Benim adım "Evdeki"

Bihter Ziyagil

Evdeki ses
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2018
544
1.316
Merhaba sevgili kk üyeleri.

29 yaşında 9 senelik evli iki çocuk annesiyim, birde eşim var tabi yani vardı.

Eşimle birbirimizi severek ailelerinde izniyle evlendik.

Eşimin ufak tefek yanlışlarını gördüm ama benim değil bu msj işte arkadaşım teli aldı o yazdı bu hesap onun diye geçiştirdi.

Ki öyle olduğunu düşündüm taa ki dün geceye kadar içmişti eve geldi biraz sohbet ettik.

Sonra koltukta sızıyordu ki kalk yatakta yat dedim bende yatıcam dedim .

O yattı, bende cilt bakımı fln derken son olarak sanki ilahi bir güç aç şu telefonu kurcala dedi.

Açmaz olaydım instasina bakayım dedim.

Bi açtım ki ne göreyim taha özer diye biri var onu takip ediyor malûm anasayfaya neler düşüyor gözlerime inanamadım.

Fake bi hesapti bu kendi hesabı değil neye uğradığımı şaşırdım.Yapacagi birşey değil Allahım diyorum olamaz benim kocam bu mu yani şimdi??

Dm ye baktım bi kaç kadınla sohbet etmiş ama bi kızla feci ilerlemiş kız küpelerini istiyor. Abdullah ve senden korkuyorum diyor eski bir tanıdık bu kız.

Otel, araba, ev buluşma yerleri, annesinde kalmıştı 2 veya 3 sefer eşim kız diyor ki gel görüşelim bizimki de diyor ki olmaz annemdeyim hemen gider "evdekine" yetiştirir.

Evdeki ben oluyorum anlamışsınızdır ztn. Önce yazışmaların ekran fotosunu aldım.

Gittim uyandırdım hiç mi sevmedin dedim. Fake hesabin sen çok içip kendini kaybedince açık kalmış dedim. (Isyerinde 2. bi teli varmış bunuda öğrenmiş oldum oradan hallediyormuş işlerini )

Şimdi it gibi pişman, burada okurdum inanamazdım nasıl başıma geldi hayretler içindeyim ağlıyorum dün geceden beri 3 saatlik uykuyla duruyorum.

Bir kaç gün için de boşanacağım inşallah ama ne yapılması gerekir bilmiyorum varsa avukat arkadaşlar özelden beni yönlendirebilir mi ?

Mağduriyetim hat safhada evde ben kalacağım ama küçük iki çocukla bu saaten sonra iş hayatına nasıl dönerim bilmiyorum.

Annem büyük mesele kadının sebebi olmak istemiyorum ondan gizleyeceğim bu durumu sizce yapabilir miyim ?

Tek suçum sevmek ve sadakatli bir eş olmaktı.
Ekran fotolarına bakıp bakıp ağlıyorum.

Bu kadar ileri gidebileceğini düşünmemiştim.

Yuvam yıkıyor, çaresizim sabah bi festivale katılacaktık oysa ki plan yapmıştık gece yatmadan önce, sevmiyorum dese istemiyorum dese ne olurdu ki ?

10 yılım çöp dile kolay.

Kız: evli misin ?
Bizim öküz: evet
Kız: anlamadım?
Bizim öküz: maalesef :KK43:((
:KK43:(

Yukarıdaki yazışma hafızamı kaybetsem gitmez aklimdan.

Düşünün ne kadar yanıyor canım.
Cinsel içerikli bir konuşma yok ama fazla bi samimiyet kızın bikinili fotoları var eşim sürekli arkadaşım canım arkadaşım fln yazmış ve kızdan foto istemiş.

Allahım yardım et, canım çok acıyor ben nasıl baş edicem bu durumla ya çocuklarıma ne dicem ?

Hanımlar sakin inanmayın araştırın benim gibi aptal yerine konmayın.Gecen sene başlamış bu ilişki 1 sene olacak.

Sizlerin yorumları benim için çok önemli ne olur yardım edin.

Merhaba sevgili kk üyeleri.

29 yaşında 9 senelik evli iki çocuk annesiyim, birde eşim var tabi yani vardı.

Eşimle birbirimizi severek ailelerinde izniyle evlendik.

Eşimin ufak tefek yanlışlarını gördüm ama benim değil bu msj işte arkadaşım teli aldı o yazdı bu hesap onun diye geçiştirdi.

Ki öyle olduğunu düşündüm taa ki dün geceye kadar içmişti eve geldi biraz sohbet ettik.

Sonra koltukta sızıyordu ki kalk yatakta yat dedim bende yatıcam dedim .

O yattı, bende cilt bakımı fln derken son olarak sanki ilahi bir güç aç şu telefonu kurcala dedi.

Açmaz olaydım instasina bakayım dedim.

Bi açtım ki ne göreyim taha özer diye biri var onu takip ediyor malûm anasayfaya neler düşüyor gözlerime inanamadım.

