Bencepembe'nin çeyizleri ^_^

kızlar tansaşlarda seramik cupcake kavanozlar var koşun :) fiyatı da 7.90
ben bugün üç tane aldım :) tantitoniden almayı düşünürken burdakiler ilaç gibi geldi vallahi.

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar tansaşlarda seramik cupcake kavanozlar var koşun :) fiyatı da 7.90
ben bugün üç tane aldım :) tantitoniden almayı düşünürken burdakiler ilaç gibi geldi vallahi.
Harikasınnnnnn :KK16:Fiyatlarıda çok ugunmuş güle güle kullan :nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
ay Allah ım ya bi durun ya benim içimdeki canavarı ortaya çıkarmayın ya off tansaş ı nerden bulim şimdi ben hemen bakıcam en yakın nerde var bende bulurum inşallah ya :KK52:

Cnm herşeyin çok güzelmiş canım Rabbim güle güle huzurla kullanmak nasip eylesin inşAllah.Nevresim takımlarını çok beğendim özellikle :KK66:

cicilerine bayıldım canım rengarenkler :KK16:
güle güle mutlu, huzurlu günlerde kullan :nazar:

Son düzenleme:
bugunun cicileri linensten ^_^ sirf kutusu icin bile alinir. :) :KK16:

Eklentiler

• $PhotoGrid_1375386540343.jpg
    $PhotoGrid_1375386540343.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleme:
ay ucuza almışsın ya bende istiyorum hafta sonu kandırabilirsem benimkini gider alırım ya :KK1:

hadi bakalım, takipteyiz seni :)

bardaklar önce internette satılmış, internette bitince şubelere gitmiş herkes. Mağazalarında var canım :)
kelebekli, kuşlu falan da var ama bunları çok sevdim ben. aynısının pembesi de vardı. Bunları aldım niyeyse :)

canım çok güzel ciciler almışsın cupcakeler kupalar aşkla kullan
kansu'cum şekerim, çok teşekkür ederim. Son zamanlarda çeyizime aldığım en renkli en cici parçalar. :KK16:

Son düzenleme:
hadi bakalım, takipteyiz seni :)

bardaklar önce internette satılmış, internette bitince şubelere gitmiş herkes. Mağazalarında var canım :)
kelebekli, kuşlu falan da var ama bunları çok sevdim ben. aynısının pembesi de vardı. Bunları aldım niyeyse :)

canım sinir ötesi bişey oldum ben ya arkadaşım iş için maltepeye indi iş yerinden söyledim kadın demiş anca yeniden üretilirse gelir hemen bitiyo bunlar çok üzüldüm bende şans falan yok ya valla yok :KK19:

sevgicim burdan bakayim ben bulursam alir yollarim sana. dun gittigimde de 3 tane vardi. iki tane aldim ben biri kendime biri de kayinvalideme hediye. hemen tukenmesi cok sacma koca magazaya 3-4 tane gelmisti.

X