beni tehdit eden kıskanç arkadaşım

sunshine900

Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2015
67
29
yaşım 20 üniversite öğrencisiyim. üniversiteden hatta sınıftan bir arkadaşım var (kız) ilk zamanlar aramız çok iyiydi ta ki benim erkek arkadaşım oluncaya kadar. 6 7 aydır biriyle çıkıyorum bizim aramız çok iyi bi sorunumuz yok erkek arkadaşımla ama benim ilişkim başlayınca arkadaşımın tavırları değişti. bana zaman ayırmıyosun ama sevgiline ayırıyosun, bana msj atmıyosun ama ona msj atıyosun onu benden daha çok seviyosun falan demeye başladı. önce aldım karşıma konuştum bu arada bu benim ilk ilişkim ama sevgilim yüzünden arkadaşımı ihmal etmedim. sadece arkadaşım sürekli buluşmak görüşmek istiyor zaten benim sevgilim yokken de zaten her zaman dışarıya çıkmaya vaktim yok. okul zamanı arkadaşımla hep birlikteydik ama şimdi araya tatil girdi arkadaşım da başka şehirde oturuyor. sevgilim ve ben aynı şehirdeyiz ama bu arkadaş başka şehirde yaz dönemi. beni sevgilimden kıskanmaya başladı sevgilimi bana kötülüyor falan. whatsapp a giriyosun ama bana msj atmıyosun falan diyor. ben her dakka ne sevgilimle ne de başka biriyle yazışamam zaten ama ona göre o öyle değil. duruyor duruyor beni özledin mi ben seni özledim, okul açılsın hasret giderelim falan diyor. neyse ben son yaptığı saçmalıktan dolayı artık mesafe koymak istediğimi söyledim zaten soğuk davranıyordum. beni tehdit etmeye başladı sevgilin olduğunu ailene söylerim falan diyor ailem de çok muhafazakar öyle sevgili durumuna falan kızıyorlar. nikah yokken gezmeye sıcak bakmıyorlar zaten tatilde bu yüzden fazla yüz yüze görüşemedim erkek arkadaşımla. ben ailem gibi düşünmüyorum onlar muhafazakar ama muhafazarlığı kendi istedikleri gibi algılıyorlar. görücü usuluü evlilik kafasındalar hala daha ama bence tanımadan etmeden insan nasıl evlenebilir ? flört etmeden nasıl tanıyacağım karşımdakini ? ailemle düşüncelerimiz çok zıt mesela onlar bana baskı yaparlar seçimde şu partiye vereceksin falan diye ben de tamam derim ama yine kendi istediğim partiye veriririm oyumu. neyse ben şimdilik okul bitene kadar ailemi idare etmek zorundayım he deyip geçmek zorundayım ve onlarla ters düşmek kavga etmek istemiyorum bu arkadaş da sevgilimi aileme söylemekle beni tehdit ediyor. ailem duyarsa beni okuldan bile alabilir. ne yapabilirim ben bu kıza nasıl davranayım ? onu da mı idare edeyim ailemi idare ettiğim gibi ? ailem öğrenirse kuzenlerden biriyle bile evlendirmeye kalkabilir daha önce yaptılar çünkü. arkadaşım sadece kendisiyle ilgilenmemi istiyor gecenin bi yarısı mesaj atıyor seni çok özledim falan diye. bana akıl veren herkese teşekkür ederim

Arkadasin kiz mi? En kisa zamanda ona bi koca bul bu nedir. Kocasizlik basina vurmus bence. Kendisinde yok diye kiskandigi bariz belli sen umrunda degilsin bende yok sende de olmasin istiyo. Acil koca araniyorrr :KK70: :KK70:

Canim hicbi sey yapamaz merak etme. Kiskanclik basina vurmus onun, bugün sevgilini kiskanan yarin daha ciddi sorunlar cikarir uzak tut hayatindan. Aileme soyler falan diye korkup arkadasligini devam ettirme cunku anladigim kadariyla arkadasin sorunlu, normal degil gecenin köründe seni ozledim mesajlari falan. Boyle yapan bi insan sevgilini bile kiskaniyodur icten ice. Uzak tut hayatindan tatlim.

bence lez olabilir
ne kadar kıskanç olursa olsun hiç bi kız bu kadar seni özledim demez sanıyorum
benimde arkadaşım var
arada kavga da ederiz seni özledim kızz da deriz de e yuh anacım bu ne böyle
oldu olacak evlenin bari
tövbe ya millet sıyırmış iyice :KK70:

