Benden 11 yaş büyük ve dün akşam ondan hoşlandığımı anladı. Şimdi ne yapayım ?

hersey senin icin super olsun dilek su gibi okudum butun sayfalari hic bir sey senin sagligindan onemli olmasin lutfen 20 yasinda pesinde kosulacak olan sensin yansinda o kendine yansin

kızlar dün gece msnine şunu yazmış!!!!!!!

atilgan: ı'd rather go blind

ben kör değilim gibi bi manası varmış.ne demek şimdi buu???

yok ben oldukça kördüm mü neymiş????
aaayyy atılgan bi kerede açık olsan geberiirmisin be adam!

yok şimdi bi ardkşa sordum kör olmayı yeğlerdim demekmiş.bnm için yazdığı ne malum ama insan kötü oluyo ya..

kızlar ben çıkıyorum ama cepten msne gircem bii yazmak isterseniz msnden yazın buaraya yazılan msjları ancak sbah okuyabilirim artık.
bu arada yakın bir arkdşımla şu konuşmalar oldu.galiba haklsı siz ne diyosunuz?

ya büdü aklım almıyor..
dilek:
:KK43: 10gün önce beni kışkırtan dam evt dilek konuş diyceğin
dilek:
başka bişi kaldımı diye
dilek:
ağzımın içine bakan adam
purp:
kızım anlayışlı davranmış bence
dilek:
sonra egosunu tatmin etmeye
purp:
ben olsam küçük biri bana böyle gelse
dilek:
çalıştı en sonunda suçlu benmişim gibi
purp:
çaksam durumu
purp:
eğer istemiyosam bi daha o konuyu açmam
dilek:
küçük biri?
purp:
ama kırılmasın diye de muhabbeti kesmem
dilek:
bedne zaman geçsin die bekledim
purp:
e sen küçüksün ya
dilek:
yani o kestiğine göre?
dilek:
off napmak istiyo bu adam..
purp:
bişey yapmak istemiyo gayet olgun davranmış bence
purp:
üzerine gelmiyo ama olmayacağını da anlatmış yani
dilek:
bende toplu bi mail attım az önce
dilek:
bankacı hikayesi
dilek:
artık hiç bişi olmamaış gibi davranıcam...

Son düzenleme:
kızlar şu blink kelimesi dü gece beni öyle bi alt üst ettiki :KK43: baa onu göz kırpmak manasında deiler bende göz kırpmanı tercih ederim yani gü<el manada bişi samıştım.ama gece yatarken sözlüğe bakınca kötü oldum düşünsenizr blind kör olmak blink göz kırpmak...sabah ilk iş pc den bakarım tam olarak ne yazmış die.ama net yok.komşuyla ortak olduğu için modemimi açmamışlar.annemde kızdı kadının kaısınamı gitçeksin bi modem için die kaldı.çıktım kafeye geldim buradada pcler dandik!hotmaili açmıyor netten bktım i'd rather go blind aslında bir şarkı ismiymiş aynı zamanda.go blink die bi kelime yok yani yanisi hiç...bende ona mail atıcam evde bakla konusuyla ilgili knşçm die sözüm vardı aslında ben birisnden hıoşlanıyodum sana fikir d,soracaktım ama artık manası kalmadı der geçerim.bu arada evde net yok sabah bzmkiler yüzünden erken kalktım!uykusuzum morelim bozuk.bu klavye bile öylesine dandikki!nefret ettim :KK43: komşuylaöyle bi u,yakınızki gidip kaılarına fişi takın işim var diyemiyorum bile...

kızlarrrrrrrrrrr size güzel haberlerim var önceki gece atılganla konuştum :)

kızlar benim kafam prş ve cuma günü acayip bulanıktı açıkçası ondan vazgeçmiş gibiydim. niyetim ona ben sana böle bi söz vermiştim bakla konusunu konuşçaz diye ama artık bnm için bi önemi kalmadı o yüzden anlatmadım diye mail atmaktı ama o sıra evde net yoktu.iyikide yokmuş! :) cuma akşamı msne cebden girdim.bzmki msnde bana gene esti.en azından bi slm yazarım konu değişir,unutur gider dedim ama değişmedi baya bi ilerleme oldu hatta bence.10 gün konuşmamak yaramış :eek: :jeyyar:

