Benden 11 yaş büyük ve dün akşam ondan hoşlandığımı anladı. Şimdi ne yapayım ?

cnm konuyla alakasız oldu ama sormuşsun söyliyim dedim..nokia n73 senin istediğin özelliklere sahip bi telefon hele ki müzik dinlemek için ses kalitesi fln süper bide fotoğraf çekimi de baya iyi..ben kullanıyorum yaniyerimseniben tavsiye ederim..hihoyyyt

çok sağol cnm.n73 aslında hep aklımda vardı ama onun için yavaş telefon ve tış takımları hemen eskiyor die bişi söylendi ama smbylan içeriği olması yani bilgisayar gibi kullanabilmem bana yeterde artar.çünkü msn ve ing sözlük programı kuracağımda.tavsiyen için çok sağol.akşam üzeri bayrampaşa carefordaki teknosaya gdip bakıcam.inş alıcam akşama hihoyyyt

Konuyu hala ilgiyle takip ediyorum. Anneler böyledir genelde. Ama keşke annenle konuşsan;
hani biraz daha rahat olmak istediğini falan anlatsan, ben artık büyüdüm desen.:nazar:
Gerçi benim annemde yeri geldiğinde, kızdığında bana bağırabilir. Yaşım 35 ama
ben hala onun kızıyım... annenle bu sorunu bir aşsan belki olacak birşeyler.
İçimdeki his duygularının boş olmadığını söylüyor. Bu kişi zeki ve eğlenceli biriCADIARZU
sanırım. Sen sakin kalmayı başarırsan daha güzel ilerler herşey. Bizi habersiz bırakma
olurmu?

anneler böylede ama bnm annem kadar geveze olanı yoktur.hani bana geveze diyorsunuz ya annem benide bıktırıyor!düşünün artık yaniii kaydirigubbakcemile3 şuan bile başımda geldi baya bi söylendi gitti..sorun beni azarlaması değil susmaması zaten..annemde farketmiş çocuğun birine(31 yaşında ne çocuk ama!) sevdalandın çocuk yüz vermiyor sende böyle sürünüyon dimi?ohh olsun sana diyor.nie ohh oluyor anlamış değilim ama rahat vermez bana.anlatırsam daha kötü olur.. :çok üzgünüm:
çok eğelncelidir cidden 31inde ama bi tatil resimleri var facebokunda sanki lunaparktaki çocuklar gibi kaydirigubbakcemile3 bende bişiler olmasıı çok istiyorum az değil 1.5 senedir ondan hoşlanıyorum ama işin sonu yaş gibi.kendimi hep en kötüye hazırlıyorum..

okuduklarımı sındıreyım bi döncem ben sana :)

tmm sindir :))

ben de baştan sona okudum
yalnız her ihtimale karşı hazırlıklı olman gerekiyor
ben böyle durumlarda genelde en kötü ihtimali düşünmeye çalışırım
çünkü umutlanıp hayal kırıklığına uğramak istemem
senin umudunu kırmak istemem ama umut da vermek istemem
benim aklıma gelen şu ihtimalleri de düşün ( inşallah bu ihtimaller gerçekleşmez)

1 . sevgilsinden ayrıldı demişsin . eğer ciddi bir ilişkileri varmışsa unutması zaman alabilir ve bu boşlukta arada birkaç kız harcanabilir.

2. Ego şişirmek için önce senin ağzındaki baklayı alıp sonra da " a cicim ben sana kardesim gözüyle baktım hede höde" si yapabilir.