Fake bi hesapti bu kendi hesabı değil neye uğradığımı şaşırdım.Yapacagi birşey değil Allahım diyorum olamaz benim kocam bu mu yani şimdi??

Dm ye baktım bi kaç kadınla sohbet etmiş ama bi kızla feci ilerlemiş kız küpelerini istiyor. Abdullah ve senden korkuyorum diyor eski bir tanıdık bu kız.

Otel, araba, ev buluşma yerleri, annesinde kalmıştı 2 veya 3 sefer eşim kız diyor ki gel görüşelim bizimki de diyor ki olmaz annemdeyim hemen gider "evdekine" yetiştirir.

Evdeki ben oluyorum anlamışsınızdır ztn. Önce yazışmaların ekran fotosunu aldım.

Gittim uyandırdım hiç mi sevmedin dedim. Fake hesabin sen çok içip kendini kaybedince açık kalmış dedim. (Isyerinde 2. bi teli varmış bunuda öğrenmiş oldum oradan hallediyormuş işlerini )

Şimdi it gibi pişman, burada okurdum inanamazdım nasıl başıma geldi hayretler içindeyim ağlıyorum dün geceden beri 3 saatlik uykuyla duruyorum.

Bir kaç gün için de boşanacağım inşallah ama ne yapılması gerekir bilmiyorum varsa avukat arkadaşlar özelden beni yönlendirebilir mi ?

Mağduriyetim hat safhada evde ben kalacağım ama küçük iki çocukla bu saaten sonra iş hayatına nasıl dönerim bilmiyorum.

Annem büyük mesele kadının sebebi olmak istemiyorum ondan gizleyeceğim bu durumu sizce yapabilir miyim ?

Tek suçum sevmek ve sadakatli bir eş olmaktı.
Ekran fotolarına bakıp bakıp ağlıyorum.

Bu kadar ileri gidebileceğini düşünmemiştim.

Yuvam yıkıyor, çaresizim sabah bi festivale katılacaktık oysa ki plan yapmıştık gece yatmadan önce, sevmiyorum dese istemiyorum dese ne olurdu ki ?

10 yılım çöp dile kolay.

Kız: evli misin ?
Bizim öküz: evet
Kız: anlamadım?
Bizim öküz: maalesef :KK43:((
:KK43:(

Yukarıdaki yazışma hafızamı kaybetsem gitmez aklimdan.

Düşünün ne kadar yanıyor canım.
Cinsel içerikli bir konuşma yok ama fazla bi samimiyet kızın bikinili fotoları var eşim sürekli arkadaşım canım arkadaşım fln yazmış ve kızdan foto istemiş.

Allahım yardım et, canım çok acıyor ben nasıl baş edicem bu durumla ya çocuklarıma ne dicem ?

Hanımlar sakin inanmayın araştırın benim gibi aptal yerine konmayın.Gecen sene başlamış bu ilişki 1 sene olacak.

Sizlerin yorumları benim için çok önemli ne olur yardım edin.
Çocukları buyutene kadar çalisma ara ver diyenlere kapak olsun..
Amaaan kocamin maddi durumu iyi para lazim degil neden calisayim ki zihniyetine de kapak olsun..
Size gecmis olsun boşanmak en dogrusu cocuklara elbette zamanı gelince aciklama yapilir..Umarım ev kira degildir bir işe tutunup yaşarsiniz... Boşanın onurunuzla yaşayın..

Çocukları buyutene kadar çalisma ara ver diyenlere kapak olsun..
Amaaan kocamin maddi durumu iyi para lazim degil neden calisayim ki zihniyetine de kapak olsun..
Size gecmis olsun boşanmak en dogrusu cocuklara elbette zamanı gelince aciklama yapilir..Umarım ev kira degildir bir işe tutunup yaşarsiniz... Boşanın onurunuzla yaşayın..
Çalışmamı kendisi istemiyordu.
Ev kira değil maddi durumuz iyi çocukların bakımını karşılayacak ben kendim için iş bakacağım.

çok üzüldüm, inan. koca 10 sene.

ama ne desem şimdi geçmeyecek biliyorum. zaman sadece
dik duruşun için kutlarım seni.
ne şekilde anlaştınız peki?
sizi rahat geçindirecek kadar nafakanı al mutlaka. vermek istemezse elindekileri kullan
kolay değil öyle ya.
Allah yardımcın olsun

Malesef gunumuzde aldatan esler git gide artiyir.cok dusunuyorum neden aldatiliyoruz?ne eksik?bir seyler eksikse neden kadin aldatmiyorda erkek aldatiyor?farklilik arayisindalarmi acaba.istemyorsan bosaniyorum istemiyor dersin sonra gider kimlerle konusmak istersen konusursun.degermi?anlatsa esinu hala seviyor ama farklilik arayisinda baskasina dokunduktan sonra nasil karisina dokuna biliyor nasil cocuklarina baka biliyor?