neyse muhbbet şu: ben ikin slm myazdım o yemek yiyorum canım birazdan gelicem dedi direk.(ki ilk ke bana cnm dedi! :) neyse 1 saat geçti geldi nihayet hatta tam ben çıkarken yani.tmm bende biraz daha kalayım dedim.nslsn falan iyi hoş beş derken bu bana geçen hafta face booktan takip ettim kadarıyla kötüydün neyin vardı dedi(hani kendimi yiyordum ya benimle ilgilenmiyor diye meğer hep görüyormuş domuz! benneyaptımki )
dilek senin sırdaşın olmak istiyorum neye üzülüyorsan hepsini anlat dedi.beni az çok tanıdın bana güvenebilirsin dedi.bende ona seni tahminiden çok daha iyi tanıyorum dedim :) tmm ben ailem ve akrablarım beni hiç anlamıyor geçen hafta herşey üst üste gelmişti çok bunalmıştım,koşarsın çok yorgunsun ama hala koşmak zorunda olmak gibi bişiydi yaşadığım.antidepresan kullanmayı düşünmüştüm ama bnm uyumaya değil uyanmaya ihtiyacım vardı dedim.o bana uyandınmı dedi bende evt uyandım dedim hoşgeldin dedi :)
devam ettim insanlarda kimsenin görmediği şeyleri görüyorum dedim.o beni nsl görüyorsun peki dedi direk :) bende hayata karşı dimdik dağ gibi ama bi yanı eksik dedim :) bu arada gene ağzımı aradı.ben ona sırf bayanların olduğu bi sitede yazıyorum ailem beni beğenmiyor ama yazılarım orada çok beğeniliyor.bnmle yüyüze tanışıp sohbet etmek isteyenler var dedim.aa beni bi ordan bi bayanla tanıştırsana dedi!ben bi an kaldım ama bunu yermiyim ben!şaka yaptığını anladım tabi ama netten tanışılan bi ilişki ne kadar sağlıklı olabilirki dedim haklısın dedi.ona sevgilim olsun diye bir derdin var galiba dedim.ya yokda aşık olmayı istiyorum ama dedi :) bende ona eğer bu zamana kadar bekar kaldıysan bu türk kızlarının ayıbı dedim güldü :) ya aslında bi sürü şey konuştuk inglizce bişiler sordum(mezun olduktan 1 sonra bi sene kadar amerikda çalışmış süper bi ingilizcesi var) ona 30unda birisi ciddi olur senin benden farkın yok bu çok güzel bişi falan dedim.tatil resimlerinde çocuk gibi neşeli çıktını falan söledimde ben buaraya önemli şeyleri yazıyom şimdi sırnaşık şey. ondan sonra uyumam gerekti yattım ben.hatta 6cında gittim ancak :)) gidiyom diyom gitmeden bişi soruyo gidiyom diyom bişi geliyo aklıma.bu böle 6 kere oldu.artık 2buçuk saat falan konuştuk yani toplamda ayy durun ben size asıl önemli şeyi demeyi unuttum sırnaşık şey ayy yine öle oldu.
şimdi bu şarkıyı sordum birde senin sırrını öğrenelim dedim.bu kör omayı tercih ederimi neden yazdın dedim.o sır değilki şarkı sözü dedi.gidişini görmektense kör olmayı tercih ederim diyor dedi.ve hatırlarsanız bende msnde onun için gidişini ağlayarak izledim yazmıştım! :1rolleyes: %99 bana kaşılık olarak yazılmış birşey.:1rolleyes: ama niçin yazdın die falan sormadım aaa ben blid sanmıştım falan diye lafı çevirdim yine.