Bence bu kadar üstüne gitme . Erkekler çabuk havaya girer sonra kaçmaya başlar

inşallah her şey istediğin gibi olur.

inş.yukarıdada dediğim gibi bende kendimi en kötü şeye hazırladım.yani aa cicim ben sana kardeş gözüyle baktım falan diyeceğini düşünüyorum hep :çok üzgünüm:

Gecip bitse nolacak yerin yine ona bir ileti gonderirsin :KK70: hic belli etmiyorsun allahdan ona olan doygularini :) adam sana bir adim atsa sen onu kucakliyacak ahtapot gibi saracak gibi duruyorsun:KK70: yani benim dusuncem , biraz sakin ol msne geldi diyede heycanlanip karnina agrilar girmesin:)

bi adım atsa ahtapot gibi saracak duruyorum.içimden bende evt abarttım yani diyordum ama bu kadar güzel tarif edemezdim bravo ya kaydirigubbakcemile3 ya ne bileyim ya yok ız benden küçük başka bişidir falan diye tereddütte kalamsın yani %100 hatta %200 alasın diye iyice belli ettim.ettimde adamdan hala ses yok.. :kızgın:

ya hoslandigim biri var diyebilirsin. ama emin degilim. kararsiz kaldim. konusacak birini aradim
sana danisacaktim annem geldi dersin.

bende böle bişi düüşünüyorum artık.

Hergün pembe dizi izlermis gibi buraya bakiyorum:dance:
Bugünde bir gelisme yok,jeyyar ondan hoslanan kizi farkediyor ama belli etmiyor,zavalli isavra hergün oldugu gibi yine düsünceye daliyor..Aksam oluyor isavra jeyyar ile karsilasiyor,tam isavra konuya girecekken ,eve isavranin Hanimi olan Tamara giriyor.
kaydirigubbakcemile3::kaydirigubbakcemile3

Dilek artik bitir bu isi yakaydirigubbakcemile
Sonunu merak ede ede bir hal olduk,hani gecende yazdim ya sana,adam gelince sorar ise deki birinden cok hoslaniyorum ama tuhaf bir adam de..Neden derse güvenemiyorum,oyunmu oynuyor yada ciddimi kestiremiyorum dersin:1no2:
Yani ona onun negatif huylarini sirala..::jeyyar:
Bir insani bastirmak istiyorsan önce onu kendi silahi ile vuracaksin:)

annem gene bağırdı kızlar.ya hakitaen pembe diziye döndü olay.cnm şimdi çıkıcam ama sanada cvp yazcam yanlız en komik yorum senden geldi :))

diileeeeeeek nerdesiinnnnnnnnnnnn delikafadulden
bugun ne olduuuuuuu? catlıcam şimdi haaaa :ecrin_bebek:
tv dizi filan ızlemıorum sırf bu siteyi takıp ediyorummm :emir_bebek:
bu nasıı bişee yaaaaaaaa :enbuyukkk:

diileeeeeeek nerdesiinnnnnnnnnnnn delikafadulden
bugun ne olduuuuuuu? catlıcam şimdi haaaa :ecrin_bebek:
tv dizi filan ızlemıorum sırf bu siteyi takıp ediyorummm :emir_bebek:
bu nasıı bişee yaaaaaaaa :enbuyukkk:

Gerçekten ya :roflol:
Konu hit yaptışakkıdı
Dilek hergün olanları yazdığı için takip ediliyor merakla sositososito
meraklıyız valla gamyoncuiremsu

Gerçekten ya :roflol:
Konu hit yaptışakkıdı
Dilek hergün olanları yazdığı için takip ediliyor merakla sositososito
meraklıyız valla gamyoncuiremsu

allah sizi neyetmeye :)))

şimdilik msnde yok ama kızlar bu anam vallahi bana nefes aldırmıyı.pat die arkamda bitiyor.hayır bide monitörde gördüklerinide yalan yanlış okuyor.vaayy efendim kim sana yeter dilek diyor.sen kime ne yaptın falan.belli oldu bu iş msnden hallolmaz!ki böylesine önemli bi konu msnde halledilmez!msnde bana slm verirs eğer aa durun ben size artık onun isminide söyeleyim ismi atılgan :asigim: .soyadıda güzel birşey ;yerimseniben inş tanıdık bi bayan yoktur.hakkında 3 öenmli bilgi verdim ya.kızzlarr birde annesi bu forumda kayıtlı çıkarmış!kaynanam bana akıl veriyi.süper makara olurdu kaydirigubbakcemile3 :roflol:

