarla ayni fikirdeyim, esinizin artilari gercekten cok. Bence disardan bakildiginda iyi bir ese benziyor. Tabii ki her insanin olur dengesiz huylari.
Tepkinizi yine gösterin ama anlatarak, annenize iyi davranmadiginda ne hissettiginizi bilsin.
Yine ise yaramazsa, bence sizde annesini aramayin. Zaten anneside sizi aramiyormus, hic üstüne düsmeyin sizde.

evet ben de daha kotu inada binmesin.diye zaten ikide bir annem konusunu acmiyorum. Hatta neredeyse hic acmiyorum birkac kez soyledim esime..bir de surekli ailenizi sevmek zorunda degil yaziliyor. Ben de esime aynen bunu dedim zaten. Sevmek zorunda degilsin. Aeg de demiyorum zaten. Ama bari evime ayda Yoksa bir gelirse selam ver dedim. Kaldi ki o otogar meselesinden sonra annem bir daha evime gelmez. Kim istenmedigi yere gelir ki
Eveeet canım çok haklısın, insan nezaketten kim olursa olsun saygılı davranmalı. Ama bence ciddi bir inatcılık var, bunun tek çaresi zaman ve sabır.

Üzücü bir durum tabii ki sizi cok iyi anliyorum, insan esiyle ailesinin iyi olmasini istiyor, esiniz biraz fazla uzatmis, sirf "kizim öyle dememistir" demekle bu kadar kin tutulmaz. Dua edin bol bol kalbine yumusaklik gelsin.

Diger arkadaslarla ayni fikirdeyim, esinizin artilari gercekten cok. Bence disardan bakildiginda iyi bir ese benziyor. Tabii ki her insanin olur dengesiz huylari.
Tepkinizi yine gösterin ama anlatarak, annenize iyi davranmadiginda ne hissettiginizi bilsin.
Yine ise yaramazsa, bence sizde annesini aramayin. Zaten anneside sizi aramiyormus, hic üstüne düsmeyin sizde.
Ben zaten aramiyorum ki annesini..annesi benle muhatap degil kendi boyle mutlu

yorumlara bakmadım hiç sadece sizin yazınızı okudum ayrıntı bilmeden yorumlayacağım..

sizin evlilik laçkalaşmış..

anneme selam vermeyen insan benim kocam olamaz.. insani hisleri olan birisi zaten istemsiz de olsa slm verir.. eşinizde çok büyük duygu körelmesi var.. ayrıca örf, adet, saygı sıfır.. yarın kızının koçasıda ona selam vermez yoktan sayarsa anlar durumun vehametini..

ayrıca sizden şüphelenip evi dinlediği gün evliliğiniz bitmiş sizin de farkında değilsiniz..

iğrenç.. karısını arkadaşıyla düşünüp dinlemesi kabul görülmeyecek bir durum.. boşanın da rahatlayın.. böyle yaşanmaz vallahi..

yorumlara bakmadım hiç sadece sizin yazınızı okudum ayrıntı bilmeden yorumlayacağım..

sizin evlilik laçkalaşmış..

anneme selam vermeyen insan benim kocam olamaz.. insani hisleri olan birisi zaten istemsiz de olsa slm verir.. eşinizde çok büyük duygu körelmesi var.. ayrıca örf, adet, saygı sıfır.. yarın kızının koçasıda ona selam vermez yoktan sayarsa anlar durumun vehametini..

ayrıca sizden şüphelenip evi dinlediği gün evliliğiniz bitmiş sizin de farkında değilsiniz..

iğrenç.. karısını arkadaşıyla düşünüp dinlemesi kabul görülmeyecek bir durum.. boşanın da rahatlayın.. böyle yaşanmaz vallahi..
Benden yemek ütü istemiyo vs diye cekilecek seyler mi yani bunlar..dimi ...bir de ustelik onun calistigi sehre tayin istememi istiyor Benden. 1 saat mesafede Baska bir ilde calisiyor kendisi. Gunluk gidip geliyor.bu yasadigimiz sehirde 5 dk mesafede 2 ablam var hic degilse

aslında ailen umursuyordur da sen üzülme, yuvan yıkılmasın diye öyle görünüyorlardır cnm..

senin de kızın var eşi böyle yapsa kırılmaz mısın??

aslında ailen umursuyordur da sen üzülme, yuvan yıkılmasın diye öyle görünüyorlardır cnm..

senin de kızın var eşi böyle yapsa kırılmaz mısın??
Daha bu sabah ezan okunurken esime soyledim bunu..dedim simdi kiziimin esi beni evine almasa, nasil olur...annen tek gelmesin nedir yaaa..bu kinini bitiremez misin..döndü yatti..simdi bunu mu konuscaz dedi.

Benden yemek ütü istemiyo vs diye cekilecek seyler mi yani bunlar..dimi ...bir de ustelik onun calistigi sehre tayin istememi istiyor Benden. 1 saat mesafede Baska bir ilde calisiyor kendisi. Gunluk gidip geliyor.bu yasadigimiz sehirde 5 dk mesafede 2 ablam var hic degilse

cnm bak ben eşimi övmek için değil karşılaştırma yap diye yazıyorum..

benim eşim hiç temizlik beklemez.. gel oturalım çıkıp gezelim yorulma ben yaparım der.. benimde 18 aylık oğlum var.. beni annemlere bırakır evi tertemiz eder. ütü beklemez.. bazen benim ütümü de o yapar. yemek hiç beklemez. sen yorulma ben hazırlarım bişeyler der.. bazen onun evde olduğu gün ben çalşırım. yemek yapar temizlik yapar gelip beni işten alır. oğlumu gezidirir yedirir içirir altını açar.. hiç bana karışmaz, ksıtlamaz. sürekli sevgi pıtırcığı gibiyiz :KK70:
kardeşlerim eşime çok büyük saygısılık yaptı zamanında ama hiç küsmez.. annem, kardeşlerim hep baş üstünde tutar.. ben aramayı unuturm o arar konuşur onlarla..
yani eşinin yardımcı olduğu yerler çok normal yapması gerekn şeyler hayat madem müşterek yapıcak. hem yabancya mı yapıyor. eşine kızına yani..

sırf bunları yapıyor diye bu kötü yönlerine katlanmak zorunda değilsin..

benim kızım da evli.....kayınvalideyim yani....damadım çok sever, sayar sağolsun....fakat ola ki aramızda bir şeyler oldu ve kırıldık....kızımın benimle görüşmesine engel olmadığı sürece hiç dert değil...zaten damatla kayınvalide ilişkisi çok samimi olmuyor ki...hoşgeldin oğlum,aç mısın?oğlum,çay içer misin oğlum,hasta mısın.... falan gibi üstten üstten konuşmalar....kızıma iyi davransın....eşine evlatlarına görevlerini yapsın da gelmesin,görmesin,sevmesin beni naapalım.....şeker gibi babam ölmüş 20 yıldır görmemişim dayanmışım da damada mı dayanamıyacağım....sizin ve annenizin bu konuda aşırı hassasiyetini bildiği için kendini ağırdan satıyor...boşverin, biraraya getirmeye,barıştırmaya falan çalışmayın....

Daha bu sabah ezan okunurken esime soyledim bunu..dedim simdi kiziimin esi beni evine almasa, nasil olur...annen tek gelmesin nedir yaaa..bu kinini bitiremez misin..döndü yatti..simdi bunu mu konuscaz dedi.

işine gelmemiştir.. hadi her şeyi geçtim senin bu kadar üzüldüğünü, kafaya taktığını görünce bile kıyamaması gerek yani.. kibirli baya öyle görünüyor..

X