hani dediniz ya hep kendini geri çek die.şimdi aynen öle yapıyorum ben slm verince benden fazla o konuştu o gece.bana yakın duruyor ama işte aslan burcu erkeği ille ayağına bekliyor.. :1closedeyes: konu geliyo geliyo 1 adım kalıyo lafı çeviriyorum oda fazla ilerlemiyor.ama bir soru sorsam o son adımıda atsak bişiler olacak gibi.ama yok 10 gün süründürmeyle bu kadar adam oluysa ben onu ileride bol boool süründürürüm kızlar :jeyyar:

ben durumdan ümitliyim siz ne diyorsunuz canlarım :1hug:

bu olayda zaten ancak böyle devam eder :)
yaş kısmını kafaya takma aradaki 10 yıl çok değil ama önemli olan tavırdır birde senin içindekilerin panik halleri.
geçenlerde günlüklerimden bikaç sayfa geçti elime okudukça güldüm kendi halime eskiden sevdiğim birisi vardı onunla ilgili yazdıklarım ama ne yazılar
ÖRNEK : bugün onun yanından geçtim bana doğru baktı ve gülümsedi =)) bütün olay bu ama ben bir sayfa yazı yazmışım =))))
İşte bu anda sanki dünya yeni keşfedilmiş gibi oluyor
ertesi gün geçmişim aynı yerden o görmemiş beni eywahlar olsun ben bitmişim 2-3 sayfa yazı yazmışım :)))
neyse yırttım attım ama epey güldüm kendime :) böyle oluyor bu haller geçer :)
okudum ama pek bişey çıkmaz bundan dikkat et derim sağlığın için yerimseniben

oyy oyy kızlar bi kaç abla dilek tmm oltaya geliyor dedi.bazılarınızda şimdi dikkatli ol oynuyor demişsiniz.şimdi ne b.k yicem ben???? :uhm:

adamı 1.5senedir tanıyorum ve ilk kez onun iyi niyetinden şüphe ettim...

kızlar varmı yokmu 2ihtimal deliriyorum ben?şuan yaşadığım şey resmen maskeli balo.anne bak kral çıplak diye haykırmak istiyorum gidip açıkça derdin ne oğlum diye sorsammı acaba! :çok üzgünüm:

Bence imada bulundugu seyleri anlamamazliktan gel :icecream:
Seni anlasin diye her defasinda daha da ileri gidecektir emin ol :lepi:
Böylece onun ne istedigi veya ne hissettigi hakkinda daha kesin seyler düsünebilirsin..
Hayirlisi bakalim

Dilekcim ayrica yazilarini ya daha kisa tutmaya calis,ya büyük yaz ya da satirbasi yap bacim. Hatta hepsini birden yapsan daha harika olur -tatlicadiarzu-
Gözüm kör oldu valla okumaktan:1shok:

Yaa Dilek ne zaman netleşicek bu olay :))))))
Forumca takip ediyoruz seni, mürvetinizi görmek en doğal hakkımız ama:jeyyar:

Valla bilmiyorum, böyle devam edicen işte konuşmaya...
Yine de temkinli ol hep tamam mı cnm a.s.

oooooooooffff.... yeteeeeeeeer...artık başlasın nolur nolur..bak ...fazla süründürme adamceyizi...onun senden hoşlandığından eminsen...adımı sen at...atmayada bilirsin...ama fazla naz aşık usandırır..birde fazla konuşup adamı bunaltma

Dilekcim ayrica yazilarini ya daha kisa tutmaya calis,ya büyük yaz ya da satirbasi yap bacim. Hatta hepsini birden yapsan daha harika olur -tatlicadiarzu-
Gözüm kör oldu valla okumaktan:1shok:

tmm bi dahakisine kocaman yazıcam yerimseniben

Yaa Dilek ne zaman netleşicek bu olay :))))))
Forumca takip ediyoruz seni, mürvetinizi görmek en doğal hakkımız ama:jeyyar:

Valla bilmiyorum, böyle devam edicen işte konuşmaya...
Yine de temkinli ol hep tamam mı cnm a.s.

bende bilmiyom ben ilerleme var die düşündüm ama burada yok oynuyor denilince kötü oldum ya :çok üzgünüm: gerçi ona da oynamayı yakıştıramıyorum.insan sevdiğine kötü birşeyi yakıştıramazki zaten.. :çok üzgünüm:
bilmiyorum ne olcak...