nerde kaldık işte yaa atılgan abi(!)[son 1 aydır abi demiyorum ona] seninle dertleşmek istiyordum bi adam var böle böle işte, güvenemiyorum karasız kaldım.sen ne önerirsin falan :jeyyar: ama bu sefer bıd bıd konuşmıcam 4-5 cümlede anlatıp topu ona atçam.bişi diyemem falan derse yaa hadi bi fikir ver yani erkeksin daha iyi anlarsın falan diye iyicee sıkıştırcam.baklayı ben onun ağzından alıcam.hıhhh! :1closedeyes:

Bu yaşıma geldim evli barklı kadınım hala annemden azar işittiğim olur.
sıradan bir kadın değil, anne bu vardır bir bildiği.
Bu arada bence konuyu çok çocuklaştırmışsınız.
Sanki henüz ergenliğin başlarında olan bir öğrencinin öğretmenine olan platonik aşkını okuyorum.
Biraz kendinizi geri çekip, ne yapıyorum ben diye sorun..

anne bu vardır bir bilidği.annemle ilgili açtığım bi başlık vardı.onunla olan sorunlar yüzünden beni evi terketmeye kalktım o yüzden pek anne değil o bnm için.dadı gibi bişi sadece.
bu arada hani demişsin ya öğrencinin aşkı gibi diye.öğrenci ve öğretmen arasınd akesin snırlar vardır.bize o sınırlar yok ve hangi öğretmen öğrencisi alıp başbaşa yemeğe çıkmıştır???bu ondan çok öte bişi.

zaten ümidim olmasa bu kadar cesur olmazdım.ki bu ümidide yine kendisi verdi bana.msn konuşmalzırımızı incele bi.adam düpedüz konuşmam için beni yönlendiriyor.ki durumunda farkında.illede ağzımdan duymak için neden bu kadar hevesli olsunki?duymaya cesareti varsa demekki diyecekleride var diyorum kendi içimden

Merhaba Dilek ,
yazdıklarını msn konuşmalarınızı okudum bir bir..
Hani demişsin ya duymaya hevesliyse söyleyecekleri de var diye ,
evet mutlaka söyleyecekleri vardır.
ama olumlu olumsuz hazırla kendini.
çünkü bu erkek 30 lu yaşlarda , zamanında bir sürü tecrübe sahibi olmuş anlattığı kadarıyla.
senin söylemene gerek kalmadan anlamıştır zaten hislerini diye düşünüyorum.
ama gel gör ki sana karşı senin hissettiğin duygularda bir karşılık vermeye hazır değil gibi geldi bana.
nedenini sorarsan , bu adam açık konuşan biri ve kendine güveniyor bu nedenle de cesaret sahibi , az çok kadınları da tanıdığına eminim.
Çok çok özür dileyerek ve affına sığınarak benim erkekleri tanıdığım oranda şunları söyleyebilirim ki.
Bu yaştaki bi insan eğer çapkın olarak yada ıssız adam diyelim (bu ara ancak bu kelime açıklayabilir herhalde bazılarını) değilse ciddi bir ilişki peşindedir ve direk konuya girer beklemeden.
Ama henüz hiçte öyle bir durum yok gördüğüm kadarıyla , bana kalırsa o senin ona yaklaşımından , senin kendini çok güzel ifade edip yanındakilere güzel sohbet yaklaşımından etkileniyor , gençsin de , gençliliğin verdiği çok güzel bir enerji var , güzel bi bayansındır da ayrıca. Hangi erkek kendinden yaşça çok genç , güzel , eğlenceli bir bayan tarafından beğenilmeyi arzu etmez ki?
Bana kalırsa durul biraz.
Biraz suskun kal..
Biraz da o söylesin sen dinle tarafsız , sen gözlemle onu.
Duygularını bir müddet sakla..
Bakalım karşı taraf seni özleyecek mi , seninle konuşmak isteyecek mi , hayatının ilerleyen zamanında seni bir dost , bir arkadaş belki de bir aşk olarak görmek isteyecek mi?
Onunla paylaşımların senin için belki bir flört gibi , heyecan verici ama flört dönemini farklı yaşıyor olabilir yaş gereği , yaşam tarzı gereği..
Bu arada sen kendini gerçekten çok güzel ifade eden birisin söylemeden edemeyeceğim.
Yazarak o kadar güzel anlatabiliyorsun ki , çok uzun yazıyorsun ama sıkılmadan okuyorum yazdıklarını , güzel bi yeteneğin var bence , içten , doğal ve açık olaman da cabası..
Hakkında hayırlısı olsun canım a.s.

