Benden 11 yaş büyük ve dün akşam ondan hoşlandığımı anladı. Şimdi ne yapayım ?

kızım sen kendi kendine gelin güvey oluyor gibisin, konuşmalarınızda hiç bir anlam yok, onu yazışmaya sen zorluyor gibisin ve sana ümit verecek hiç bir şeyde yok.eğer senden biraz hoşlansa farklı bir yazışma olurdu.HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN.

dilekcim sen bu adamla uğraşmasan artık.. adam senle ilgilenmiyor.. acı ama gerçek.. hep sen konuyu bir yerlere getiriyorsun.. adamın lafları etkiye tepki sadece..

kızlar zaten bende bunaldım artık.dün biraz lafı çekeledi gibi geldi ama aşık kafa adam hapşırsa kendime yorucam :))

zaten bi arkdşım demişti adam seni küçük kardeşi gibi görüyor.anladı ve o konuyu bilerek açmıyor ve seni kırmamak için muhabbet ediyor diye.durum sahiden aynen öyle..

hani bide demişsiniz ya adam 30 kolbastı açmaz onu die.adamla kolbastı muhabeti yapmadım öle geldi laf.ki müzik zevklerimiz çok farklı.pek konuşulacak bişi yok aslında...

dilek çok detaydasın be cnm hiç sizle ilgili bişey yokki
adama ne senin saçının boyasından
adsl faturandan
kızkardeşinin kolbastısından

daha ciddi ve akıllı konuşmalısın bunlar biraz daha kanka modeli olmuş.sanki msnde ölesine biriyle yazışmalar gibi.ben okurken öyle okudum.sen ne kadar heyecan yapsanda bu muhabbetler onda heyecan yapmaz ! fikrimce :)

ne bilim kitaplar müzikler filmler oralardan bahset son çıkanlar filmlerden gir mevzuya bir film teklifi almaya bak :)) davet etme ettir :)

aynen katılıyorum .....annem sen niye adsl.den falan bahsediyorsun...aslında sen yaysın oda aslan ikinizde ateş grubusunuz konuşacak daha hoş şeyler bulabilirsin...felsefi şeyler konuş:kızgın:sengözlerimebaksanab

Yav ne konu oldu ama dizi gibi..:emir_bebek:Soyadını verde faceden bakalım başrol oyuncusuna :roflol: Face kullanmıyorum gerçi.

Ya cnm daha farklı şeyler konuş bakalınm ne yapacak...yerimseniben Belki sen böyle konuşunca o bu tarz bir tavır takınıyor..Olamaz mı? Bir de öyle dene, vazgemek kolay mı yaa.s.

senağlama

kızlar boğuluyorum az önce yazıyordumki başımın belası geldi gene.zorla monitörü okumaya kalktı.bende kızdım kapattım.bana sdece iyi anne rolü yapıyor.ama tek derdi kontrol.yönetmek.ben sabahtan beridir kötüyüm umrunda değil kadının..

gelelim asıl konuya.bugünlerde biraz fazla hassasım..(biyolojik sebepten yani).acayip derecede alınganlığım üzerimde.. senağlama yazıları görünce öyle kötü oldumki..cuma akşamı konuşmamızda bana sırdaşın olmak isityroum beni nsl tanımlıyorsun falan diye sorunca ümitlenmiştim gerçekten(18.sayfada yazıyor herşey) ama şuan cidden hayal kırıklığı.zorla konuşması falan gururumu kırdı ya.. senağlama

amy winehous un back to black şarkısını dinliyorum hani sevgilisinden ayrılınca yazmış.ben,bnm dik başım ve kuru gözyaşlarım sen gittin ve ben siyaha döneceğim diyordu..

hani önceki yazılarımdada yazmıştım ya adama yazayım bi bakla konusu vardı ama artık manası kalmadı.sana akıl danışacaktım.ama şimdi gerçeği gördüm.o sırf beni kırmamak için zoraki zoraki bnmle konuşuyor.ve ben sevgimle onun sırtında bir yüküm..