oooooooooffff.... yeteeeeeeeer...artık başlasın nolur nolur..bak ...fazla süründürme adamceyizi...onun senden hoşlandığından eminsen...adımı sen at...atmayada bilirsin...ama fazla naz aşık usandırır..birde fazla konuşup adamı bunaltma

ahh bir emin olsam....1.5yıl sonra onun iyi niyetine olan güvenimi kaybettim şimdi dahada uzak durmak istiyorum.off off.... :çok üzgünüm:

kızzlar bu resmen ağzımdan laf alamaya uğraşıyor....az önce msne geldi ve şuanları konuştuk.yazdım siz karar verin artık buna..

dilek:
slm
atılgan:
asıl sana slm
atılgan:
:)
dilek:
bi an galiba konuşmak istemiyor 2 dk engeller diyordum
dilek:
az öncede slm yazmıştım cepten giridğimde o zamnda cvp gelmemeişti
dilek:
:KK70:
atılgan:
çünkü bilgisayarın başında değildim
dilek:
tmm biraz tuhaf oldu
atılgan:
geldiğimde de sen yoktn
dilek:
ama şöle yap bilgisayaın başından kalkerden dışarıda die yazkendini
dilek:
çevrimiçiyken
dilek:
10dk aktif oplmazsan ondan sonra boşa atar
atılgan:
otomatik olarak dışarda yazıyor belli bir süre sonra ama
dilek:
işte o süre biraz uzun:)
dilek:
aman neysee msn porgramcıları düşünsün bunu..
atılgan:
bence de
atılgan:
dilek:
ee nslsn
atılgan:
ne olsun
atılgan:
aynı
atılgan:
sen nasılsı
atılgan:
b
atılgan:
n
dilek:
dilek:
öğlen omzumu çıkartmış olmama rağmen iyiyim
atılgan:
nasıl becerdin onu
dilek:
evt cidden çıkarttımdı az daha
dilek:
çok güzel becerdim
dilek:
saçımı boyadım bu arada:)
atılgan:
uuuu
atılgan:
dilek:
boyanın içinde küçük bi topta eldiven
dilek:
vardı çekyarın altına kaçtı
dilek:
bende kolumu uzattım ve uzatmamla....
dilek:
etim koptu
dilek:
kolum az daha ters dönüyordu
dilek:
atılgan:
baya yıpratıcı bir saç boyama olmuş
dilek:
kesinlikle!
dilek:
sesime babam bile uyandı
dilek:
ağladım yaa
dilek:
atılgan:
umarım değmiştir bu eziyete
dilek:
evt değdi:)
atılgan:
merak ettim şimdi
dilek:
neyi saçımın rengimini
atılgan:
atılgan:
bildin
dilek:
bildiğin kahvrengi hani resimde varya bal rengi
dilek:
bal demeyelim reçine diyeli ama sen bal kabul et
dilek:
atılgan:
bal gbi oldum diyorsun
dilek:
bi kaç yıkamadan sonr tam rengini bulacak inş:)
dilek:
bal gibi olmak?
dilek:
sarı olmakmı
atılgan:
yaw şaka yaptım
atılgan:
sen bal kabul et dedin ya
dilek:
ii tmm
dilek:
bu arada bişi dicem sen günde kaç saat uyuyosun
atılgan:
7-8
atılgan:
bazen 6
atılgan:
neden sordun
dilek:
servis sabah 7de
dilek:
gece geç sattlere kadar msndesin
dilek:
ne ara uyuosun merak ettim:)
atılgan:
yaw daha yeni geldim
atılgan:
atılgan:
o da bir dizim var onu izliycem
atılgan:
yatıcam sonra
dilek:
lostmu gene
atılgan:
yok
atılgan:
the IT crowd diye
atılgan:
muhteşem
atılgan:
tavsiye ederim
dilek:
nettenmi indirerek izliyorsun
atılgan:
yok bir arkadaşım tüm sezonlarını verdi
dilek:
dilek:
ya yok adsl faturası komşuyla ortak olmamıza rağmen 61ytl geldi
dilek:
dowland olayı bnm için bitti bu aralar
dilek:
ondan sormuştum
atılgan:
benim sınırsız 50 ytl
atılgan:
kuzenle paylaşıyorum
atılgan:
ayda 25
atılgan:
fena değil yani
dilek:
bzmk daha 1 ay oldu komşuyla alalı ama
dilek:
asağolsun kızkardeşimin kolbastı merakı....
dilek:
ppp
atılgan:
dilek:
kolbastı öğrenicem diye epey bi video indirmiş
dilek:
4gb kota biz toplam 9gb...
dilek:
faturayı görünce şok geçirdim
atılgan:
kol bastı olmuş tam
atılgan:
neyse nem
dilek:
hemde ne bastı oldu....
atılgan:
ben yavaştan yatmaya hazırlanayım..
atılgan:
çoook yorgunum
atılgan:
o kadar yorgunum ki
dilek:
gözler gene kızardımı:)
atılgan:
dilek:
o zaman msnde işin ne
dilek:
ben giderim bi başkası gelir
atılgan:
e seninle konuşuyorum
dilek:
2 saattde o tutar
dilek:
yok o manada değil cnm
dilek:
yani gelen giden eksik olmaz
dilek:
atılgan:
atılgan:
yok çıkıcam birazdan dinlenmeye ihtiyacım var
atılgan:
bu hafta sonu saunaya gidicez zaten
dilek:
vayyy
atılgan:
belki toparlarım
dilek:
ailecekmi
atılgan:
atılgan:
ailecek sauna
atılgan:
hiç duymamıştım
atılgan:
yok değil
dilek:
şaka ya
dilek:
insan hep aileyle gider ya bişilere
atılgan:
bir arkadaşımla gidicez
dilek:
iiyi bol bol terlersin
dilek:
erkeğin terlisi makbuldür diyordun:)
atılgan:
atılgan:
tellak falan da varmış
atılgan:
bakalım
atılgan:
kemiklerimi kırmassa iyidir
dilek:
aman omzunu çıkartmasonda
dilek:
atılgan:
dilek:
valla iyi cıkayklıyosun
dilek:
ciyak
atılgan:
neyse..umarım olmaz tab
atılgan:
i
dilek:
yani inş olmaz
dilek:
sağlam gidip kırık dönme:KK70:
atılgan:
ben yavaştan kaçar dilek
dilek:
tmm kaç
atılgan:
hadi tatlı rüyalar sana
dilek:
sanada
dilek:
by
atılgan:
bye