Dilekcigim 3 gundur bu konuyu takip ediyorum bir yorum 2 satir sa sen 10 satir cevap yaziyorsun bacim bu adamin seni alacagi varsada almaz bak soylemedi deme.a.s

Saka bir tarafa benim bir kuzenim var Aslan burcu, benim sahsen tanidigim aslan erkekleri acaip kiskanc, bencil, ve bir o kadarda sinsi olurlar o simdi sana 4x4 gibi gorunuyor ama inan bana oyle degiller dedigim gibi kuzenimden biliyorum hic bir zaman kestiremezsin ne zaman ne yapacagini fisfisfis:sm_confused: bence herseyden once sana gosterdigi yuzunu degilde aslinda icinde sakladigi yuzunu gormeye calis o zaman benim ne demek istedigimi anlicaksin.şutarafagitti
Sana iyi sanslar Allahtan hayirlisi neyse o olsun canim.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

çok sağol cnm.n73 aslında hep aklımda vardı ama onun için yavaş telefon ve tış takımları hemen eskiyor die bişi söylendi ama smbylan içeriği olması yani bilgisayar gibi kullanabilmem bana yeterde artar.çünkü msn ve ing sözlük programı kuracağımda.tavsiyen için çok sağol.akşam üzeri bayrampaşa carefordaki teknosaya gdip bakıcam.inş alıcam akşama hihoyyyt

bişey değil cnmkaydirigubbakcemile2 yavaşlık olayı doğru aslında ama telefonu ağzına kadar doldurmazsan o kadar da zorlamaz seniyerimseniben bu arada konunu ben de merakla takip ediyorum dünden beri-tatlicadiarzu- hakkında hayırlısı cnm:1hug:

allah sizi neyetmeye :)))

şimdilik msnde yok ama kızlar bu anam vallahi bana nefes aldırmıyı.pat die arkamda bitiyor.hayır bide monitörde gördüklerinide yalan yanlış okuyor.vaayy efendim kim sana yeter dilek diyor.sen kime ne yaptın falan.belli oldu bu iş msnden hallolmaz!ki böylesine önemli bi konu msnde halledilmez!msnde bana slm verirs eğer aa durun ben size artık onun isminide söyeleyim ismi atılgan :asigim: .soyadıda güzel birşey ;yerimseniben inş tanıdık bi bayan yoktur.hakkında 3 öenmli bilgi verdim ya.kızzlarr birde annesi bu forumda kayıtlı çıkarmış!kaynanam bana akıl veriyi.süper makara olurdu kaydirigubbakcemile3 :roflol:

nerde kaldık işte yaa atılgan abi(!)[son 1 aydır abi demiyorum ona] seninle dertleşmek istiyordum bi adam var böle böle işte, güvenemiyorum karasız kaldım.sen ne önerirsin falan :jeyyar: ama bu sefer bıd bıd konuşmıcam 4-5 cümlede anlatıp topu ona atçam.bişi diyemem falan derse yaa hadi bi fikir ver yani erkeksin daha iyi anlarsın falan diye iyicee sıkıştırcam.baklayı ben onun ağzından alıcam.hıhhh! :1closedeyes:

Eeee annem bari adamin soy isminide verde bakalim facebooktansırnaşık şey
Okadar anlattinki gözümüzde karizmatik bulunmaz hint kumasi diye canlandirdik neredeyse.....