Anobis hakli ayrildim de nasil olsa tanimiyo. Ailenin numarasini nerden bilcek oldu da ailene ulasti inkat et. Sonuna kadar inkar et sen bu cizgini bozmazsan sana inanirlar. Bu kiz beni cok kiskaniyo arkadasligimi kesmek istedim simdi de iftira atiyo de. Sonuna kadar inkarr. Eger bu tehdidinden korkup boyun egersen daha cok ustune gelir. Korksan bile guclu dur basa cikamiycagini anlasin

Yuh ya sapik falanmi bu kiz. Ben olsam heryerden engeller resti cekerim. Korkulu ruya goruceme uyanik kalmak daha iyidir. Sen boyle korkup idare edersen her istedigini yaptirir bu kiz sana.

Bu kiz ya cok yalniz ya da tercihleri farkli en iyisi mutlu ol sevgilimden ayrildim seninlede gorusmek istemiorm benim mutlulugumu istemeyen bi arladas istemuorm dersin ama sen sevgilinle gizli gizli gorusmeye devam edersin ama bu kiz hic normal diil cidden

Benimde vardı aynen böyle bir arkadaşım.
Sonra onu başka bir kız arkadaşımla tanıştırdım kanka oldular rahatladım :KK53:
Aileme söyledim merak etme en yakın zamanda istemeye gelecekler senin söylemene gerek kalmadı de.

sana takmış kafayı sanki onu terk ettin de başka sevgili buldun

kız arkadaş değil takıntılı aşık triplerinde

aynennnnn mesajlar da var görsun twehdıdı bakalım hem aıleye ulaşıp soylese bıle sonuna kadar ınkar eder ben olsam bı temız de döverdım
Ay bana da denk gelse soyle seyler de bi stres atsam :KK70: :KK70: bazen boyle komik olaylarda konu sahibi yerinde olmak istiyorum valla :KK70: :F

sana aşık heralde :)
şaka bir yana çok saçma yaptığı . belli ki seni çok sevior . gidip ailene söylemez bence .
bide şu var şimdi senin var onun yok ya ona bozuluyordur . benimde öyle oluyor ne zaman briiyle çıksam arkadaşlarım hep olumsuz konuşuyor tabi bazı arkadaşlarım .

Hatta sana sevgilin oldugunu ailene soylerim diyince ne sevgilisi bi de bu iftirayla mi tehdit ediyosun beni de, yokmis gibi gorunsun. Ailene ulasip soylerse falan okutursun o varmis gibi sen yokmus gibi konusursan iftira atmis gibi durur

arkadasinin tercihleri farkli olabilir. ya da ailesiyle arasi bozuk baska hic arkadasi olmayabilir ama gece yarisi ozledim msjlari da pek normal gelmedi bana. sen kizdan once davran ve ailene kizi anlat bana takti de birkac kisiye de bulasmis iftira atmis de vs. kiza ya resti cekeceksin ya da guzeell bir gozdagi vereceksin.

Arkadasin kiz mi? En kisa zamanda ona bi koca bul bu nedir. Kocasizlik basina vurmus bence. Kendisinde yok diye kiskandigi bariz belli sen umrunda degilsin bende yok sende de olmasin istiyo. Acil koca araniyorrr :KK70: :KK70:
evet belki onuda biriyle tanıştırabilirim aslında ona söyledim seni tanıştırayım falan diye ama biraz ısrarcı bi insan yani sevgilisini de bıktırabilir

sevgilimden ayrıldım. Fakat senin bu davranışın yüzünden seni de hayatımda istemiyorum de.. lezbiyenmidir nedir :/
ayrıldım demek aklımda hep vardı ama düşündümki yalan söylemeden nasıl sıyrılabilirim bu işten diye bi yandan aklım almıyor sevgili sonuçta bu tabiki olucak ve bunu herkes kabullenmeli herkes saygı duymalı bazen diyorum ya o bana saygı duymak zorunda neden ben onun salaklığı yüzünden yalan söyleyeyim diyorum ama başka bir yol yok sanırım

