Beni kullanmaya çalışan arkadaş

gorusmemeye devam edin onlara ayirdiginiz zamani kendinize ve bebeginize ayirirsiniz...

ikisininde size bir sey kattigi yok.. uzerine sizden enerjinizi zamaninizi ve iyi niyatinizi goturuyorlar..

aynen gormezden gelmeye devam:)

İkisiylede görüşmeyin. Benimde vardı böyle bir arkadaşım aynı sizinkiler gibi. sabahın köründe gelirdi yada telefon ederdi. Kaç kere uyardım bu saatte arama oğlum uyuyor diye ama yok anlamadı. Ve habersiz çat kapı gelirdi hatta yanında kendi misafirlerinide getirirdi.

Çok şükür artık görüşmüyorum. Sende görüşme açma telefonlarını.

Ayşe Fatma Hayriye haydi çiftetelliyeee hobaaaaNiye bu kadar uzattın konuyuMadem görüşünce sana zarar veriyolar görüşme bukadar basitttt otur evinde işini yapbebeğine bak Eşinle ilgilen:)

Begenmese bile soylemez insan. Demiyorlar da bu kadin dogum yapti evde tek basina skilmis midir uykusuz mudur yorgun mudur diye. Dusuncesizler. Maddi durumlari iyiyse kendilerine iyi.sana kullum zararlar.alma eve
Yani bizim. Maddi durumumuz çok iyi değil bende biliyorum evimin eski olduğunu kendimde söylüyorum ama durduk yerde balkonda sigara içerken çıkın bu evden kapılara bak çok kötü falan diyor sinirlerimi bozuyor. Beğenmiyorsan gelme evime yiyip içme.

Bence görüşmeyin. Açıkçası sizi sevdiklerini düşünmüyorum. Gezmek için yer arıyorlar bence
Evet açıkcası onların benden başka arkadaşı yok bir kız daha var görüştükleri geçen o kızla karşılaştık konuştuk biraz valla bende uzun zamandır görüşmüyorum onlarla başka arkadaşlarımla görüşüyorum dedi. Anladım ben zaten. O kızlada çok uğraşıyorlardı çok koca popolusun, kolyeye bak Tarkan gibisin gibi laflar söylüyorlardı kıza.

Yahu ben annemin evine bile aramadan gitmem ne cesaret bu insanların ki biz mi çok yüz veriyoruz anlamıyorum ki.

Yaşlarını kaç arkadaş larınızın

ben okudum başını ağrıtmaya değmez inan, bırak görüşme bu nasıl kaprismiş böyle ya uzak olsunlar senden ve bebeğinden.

Gereksiz fazla detaya girmissiniz.
Gkrusmeyin sinir harbi yasayarak,bahaneler uydurarak kacmayin.
Acik ve net gorusmek istemiyorum.

Bunlar çocukluk arkadaşın olabilir ama insanlar büyüdükçe değişiyor, çocukluktaki gibi kalmıyor. Tavsiyem kendine yeni ve mantıklı arkadaşlar bul, bunlarla da görüşmeyi kes artık.

Sonuna kadar okudum. Evine davet etme, disarida kahve icin, yemek yiyin. Hatta istikrarli olmak adina sende onlarin evine gitme.

Bencede arana mesafe koy hatta hic konusma amaclarini anlamis degilim ama kiskaniyo sanirim seni kiskancligindan bunlari yapiyo bana oyle geldi

Haklısınız arkadaşlarınız sankı bana menfaatci gibi geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…