dilek çok detaydasın be cnm hiç sizle ilgili bişey yokki
adama ne senin saçının boyasından
adsl faturandan
kızkardeşinin kolbastısından

daha ciddi ve akıllı konuşmalısın bunlar biraz daha kanka modeli olmuş.sanki msnde ölesine biriyle yazışmalar gibi.ben okurken öyle okudum.sen ne kadar heyecan yapsanda bu muhabbetler onda heyecan yapmaz ! fikrimce :)

ne bilim kitaplar müzikler filmler oralardan bahset son çıkanlar filmlerden gir mevzuya bir film teklifi almaya bak :)) davet etme ettir :)

evet whispere katılıyorum :KK66:

Adam 30 yaşında ve bence olgunca biri.
Kültürlü tarz biri..Kolbatı açmaz onu.:1ninca:
Farid Farjad, Vivaldi, Bukowski filan konuş en iyisi cnm :)

Ya evet bu kanka muhabbeti tatlım
iki iyi arkadaş gibi...

Belli et kendini ne bileyim kadınsı ol işte
yanlış anlıcaklar şimdi yaa.. şakkıdı
Demek istediğim havalı ve flört edermiş gibi konuş biraz bence...Böyle devam edersen, adam sana kib der çıkar yerimseniben

Sakın boşuna ümüitlenme canım bu adam senden zerre kadar hoşlanmıyor. Az biraz hoşlansa yazılarından belli olurdu yani umut yok.. Arkdaş olarak seviceksin artık :kahve:

Ne ilginç...Adam şu an uyuyor büyük olasılıkla, ama bilmiyor ki msn konuşması bir forumda deşifre edilmiş ve bizler yorum yapıyoruz -tatlicadiarzu-
Ya bilmiyorum ki...Pek bir ilgisi yok gibi,
off böyle söylemek birine, ne kadar kötü ya..:çok üzgünüm:

Janselinin dediği gibi Adamın zerre kadar ilgisi yok, konuşmuş olmak için konuşuyor seninle ben konuşmalarınızdan onu anladım. İlgisi olan biri ufacıkda olsa imada bulunur belli eder, konuşmalarınız kanki konuşmaları gibi.

X