Bencepembe'nin çeyizleri ^_^

Ya bu benim çeyizimin aynısı :KK53::KK53: Hayırlı olsun bayıldım hersey mükemmell... çeyizlerinin çoğunun aynısı bende de var. ve bende Sonbahar gelini olcam Allah nasip ederse tarih belli değil :KK53: Bir Ömür Mutluluklarrrr Arkadaşım :KK16:

:):) teşekkür ederim tatlım benim :)
çeyizlerine bir göz atıcam :):)
sana da mutluluklar dilerim :)

kızlar minik minik şeyler aldım bugün :)

PATATES EZİCİ, CAM ÇAY KAŞIKLAR, KİRPİ RENDE VE DETERJAN KUTUSU

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım benim :KK16: Aldıklarını yine çok beğendim ama ben rendeyi oldum olası sevmem bişeyi rendelemeyi de sevmem kullanışlıysa bende bölye alsam kayıyomu zemin de baktın mı acaba :26:

Bu arada a101 de yarın pembe güllü rooc bıçak var ben kesin alıcam çok beğendim :KK16:
$81a4d11a-71b0-4057-a5b1-44b267dc3f0a.jpg

Canım benim :KK16: Aldıklarını yine çok beğendim ama ben rendeyi oldum olası sevmem bişeyi rendelemeyi de sevmem kullanışlıysa bende bölye alsam kayıyomu zemin de baktın mı acaba :26:

Bu arada a101 de yarın pembe güllü rooc bıçak var ben kesin alıcam çok beğendim :KK16:
Eki Görüntüle 788185

alıcam kısmetse canımcım ^^
valla hiç denemedim bir tane rende almıştım güzelce büyük bişi. bu da böyle pratik olması açısından aldım canım:)

çok güzel şeyler almışsın güle güle kullan :KK1: balayını nerede yapıcaksınız bakim:KK17:

valla şekerim daha mobilya, ev mev hiçbir şey belli değil. tek belli olan balayımız ve benim çeyizler bir de gelinliğim. :) dikime başlancak işte :)

Olsun önemli olan onlar :KK37::KK1: hele balayı :KK23:

Ev belli olunca da mobilyaları alırsınız hepsi hallolur 2 ayda :KK16:

Benim daha 8 ayım var :KK17:

bu arada canım merak etme benim arkadaş evlendi mobilyası falan hazır değildi.1 ay içinde hallettiler gelinlik mobilya vs:KK70:

Yine çook cici şeyler almışsın güle güle kullan

Teşekkür ederim canım benim. mottom cici ve uygun fiyata almak. :)

çok güzel şeyler almışsın güle güle kullan :KK1: balayını nerede yapıcaksınız bakim:KK17:

sağol sevgicim:) Kısmetse Roma'da yapıcaz tatlım. :KK16:

Olsun önemli olan onlar :KK37::KK1: hele balayı :KK23:

Ev belli olunca da mobilyaları alırsınız hepsi hallolur 2 ayda :KK16:

Benim daha 8 ayım var :KK17:

2 ay hiç geçmicekmiş gibi geliyor yahu :)

cok güzel hepsi bayıldımmmm güle güle kullan canım:)

çok teşekkür ederim tatlım. daha cicileri senin olsun :)

bu arada canım merak etme benim arkadaş evlendi mobilyası falan hazır değildi.1 ay içinde hallettiler gelinlik mobilya vs:KK70:
Gelinlik işine kısmetse Salı günü start diyeceğiz. Diğerleri de ev tutulduğu an belli olcak. çabuk beğenirim ben o yüzden sıkıntı olmaz. ^^

bugün aldığım ciciler. Popcorn kaseleri (benimkiler kırmızı ve mavi)

(fotoğraf alıntıdır.)

ve tabi ki a101 indiriminden aldığım pembe bıçaklarım :KK16:

bugün aldığım ciciler. Popcorn kaseleri (benimkiler kırmızı ve mavi)

(fotoğraf alıntıdır.)

ve tabi ki a101 indiriminden aldığım pembe bıçaklarım :KK16:

ay ne kadar sevindim anlatamam inşallah gidersiniz ya :KK16:
bu kaseler yeni mi geldi kaça aldın migrosa uçucam ona göre :KK1:

ay ne kadar sevindim anlatamam inşallah gidersiniz ya :KK16:
bu kaseler yeni mi geldi kaça aldın migrosa uçucam ona göre :KK1:

Tatlım biletlerimizi falan hallettik. Pasaport vize işlemleri için uğraşıcaz önümüzdeki hafta :) inşallah sorun çıkmaz.
canım yeni gördüm ben ^^ tanesi 5 tl. ayıla bayıla aldım. içinde popcornlu hayal ettim.

Tatlım biletlerimizi falan hallettik. Pasaport vize işlemleri için uğraşıcaz önümüzdeki hafta :) inşallah sorun çıkmaz.
canım yeni gördüm ben ^^ tanesi 5 tl. ayıla bayıla aldım. içinde popcornlu hayal ettim.

ay çok sevindim gerçekten bol bol resim çekip bizede gösterirsin oraları artık :KK16: biliyorum ama ben gittiğimde yoktu acaba yeniden mi getirdiler diye düşündüm inşallah öyledir bende istiyorum çünkü canımda epeydir çekiyo bunun içine koyar yerim sonra yıkar kaldırırım çeyizime :KK1:

ay çok sevindim gerçekten bol bol resim çekip bizede gösterirsin oraları artık :KK16: biliyorum ama ben gittiğimde yoktu acaba yeniden mi getirdiler diye düşündüm inşallah öyledir bende istiyorum çünkü canımda epeydir çekiyo bunun içine koyar yerim sonra yıkar kaldırırım çeyizime :KK1:

ah tabi ki bol bol foto çekiliriz :)
canım benim kullanıp mı kaldırcaksın çeyizine:) ben o konuda pek bi katıyımdır. bir iğne aldıysam ne kullanıyorum ne de kullandırtıyorum :) inşallah bulursun ^^

Son düzenleme:
X