Evet Sayin seyirciler Odunlarda Kovalanir isimli pembe dizimizde,malesef bugünde bir degisme görünmedi..Jeyyar o gece eve gelmemisti,isavra ise onu beklerken uykuya dalmis ve bu uyuklama hali ile Büyük Hanimi olan Tamaraya yakalanmisti...Zavalli isavra jeyyarin gelmediginemi yansin yoksa yakalandiginami yansin,biran ne yapacagini sasirmisti...Halbuki bu aksam jeyyar gelseydi,isavra ona olan askini itiraf edecekti, ama ama ama jeyyar gelmemisti..Gözü kör ola SICA isavrayi deniyordu sanki,tüüü allah belani kahretmiye diyesim geldi birdenkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Okadar anlattinki gözümüzde karizmatik bulunmaz hint kumasi diye canlandirdik neredeyse.....

Evet Sayin seyirciler Odunlarda Kovalanir isimli pembe dizimizde,malesef bugünde bir degisme görünmedi..Jeyyar o gece eve gelmemisti,isavra ise onu beklerken uykuya dalmis ve bu uyuklama hali ile Büyük Hanimi olan Tamaraya yakalanmisti...Zavalli isavra jeyyarin gelmediginemi yansin yoksa yakalandiginami yansin,biran ne yapacagini sasirmisti...Halbuki bu aksam jeyyar gelseydi,isavra ona olan askini itiraf edecekti, ama ama ama jeyyar gelmemisti..Gözü kör ola SICA isavrayi deniyordu sanki,tüüü allah belani kahretmiye diyesim geldi birdenkaydirigubbakcemile3

Hahahaaaa :roflol: Pembe dizimizin adı; Odunlarda Kovalanır
Süper olmuş:roflol:

Dilek haberleri bekliyoruz bak ona göre şakkıdı
Sonu güzel olur inş..a.s.

Supersin ya Odunlarda Kovalanir :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

moralim o kadar bouktu ki şu anda yani bu halimdede beni güldürdün ya allah ta seni güldürsün emi?kaydirigubbakcemile3

açıkçası benide güldürdün cidden çok sağol.ama ben durgunum yani..3gündür ii değilim.sebeb anem.çok tartışıyoruz.ve açıkçası ben vazgeçtim gibi.çünkü sonuçta ben isurayım ve evin hanımı tamaraya bağlıyım.hayatım ona bağlı.. senağlama
karşı tarafın beni hiç kaale aldığını bile düşünmüyorum.yol yakındakön dön bu yoldan diyorum kendime..

soyadınıda söylersem kesin bulursunuz çünkü bi tek o var facebookda o isim ve soyisimle.
hikayenin sonuna geldik gibi isura aşkını kalbine gömüp haddini bilecek.nedirki o zaten.onun mutlu olma olasılığı nedir ki?...

kızlarr ya ben cidden çok bunaldım annemle ilgili.şuan evden çıktı beldiyenin gezisine gitti.bende fırsatan istifade yazayım dedim.
ben cidden çok bunaldım.annemin tavrıı anlayamıyorum.bana elin adamı seni ne yapsın ki falan diyr.içimden acaba eve bakan ben olduğum için evelenip gitmemden korkuyor ve o yüzden bir sevgilim olmasına engelmi olmak istiyor die düşünüyorum.eve bakmaktan kastım babam 6-7senedir düzenli olarak çalışmıyor.1 senedir boştaydı yeni işe girdi.ben part time çalılıp bide burslarımla eve para verdim.bir yandanda acaba babmla görücü usulü evlenip pekte mutlu olmadığı için mutsuzlupğunu benden çıkartıyor kıskanıyormu diyorum.ama bi anne evladını nie kıskansınki?..
bir sevgilim olmuştu.hani bu atılganla taıtştıktan sonra rada biri olmuştu die yazmıtm ya en başta.işte neyse anneme bilsin içi rahat olsun die anlattım.hatta tanıştırmyaı bile düşündüm.ama annem hep sert çıktı.bi gün okul çıkışı gezmiştik ve geldimde annemin tepkisi şuydu:3 saat kendini s...tirip demi geldin ne yaptınız o kadar saat oldu.özelkle bi düşmanlığı var.

