Bencepembe'nin çeyizleri ^_^

tantitoni ganimetleri ^^

pasta fanusu

bundan bir büyük boy bir de küçük boy aldım :)

Son düzenleme:
yavrukuş valla coştun :) çok güzeller güle güle kullan, büyük bir parçayı çıkar aradan bunların yanında bak

büyük parçalar unutulmaz da bu gibi şeyler unutulur bir de bi anda büyük paralar çıkıyor ya cepten o koyuyor insana :) bu ay battım resmen. :) 3-5 alıyorum.
kısmetse evdeki heesap çarşıya uyarsa temmuzda:)

sağol şekerim :)

sen de al biz bakalım. Sanırım ben bu ay daha alamıcam :)

ben bu aralar soğudum ya alasım gelmiyo ama alırsam hemen haberiniz olur :KK1:
anlıyorum seni fazlada açılma ya sonra çok pişman oluyosun abartmış mıyım diye ...parasız kalınca anlıyorum ben :KK1:

nişanlımdan çeyizimize katkılar :) ilgi alanına göre değişiyor katkılar tabi :KK16:

Paşabahçeden 6lı margarita bardağı

viski şişesi

ve gürallar master saklama kabı

yeni cicilerin çok şeker canım ya kek pasta fanusun paşabahçe bardağın cupcake bardağın :KK16:

yeni cicilerin çok şeker canım ya kek pasta fanusun paşabahçe bardağın cupcake bardağın :KK16:

aklımda hiç yoklardı görünce dayanamadım ve aldım. :) teşekkür ederim canım benim.

valla süperler özellikle margarita bardağına bayıldım :)

daha martini bardaklarımız ve shaker ımız falan da var:) kokteyl insanıyız. ^^

senin kirli kaşıklığına bayıldımmmmmmmm:)

nerden aldığını sorabilir miyim söyleyebilir misin:)

insan parasız kaldığı zaman çk şey aldığını abarttığını farkediyor malesefki:KK43: ay başı gelsin diyorum ben artık ya:)eksikler hiç mi hiç bitmiyor..küçük şeyler daha önemli kesinlikle ,büyük parçaların ne olduğu biliniyor ama küçük paralarda o adar çok şey unutuluyor.

en basityi ablam bu ay evlendi ,herşeyi tamam gel görki sıvı deterhjanlık havluluk almamışız yni.bu detaylar çok öenmli..

yesil zeytin ^^ ahaha ne sandiiinnn?:) elbette:)

kirli kasikligim evim.net kampanya hala devam ediyor mu bilmiyorum "annemin mutfagi "mi neydi kampanya adi. daha kargolanmadi 3 -4 lira gibi bisi :)

bir iğne almam derken English Home 'a gitmiş bulundum: :KK69:

nette resmini bulamadım. instagramda biri paylaşmış ordan kestim ettim. Alan arkadaş da çok tatlı bir peçeteyle kullanmış peçeteliği :KK16: ve huzurlarınızda kuşlu ferforje peçeteliğim:

plaj havlularında indirim vardı ama o kadar ince ve peştemal gibilerdi ki banyo havlusu olarak kullanırız diye aldım :)

X