BENİM GİBİ 6 SENE ÇOCUĞU OLMAYAN VAR MI

Yakın ülkede olsaydınız size yollardim fazladan aldım Bulgaristandayiz biz tanıdığınız varsa şayet burda verebilirim kullananların geneli hamile kalmış ilk ayda yada ikinci ayda
Teşekkür ederim canım düşünmem yeter ailemden birileri Türkiye’ye gidicek onlardan da isterim olmadı ama şuan çocuk olayını rafa kaldırdık biz iş imkanı çıktı karşıma ona odaklandım bu spermler toparlanmaz diyenler oldu ama toparladık imkansız değil onu görmüş olduk bende de pko var Zaten eşim iyi olsa bile benim daha yolum var baya hayırlısı olsun

Merhabalar bende varım 7 senelik evliyim. Bende pcos esimde morfoloji sorunu vardı. Doğal yoldan denedik önce olmayınca ilaçlar ignelere başladık. Öyle de olmadı. Devlette 3 aşılama 2 tüp bebek yaptırdık yine olmadı. Artık çok yorulmuş çok yipranmistik. 3. Tüp bebeğe niyetlendik. Sonradan özele gitmeye karar verdik öncesinden araştırmistim şu an ki doktoruma gittik. Hep benden dolayı olmuyor diye düşünüyordum çünkü eşim için normal yoldan bile çocuğun olur diyorlardı degerlerin çok kötü değil diyorlardı. Ama benim doktorum öyle demedi gider gitmez ben eşinden kaynaklandığını düşünüyorum dedi. Gerekli tahlilleri yaptırıp tedaviye başladık ikimiz içinde farklı işlemler uyguladı ve çok şükür ilk deneme tuttu. Yani demem o ki tüp bebek yapan doktor ve yaptırdığınız merkez çok önemli. Özellikle iyi bir tüp bebek merkezi imkanları daha fazla oluyor. Farklı işlemler uygulayarak hamile kalma olasılığınızi arttiriyorlar. Tabi ki bu benim düşüncem kendim gözlemlediğim kadarıyla.

Biz doktora gittik geçen ay bize dediği kürlerinize devam edin akrabalariniza söyleyin yinede alsınlar çay yapıp icicek eşiniz birde keçi boynuzu özü duzeldiginde belki tekrar düşünürsünüz çocuk

Biz doktora gittik geçen ay bize dediği kürlerinize devam edin akrabalariniza söyleyin yinede alsınlar çay yapıp icicek eşiniz birde keçi boynuzu özü duzeldiginde belki tekrar düşünürsünüz çocuk
Teşekkür ederim canım evet keçiboynuzu özü yada pekmezi çok iyi hatta keçiboynuzu kendisini öyle yenilirse daha etkili olduğunu söylüyorlar

Şuan tüp bebek için maddi olarak biraz toparlanmamiz lazım oda her sene zam

Teşekkür ederim canım evet keçiboynuzu özü yada pekmezi çok iyi hatta keçiboynuzu kendisini öyle yenilirse daha etkili olduğunu söylüyorlar
Evet eşim ilk pekmez kullandı 17 gün sonra gittik 8 milyondan 22 milyona çıkmış tabi yanında ceviz fındık fıstık kabak çekirdeği içi keten tohumu verdim bu kadar şimdi de özünü deniyorum inşallah sonuc verir sizede

Merhaba bende de pcos var eşimin tahlilleri normal çıkıyor yaklaşık 2 yıldır çocuk istiyoruz 1 yıldır da tedavi görüyorum rahim filmi çekildim temiz çıktı 3 kere çatlatma denedik olmadı biraz ara vermeye karar verdik. Siz hangi yolla bebek sahibi oldunuz belki bir fikir olur bana da çok üzülüyorum sağlıkla büyütün inşallah evladınızı

Ben varım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…