gitmeye karar verdim.o yüzden sonra o konuyu hiç açmazdım diye bi mail atıp onuda rahatlatayım kendimide...

nevin susma adlı bir şarkısı vardı.
Ne kadar kırılsamda ah etmem hakkım yok buna
Hem zaten davetsiz bir misafirdim ben aşkımla

derken tamda şu halimi anlatmış.. senağlama

Son düzenleme:
msn de o kapatmam gerek demeden.. sen söyle kapatmam gerek diye ona böyle bir hissi yaşatki.görsün ...mesela çok dersim var kapatmalıyım de..bugün çok rahatsızım de...

msn de o kapatmam gerek demeden.. sen söyle kapatmam gerek diye ona böyle bir hissi yaşatki.görsün ...mesela çok dersim var kapatmalıyım de..bugün çok rahatsızım de...

İyide adam zaten konuşmayı kendi başlatmıyorki, dilek selam demiş adam cevap vermemiş, aradan bir saat geçmiş dilek yine selam demiş, adam ondan sonra konuşmuş. Hem dilek yaklaşık 4-5 gün hiçbirşey yazmamıştı msn açık olduğu halde adam hiç selam sabah vermemiş.
Benim anladığım adamın zerre kadar ilgisi yok, dilekde selam verince kırmamak için konuşuyor. Zaten adam ne kendinden bahsediyor nede ortak konu açıyor, dilek bişey söylediği zaman yorumda bulunuyor o kadar, birazda geyik yapılıyor.

Annen neden böyle yapıyor canım ya...
Moralim bozuk canım sıkılıyor nette biraz kafa dağıtıyorum filan desen anlamıyor mu..Ne kötü ya...
Sıkma canını güçlü olmaya bak..

İyide adam zaten konuşmayı kendi başlatmıyorki, dilek selam demiş adam cevap vermemiş, aradan bir saat geçmiş dilek yine selam demiş, adam ondan sonra konuşmuş. Hem dilek yaklaşık 4-5 gün hiçbirşey yazmamıştı msn açık olduğu halde adam hiç selam sabah vermemiş.
Benim anladığım adamın zerre kadar ilgisi yok, dilekde selam verince kırmamak için konuşuyor. Zaten adam ne kendinden bahsediyor nede ortak konu açıyor, dilek bişey söylediği zaman yorumda bulunuyor o kadar, birazda geyik yapılıyor.

DOĞRU SÖYLÜYORSUN ...TAMAMEN TAKTİK DEĞİŞTİRMEK ZORUNDA...DİLEĞE YARDIMCI OLMAK İSTİYORUM ..BİLİYORUM BİZİM KIZ SIRILSIKLAM AŞIK..ELBİRLİĞİYLE YARDIM ETSEK..BU KIZ BU ADAMI..NASIL KENDİNE ÇEKER:mymeka:

DOĞRU SÖYLÜYORSUN ...TAMAMEN TAKTİK DEĞİŞTİRMEK ZORUNDA...DİLEĞE YARDIMCI OLMAK İSTİYORUM ..BİLİYORUM BİZİM KIZ SIRILSIKLAM AŞIK..ELBİRLİĞİYLE YARDIM ETSEK..BU KIZ BU ADAMI..NASIL KENDİNE ÇEKER:mymeka:

Haklısın ama adam zaten aşık olsaydı olurdu 1 yıl içinde, bence dilek ne yapsa boş.
Hem 30 yaşına elmiş bir insana annem geldi pc yi kapatıcam denmezki, liseli değilki bunlar, dilek yaşına göre birileri ile çıksa çok daha mutlu olabilir bence. Müdür olan ve 1 yıl yurt dışında yaşamış yaşı kemale ermiş biri naniknanik artık olgun, meslek sahibi, biri ile evlenmek ister diye düşünüyorum.
Dilekçim ne olur kusura bakma, zaten moralin bozuk ama burda seni ümitlendirsek daha fena olur, benim gördüğüm kadarıyla bu işden bişey çıkmaz, msn den sil onu göz görmeyince gönül katlanırmış, unutmaya çalış diyebilirim haddim olmayarak.