Allah yardımcınız olsun. Üşenmiyor bi de 2. hesap falan açıp kurnazlık yapıyor aklı sıra. 2 çocuğunun annesine “evdeki” diyor!! Anlaşmalı boşanmaya yanaşacak mı eşiniz? Boşanacağınızı söylediniz mi?

20 yaşında evlen 2 çocuk yap adama sonra gitsin "maalesef evliyim" desin. Yazık yani gerçekten.... Genç kızlar okusun bunu okulu bitirip, iş güç sahibi olmadan evlenmeyin. Evlendim diye de koca eline düşmeyin. Allah yardım etsin işiniz zor. Olan size ve o 2 çocuğa olmuş. Pislik şimdi bekar bekar gezsin. Hala öküz diye sevimli gösteriyorsunuz. Öküze bile hakaret.

1 senede ne olmuş nereye kadar ilerlemiş bu ilişki hala canım arkadaşım modunda mı? yüzyüze görüşme var mı? sevgili mi olmuşlar? tam olarak anlayamadım olayı.

Çok üzüldüm, siz en doğru kararı vermişsiniz. Hemen ama hemen evden gitsin. Yok toparlanayım, yok belki affedersin falan dinlemeyin. İlerde neye karar verirsiniz bilmem ama rahat dokuz ay, bir yıl sizden, yuvanızdan mahrum kalsın.
Nafakanızı da alın. Ev kira mı? Kendinizinse yüksek bir nafaka ile iş bulana kadar idare edersiniz. Çocukların kreşini, okulunu herşeyini ödesin.
Her şey başta zor gelir ama sonrasında iyi ki yapmışım dersiniz.

çok üzüldüm, inan. koca 10 sene.

ama ne desem şimdi geçmeyecek biliyorum. zaman sadece
dik duruşun için kutlarım seni.
ne şekilde anlaştınız peki?
sizi rahat geçindirecek kadar nafakanı al mutlaka. vermek istemezse elindekileri kullan
kolay değil öyle ya.
Allah yardımcın olsun
Paramparcayim nasıl anlatsam ? Teşekkür ederim dua edin.

Sen ne dersen kabulüm diyor yedim bir b.k işte

Çocukların geçimi onda. Ev bana kalıyor yeni araba almıştık o onda kalıcak .

Allah yardımcınız olsun. Üşenmiyor bi de 2. hesap falan açıp kurnazlık yapıyor aklı sıra. 2 çocuğunun annesine “evdeki” diyor!! Anlaşmalı boşanmaya yanaşacak mı eşiniz? Boşanacağınızı söylediniz mi?
Sorma adımız evdeki ye cıktı :)
Evet anlaşmalı olacağını sanıyorum, prosedür ne bi aydınlatan olursa daha mutlu olurum.

Çok üzüldüm, siz en doğru kararı vermişsiniz. Hemen ama hemen evden gitsin. Yok toparlanayım, yok belki affedersin falan dinlemeyin. İlerde neye karar verirsiniz bilmem ama rahat dokuz ay, bir yıl sizden, yuvanızdan mahrum kalsın.
Nafakanızı da alın. Ev kira mı? Kendinizinse yüksek bir nafaka ile iş bulana kadar idare edersiniz. Çocukların kreşini, okulunu herşeyini ödesin.
Her şey başta zor gelir ama sonrasında iyi ki yapmışım dersiniz.
Inşallah altından kalkabilirim ben onun kuruşunu bile istemem çocuklara baksın yeter.

20 yaşında evlen 2 çocuk yap adama sonra gitsin "maalesef evliyim" desin. Yazık yani gerçekten.... Genç kızlar okusun bunu okulu bitirip, iş güç sahibi olmadan evlenmeyin. Evlendim diye de koca eline düşmeyin. Allah yardım etsin işiniz zor. Olan size ve o 2 çocuğa olmuş. Pislik şimdi bekar bekar gezsin. Hala öküz diye sevimli gösteriyorsunuz. Öküze bile hakaret.
Allah aşkına ne sevimlisi yahu canım yanıyor canım.

Paramparcayim nasıl anlatsam ? Teşekkür ederim dua edin.

Sen ne dersen kabulüm diyor yedim bir b.k işte

Çocukların geçimi onda. Ev bana kalıyor yeni araba almıştık o onda kalıcak .
evin kira olmaması çok iyi.
zamanla yeni düzene hepiniz alışacaksınız zor da olsa.
sen sadece çocukları çok etkilemeden bir an önce bitirmeye bak arkadaşım.

Sorma adımız evdeki ye cıktı :)
Evet anlaşmalı olacağını sanıyorum, prosedür ne bi aydınlatan olursa daha mutlu olurum.
benim çevremde oldu anlaşmalı boşanan çift.
şartları tek tek yazdılar dilekçeye, mahkemeye verildi. mahkemede hakim tekrar soruyor ikinizden biri pürüz çıkarmadıkça muhtemelen ilk celsede boşanırsınız

X