beni yıpratan ilişkim

Yani benimde bi yakınımın sevgilisi böyle bi şey dese anında gözümden düşer. Aldatacak tıynette diye düşünürüm çünkü. Ablasının kışkırtmasıyla ayrılması doğru değil tabi o ayrı ama haddinizi aşmışsınız siz de malesef.

Kesinlikle katılıyorum size, başka birşey bu Bende nefret ederdim

neden nefret ederdiniz kadının ne yaşadığını psikolojisinin nasıl oldugunu bilmiyorsunuz o an bilmeden yorum yapmış olabilirim
Valla aynısını benim görümcem yaşadı hemde ne aldatılma bir kez bile çıkıp sende nispet yap demedim hem karakterime hem de haddine düşmez. Ve düşün 4 yıldır psikopat kadının konularını dinliyoruz her gittiğimizde

valla bak kadın birşey yaşıyor ağır birşey psikopat damgası yiyor.. ama ben sende aynısını yap cezalandır dediğimde sözde dediğim halde ben hadsiz oluyorum kadına neler yaşatmış ama kadın yapınca olmaz

Ben size hadsiz demedim...canım sen gorumcemi tanisan eminim neler dersin onu bi kocası çekiyordu ama oda ortada....
İnsanlara yapmadığı hakaret ve aşağılama kalmazdı kocasının parasıyla, meğer adam kafa dinlemek için buna para basıp kenara celiliyormus. Bir arkadasi bile yok...zaten konu da bu değil!

O zaman sizin için iyi olmuş kültürel olarak farklısiniz ilerde daha bela olurdu.

Ayrıca gorumcenin doldurmadigi ne malum ???????

ben adamı biliyorum canım hep böyle küçük şeyleri büyütüyor görümcem benimle konuştu bu olay ustune bir soğukluk sezmedim eğer doldurduysada Allaha havale ederim aaldatan adam aldatmaya devam ediyor ben terkedildim olcak iş değil

Ahhhhh kuzucuk ben gorumceleri hep böyle bilirdim ama neler duydum neler .... Zaten öyleleri tehlike!!!!!!
Ama tabi Allah'a havale yoksa çekilmez hayat. O zaman üzülme be sen açıkla çekil kenara kendisi bilir

Ahhhhh kuzucuk ben gorumceleri hep böyle bilirdim ama neler duydum neler .... Zaten öyleleri tehlike!!!!!!
Ama tabi Allah'a havale yoksa çekilmez hayat. O zaman üzülme be sen açıkla çekil kenara kendisi bilir
bende travma oluyor böyle şeyler birine alışıyorum aşkına sevgisine sonra böyle suçluluk hissiyle terkediliyorum uyuyamıyorum sakinleştiriciyle uyuyorum dedikleri aklımdan çıkmıyor

Özür dileyerek söylüyorum ama yorumunuz o kadar iğrenç geldi ki.
Ben bile baya düşündüm okurken, Allah bilir sevgiliniz ne düşünmüştür..

Özrünüzü kabul etmemesine ve soğmasına şaşırmadım açıkcası.
Kendisi için bir kırılma yaratmış söylediğiniz şey.

bende travma oluyor böyle şeyler birine alışıyorum aşkına sevgisine sonra böyle suçluluk hissiyle terkediliyorum uyuyamıyorum sakinleştiriciyle uyuyorum dedikleri aklımdan çıkmıyor
Canım ya yapma böyle .... Kıyma güzel sinirlerine ama tek ders biraz daha siyasi ve jeopolitik konuşmayı öğren. İnan ilerde değmezmiş dersin. Şimdi nasıl aranız tamamen bitti mi?

Söylediğiniz şey kabul edilemez.
Kocasının ahlakı dusukse, kadın da onun gibi mi davranmalı?
insanlar şeref ve haysiyetlerini karşısındaki insana göre mi şekillendirir, sahip olduğu ahlaki değerlere göre mi?
bence kabul edilemez bir yorum olmuş.
Erkek arkadaşınızın üslubu çok çirkin yine de. Haklıyken haksız olmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…