Annen neden böyle yapıyor canım ya...
Moralim bozuk canım sıkılıyor nette biraz kafa dağıtıyorum filan desen anlamıyor mu..Ne kötü ya...
Sıkma canını güçlü olmaya bak..

daha şimdi söledimbnmle paylaş diyor.ama daha öncede bu tip gönül şikayetlerimi anlatınca bana olmıcak laflar etti..neyse gittide başımdan yazıyorum şimdi..

sağol cnm ya.amaa ben artık umutsuz vakayım.bugünde ne oldu?kankam bana msj atmış.ilk başta dilek dikkatli ol diyordu oda bugün ya dilek bu adam cuma günü çok yakın davranmış.sorularıylada bişiler hissettini belli etmiş ama canı oyun istiyor bunun.eşeğini sağlam kazığa bağlamak istiyor dedi.foruma gelip baktım burada da siz yok dmeşsiniz.ya artık kafam öle karşıık ve yorgunki saldım...msne gelicede bişi yazmıcam.10 gün 15 gün..msnden silmem ama kendisi yazsın.neiye yazmadın diye sorarsa şöyle şöyle cvp yazarımda demiyorum çünkü slm vereceği ne belli..bnmle zoraki konuşan bi adam 6ay geçse slm vermez zaten.. bir daha msnine birşey yzarsada kendime yormıcam.. :çok üzgünüm:

ki hayır olaki türk filmi gibi oldu adamda seviyor,hadi gel evlenelim dedi falan.annem beni gene rahat bırakmaz ya.bu seferde senden karı olmaz adam seni yarın birgün kapının önüne koyar.beceriksiz der.şuan bile odamdan çıkmıyor.o zamanda gelir evimden çıkmaz akşama kadar.ya kocamla arama girip uyumaya kalkar bu kadın bu kadarmı kontrol manyağı olur ya.cebimdeki paradan ne yapıp kimle gezdime kadar herşeyi en ince ayrınıtısına kadar sorar!ya delirtçek bu kadın beni ya! :çok üzgünüm:

sözün özü bu aşk burda biter....

Haklısın ama adam zaten aşık olsaydı olurdu 1 yıl içinde, bence dilek ne yapsa boş.
Hem 30 yaşına elmiş bir insana annem geldi pc yi kapatıcam denmezki, liseli değilki bunlar, dilek yaşına göre birileri ile çıksa çok daha mutlu olabilir bence. Müdür olan ve 1 yıl yurt dışında yaşamış yaşı kemale ermiş biri naniknanik artık olgun, meslek sahibi, biri ile evlenmek ister diye düşünüyorum.
Dilekçim ne olur kusura bakma, zaten moralin bozuk ama burda seni ümitlendirsek daha fena olur, benim gördüğüm kadarıyla bu işden bişey çıkmaz, msn den sil onu göz görmeyince gönül katlanırmış, unutmaya çalış diyebilirim haddim olmayarak.

doğru haklısın olgun,meslek sahibi birisini ister.çocuk büyütemez ki o..

hiç bişi beni mutlu etmezki.onunla konuşamıyorum çünkü şimdi şimdi farkettim müzik anlayışı farklı olaylar, konular farklı..ama yaşıtım birisinde istemiyorum öyle gerizekalı oluyorlarki.üniversitede gördüm.kafası iki bacağının arasında nasıl konuşacağını bilmeyen,kalp kırmaktan başka bi halt bilmeyen çocuklar...
ben atılganda o olgun kibar halini sevdim.çantamı taşımıştı bir kere.servise binerken yol verirdi.ki yemeğe çıktığımız akşamda yoldayız karşıdan karşıya geçicez.eli omzumda.hem korur hemde yönetir gibi.ayrıca nasıl konuşacağını bilir, ki sizlerde gördünüz...