olay isauranın aşkından çıkıp hayat sorunlarına dönecek ama ben annemle çok senelerdir sorun yaşıyorum.geçen aralıkta piskologa gittim kadın bende depresyon başlangıcı var senin bi hastaneye gidip ilaç tedavisi olman gerek demişti.ama ben ilaç tedavisini ileride iş hayatımda bi leke olarak önüme çıkacağını bildiğim için gitmedim.ki bzmkiler raporu görünce baya bi durulmuştu.ama şimdi 4gündür bana kan kusturuyor.ama şuan dokunsalar ağalayacak haldeyim.ne yapayım?istersem anında sevk alıp hasteneye gidebilirim hatta hastanede yatılı tedavi bile isteyebilirim
AMA BU BNM KURTULUŞUMMU OLUR YOKSA SONUMMU?.....

peki bu dizinin sonunda ne oluyordu?dalas dı yanılmıyorsam.inş isaura ve jeyyar diye birileri vardır sen uydurmuyosundur.bende o dizinin sonunu merak ettim

kızlarr ya ben cidden çok bunaldım annemle ilgili.şuan evden çıktı beldiyenin gezisine gitti.bende fırsatan istifade yazayım dedim.
ben cidden çok bunaldım.annemin tavrıı anlayamıyorum.bana elin adamı seni ne yapsın ki falan diyr.içimden acaba eve bakan ben olduğum için evelenip gitmemden korkuyor ve o yüzden bir sevgilim olmasına engelmi olmak istiyor die düşünüyorum.eve bakmaktan kastım babam 6-7senedir düzenli olarak çalışmıyor.1 senedir boştaydı yeni işe girdi.ben part time çalılıp bide burslarımla eve para verdim.bir yandanda acaba babmla görücü usulü evlenip pekte mutlu olmadığı için mutsuzlupğunu benden çıkartıyor kıskanıyormu diyorum.ama bi anne evladını nie kıskansınki?..
bir sevgilim olmuştu.hani bu atılganla taıtştıktan sonra rada biri olmuştu die yazmıtm ya en başta.işte neyse anneme bilsin içi rahat olsun die anlattım.hatta tanıştırmyaı bile düşündüm.ama annem hep sert çıktı.bi gün okul çıkışı gezmiştik ve geldimde annemin tepkisi şuydu:3 saat kendini s...tirip demi geldin ne yaptınız o kadar saat oldu.özelkle bi düşmanlığı var.

olay isauranın aşkından çıkıp hayat sorunlarına dönecek ama ben annemle çok senelerdir sorun yaşıyorum.geçen aralıkta piskologa gittim kadın bende depresyon başlangıcı var senin bi hastaneye gidip ilaç tedavisi olman gerek demişti.ama ben ilaç tedavisini ileride iş hayatımda bi leke olarak önüme çıkacağını bildiğim için gitmedim.ki bzmkiler raporu görünce baya bi durulmuştu.ama şimdi 4gündür bana kan kusturuyor.ama şuan dokunsalar ağalayacak haldeyim.ne yapayım?istersem anında sevk alıp hasteneye gidebilirim hatta hastanede yatılı tedavi bile isteyebilirim

cnm cok uzuldum yasadıklarına ... bi anne oz evladına neden boyle davranır kı ? :1shok:

canım annenle ciddi ciddi konuşmayı denedin mi ama kavga etmeden.. ya da hissettiklerini bir mektup olarak yazıp kendisine ver.. belki kendi de seni ne kadar kırdığının farkında değildir...

X