Canim hicbi sey yapamaz merak etme. Kiskanclik basina vurmus onun, bugün sevgilini kiskanan yarin daha ciddi sorunlar cikarir uzak tut hayatindan. Aileme soyler falan diye korkup arkadasligini devam ettirme cunku anladigim kadariyla arkadasin sorunlu, normal degil gecenin köründe seni ozledim mesajlari falan. Boyle yapan bi insan sevgilini bile kiskaniyodur icten ice. Uzak tut hayatindan tatlim.
ya işte aynı sınıfrta olmasak sorun değil ama aynı sınıftayız yüz yüze bakıcaz hergün kırmakta istemiyorum ben insan kaybetmeyi seven biri değilim kırıcı olmak istemiyorum ama mesafe koydum kendimce, sorun şu ki mesafe koymayı da kabul etmiyor. okul açılıyor ve yine hep dibimde olmak isteyecek

bence lez olabilir
ne kadar kıskanç olursa olsun hiç bi kız bu kadar seni özledim demez sanıyorum
benimde arkadaşım var
arada kavga da ederiz seni özledim kızz da deriz de e yuh anacım bu ne böyle
oldu olacak evlenin bari
tövbe ya millet sıyırmış iyice :KK70:
bilmemki hiç öyle düşünmemiştim ama öyleyse bile beni alakadar etmez bu onun hayatı, kimseyi rahatsız etmediği sürece ister lez olsun ister başka bişey. ama ondan gelen seni özledim sende beni özlemedin mi msjını görünce kan beynime sıçrıyor tabi o ayrı konu :KK70:

Anobis hakli ayrildim de nasil olsa tanimiyo. Ailenin numarasini nerden bilcek oldu da ailene ulasti inkat et. Sonuna kadar inkar et sen bu cizgini bozmazsan sana inanirlar. Bu kiz beni cok kiskaniyo arkadasligimi kesmek istedim simdi de iftira atiyo de. Sonuna kadar inkarr. Eger bu tehdidinden korkup boyun egersen daha cok ustune gelir. Korksan bile guclu dur basa cikamiycagini anlasin
ben dedim yalan söylemeden sıyrılayım bu işten diye ama mecburen ayrıldım demek zorunda kalcam herhalde ama diyelimki ayrıldım dedim bu kız beni telefonda sevgilimle msjlaşırken görürse yalanım ortaya çıkar o zaman da kötü olur. o kadar dibimde ki anlatamam

Yuh ya sapik falanmi bu kiz. Ben olsam heryerden engeller resti cekerim. Korkulu ruya goruceme uyanik kalmak daha iyidir. Sen boyle korkup idare edersen her istedigini yaptirir bu kiz sana.
lez bile olsa bu sapık olduğu anlamına gelmez ki herkesin tercihine saygı duyarım ama artık bencilce davranıyor ve onun yüzünden yalan söylemek zorunda kalacağım sanırım
sen de onu tehdıt et boylebısey yaparsan herkese lezbıyen oldugunu soylerım de
bak bu da güzel bi fikirmiş dişe diş kana kan gibi olur

Arkadaşın sapık :) ayrıldım de
sadece lez olduğunu düşünerek sapık dediyseniz size katılmıyorum insanlara tercihleri yüzünden sapık damgası vurmamalıyız. sapık değil ama saplantılıdır belki artık o saplantı benle mi alakalı yoksa yalnızlıkla mı alakalı bilmiyorum işte orasını

Bu kiz ya cok yalniz ya da tercihleri farkli en iyisi mutlu ol sevgilimden ayrildim seninlede gorusmek istemiorm benim mutlulugumu istemeyen bi arladas istemuorm dersin ama sen sevgilinle gizli gizli gorusmeye devam edersin ama bu kiz hic normal diil cidden
eğer gerçekten çok yalnızsa yine tamamen hayatımdan çıkarmak istemem eğer tercihleri farklıysa elimden bişey gelmez saygı duymak dışında. mecburen onun hayatıma duymadığı saygı yüzünden ayrıldım diye yalan söylemek zorunda kalacağım galiba dediğiniz gibi

Benimde vardı aynen böyle bir arkadaşım.
Sonra onu başka bir kız arkadaşımla tanıştırdım kanka oldular rahatladım :KK53:
Aileme söyledim merak etme en yakın zamanda istemeye gelecekler senin söylemene gerek kalmadı de.
bu fikir de güzelmiş uygulayabilirim aslında, ayrıldım diye yalan söylemekten iyidir belki ona samimi başka arkadaş bulurum

X