bişi itiraf edicem.ben stajdayken bi sevgilisi vardı.ama bnm staj bitince oda sevgilisinden ayrılmıştı.işte neyse son 1 ay.bu bana akşam arkadaşımı kız kulesinde yemeğe götürcem demişti.öyle imrenmiştimki..ne şanslı demiştim.belki şu ana kadar sevgilim olan kişilerden adam gibi bi sevgi görmediğimden olsa gerek çok kıskandım..hiç biri beni kız kulesine götürmedi.ki bende hiç arkadaşlarımla gitmedim..özel olsun istedim..
hani arkadaşımla saunaya gidicem deyince ondn şaşkınlaştım çünkü daha öncede arkadaşımla yemeğe gidicem deyince anlamaıştım.şimdide gene kız gibi geldi o olaydan ötürü.ama tabi adamın kızla ne işi var saunada.. :1closedeyes:

bilmiyorum kızlar artık çok yoruldum.atılgan aşağı atılgan yukarı çok yoruldum ya artık yoruldum.ihtimaller içinde gezmekten yoruldum.kimisine göre seviyor kimisine göre alay ediyor.ya artık bende napıcamı bilemiyorum..
boşverdim..ne unutçam nede ileri gidicem öylece kalsın burada konu..zaten zaman bi şekilde olaylara yön veriyor....

dilekçiğim senin tarzın nedir ...yani nasıl birisin boyun kaç kilon kaç göz rengin nasıl...rockçı gibimi giyinirsin şimdi..adamın ynına koyunca kendini nasıl görüyorsun

face booka bunu yazdım.içime ata ata bunalmıştım biraz olsun zehrimi döktüm..

Dilek umudunu kaybetme ama gerçekçi ol..sonuç ihtimaller ihtimaller ihtimaller..zaman bi şekilde olaylara yön veriyor zaten.ben pes ettim artık....

hiç birşey umurumda değil.gelecek yorumlarda umrumda değil.artık kafamıda yormıyorum o konu için.bom boş işte...

Moralin çok bozuldu ya...:teselli:
Ya madem yoruldun açıkca söyle gitsin olmaz mı?
Zaten anlıyordur birşeyler aptal değil ya...
Açıkca konuşsan...Ne bileyim...
Ne zor böyle birşey,
seven sevilsin beee:çok üzgünüm:

Dilek senin canin sopa istiyor galiba:mymeka:
Ayni 5 yasindaki kizlar gibi miz miz ve bir okadarda oyun bozansin..
Millet uyanmak ister,sen aksine uyudukca uyuyor ve uyanmak bilmiyorsun..
Ne yani Atilgan dünya,da tek erkekmi?
Hadi tek erkek diyelim,öylede bitecek böylede bitecek,söyle anlat inceldigi yerden kopsun degilmi?
Sen söylersin oda gönüllü ise cevap verir ama gönüllü degilse zaten ceker gider.
Ama sen daha anlatmadan,cekip gidiyorsun...
Birde annene iyi davran.öncede dedim o anne ve senin yasin gibi düsünmesini bekleme,git yapis,saril,itsede öp cünkü biliyorumki annenin sevgiye ilgiliye ihtiyaci var,,,

Ayrica sen dünya kadar genc kizin hayalini kurdugu bir okulda üni okuyorsun.
Ya bunun hakkini vereceksin yada evde oturup,basma etegini giyip,klasik ev kizi olacaksin....Bir insanin gelecekte bir hedefi yok ise,hayattan,da beklentisi yoktur..

Eski sayfalari kapat yenisini ac ama bu yeni sayfayi acnadan önce cesaretini toplayip Atilgana senden hoslaniyorum de...Egerki karsiliksizsa yeni sayfanda Atilgan olmaz,ama karsilik alirsan yeni sayfana Atilganida koyar devam edersin yoluna...

Aynen Malene katılıyorum
bende öyle dedim
git açıl tatlım ya dünyanın sonu değil
ondan duy neymiş ne değilmiş
sonra yoluna bakarsın
böyle ihtimaller ihtimaller..... Sende cansın yani :) Gitsen açılcan belki hoş şeyler duyacaksın :KK66:
Malen sen gördün değil mi faceden nasıl birşey ya, kendine güvenli ya çok mu yakışıklı niye bulmamış bu yaşa kadar beğenemiyor mu, merak ettim haa yanlış anlaşılmasın tabi
Facem bile yok :roflol:

Aynen Malene katılıyorum
bende öyle dedim
git açıl tatlım ya dünyanın sonu değil
ondan duy neymiş ne değilmiş
sonra yoluna bakarsın
böyle ihtimaller ihtimaller..... Sende cansın yani :) Gitsen açılcan belki hoş şeyler duyacaksın :KK66:
Malen sen gördün değil mi faceden nasıl birşey ya, kendine güvenli ya çok mu yakışıklı niye bulmamış bu yaşa kadar beğenemiyor mu, merak ettim haa yanlış anlaşılmasın tabi
Facem bile yok :roflol:

Yok be canim siradan gözlüklü hafif saclar seyret,178 falan boylarinda,kurnazbir tip.
Hani bizim kiz adami gözünde cok büyütmüs:mymeka:
Yakisikli degil ama kendini geri cekmesini biliyorki,bizim kiz hala bunun icin agliyor.
Kocama evlenme teklifini ben yapmistimkaydirigubbakcemile3
Baktim adam cebellesiyor,söyleyemiyor,bende dedim bak canim neden bukadar kendini kasiyorsunku,acil kurtul dedim,kem küm etti,benimle evlenirmisin dedim,oda sanki kiz tarafi gibi dondu kaldi.:dance:
Bak dedim 1 dk icinde ya kabul edersin yada giderim dedim.
Sonra allahiiimmm rüyadamiyim neyim dedi,sonra Evett diye bagirdi,simdide evliyiz biz...Demekki bazi seyler cesaret istiyor degilmi?

Yok be canim siradan gözlüklü hafif saclar seyret,178 falan boylarinda,kurnazbir tip.
Hani bizim kiz adami gözünde cok büyütmüs:mymeka:
Yakisikli degil ama kendini geri cekmesini biliyorki,bizim kiz hala bunun icin agliyor.
Kocama evlenme teklifini ben yapmistimkaydirigubbakcemile3
Baktim adam cebellesiyor,söyleyemiyor,bende dedim bak canim neden bukadar kendini kasiyorsunku,acil kurtul dedim,kem küm etti,benimle evlenirmisin dedim,oda sanki kiz tarafi gibi dondu kaldi.:dance:
Bak dedim 1 dk icinde ya kabul edersin yada giderim dedim.
Sonra allahiiimmm rüyadamiyim neyim dedi,sonra Evett diye bagirdi,simdide evliyiz biz...Demekki bazi seyler cesaret istiyor degilmi?

Hahahaaaaa...İyiymiş yaa a.s Ee sevdiğin adama yardım etmişsin sende dimi ama:asigim: Marjinalsin şakkıdı
Şaka bir yana elbette öyle, yani dilek'in böyle yapması daha iyi olur
böyle böyle kafayı yicek yani;
atılgan, msn, geldi, dedi, seviyor mu...............
Bende adamı Al Paçino, George Cloney, Rechart Geere karışımı birşey sandım yav :roflol:
Ama dilek'e de hak veriyorum atılgan açısından bende üni'de okuyorum, üni'li 20 yaşındaki erkekler lise talebesi gibi a.s
Desin kurtulsun yerimseniben En sağlıklısı bu olucak onun için :teselli:

X