Bencepembe'nin çeyizleri ^_^

teşekkür ederim canım benimmmm:)
pikeleri kaçırma derim. canım tupperlar da en son alıncak şeyler bence. dert etme büyük eksiklerini al. :) ben de mecburen aldım sipariş vermek zorunluymuş :)

canım güle güle kullan bende ilk başta tupperları elden çıkarayım diyorum şu an çeyizim tupper ile dolmuş duurmda ,hiç tabak çatal bıçak hiçbişeyim yok:) aldıkça alası geliyor insanın bağımlılık yapıyor diyebilirm :)

fincanlarına bayıdım çok şekerle güle güle kullan tatlım:)

sorma canım kataloga bakar oldum. :) halbuki tupper fiyatına büyük eksiklerimi halledebilirdim :) neyse üyelik zımbırtısına böyle oldu. tupper almam bi süre sanırım :) eksiklerim çok daha :)

sorma canım kataloga bakar oldum. :) halbuki tupper fiyatına büyük eksiklerimi halledebilirdim :) neyse üyelik zımbırtısına böyle oldu. tupper almam bi süre sanırım :) eksiklerim çok daha :)

çok alışkanlık yapıyor bende komşunun kızıından alıyorum u an 600 lira borcum varki daha öncesi vardı düşün :)

bencede biraz ara ver, renkleri felan farklı modller çıkıyor ve mor takıntılığın varsa kimi ürünlerde mor çıkarmaya başladılar:)

herşeyim mor benim :)

pembe favorim :)
wuuuh :) 600 lira plastik. :) tuppera plastikten farklı bir gözle baktığım gün hayat farklı olcak :)

Aldığın tüm herşey hayırlı olsun canım hepsi birbirinden güzel ,hoş . Özenilmeyecek gibi değil ,güzel, sağlıklı , huzurlu , mutlu günlerde kullanın sevdiceğinle herşeyini (amin) .

valla aşık olunmucak gibi değiller

teşekkür ederim canım ^^

Aldığın tüm herşey hayırlı olsun canım hepsi birbirinden güzel ,hoş . Özenilmeyecek gibi değil ,güzel, sağlıklı , huzurlu , mutlu günlerde kullanın sevdiceğinle herşeyini (amin) .

ama ama ama ne güzel dilekler böyle. Amin tatlım amin. Çok teşekkür ederim bal damlayan ağzından çıkan sözler için :)

pembe favorim :)
wuuuh :) 600 lira plastik. :) tuppera plastikten farklı bir gözle baktığım gün hayat farklı olcak :)

1 lira ödemişim oldu ,faka aldıklarımın hepsini ablama verince ben tekrardan başladım yoksa bitmişti tupperlarım benm.

dun gece aldiklarim. dayanamadim english homedaki kargo bedavaya :)

Eklentiler

• $CYMERA_20130721_220344.jpg
    157,5 KB · Görüntüleme: 44
  • $CYMERA_20130721_220323.jpg
    189,4 KB · Görüntüleme: 56
canım güle güle kullan yeni şekerleri:) bende dayanamadım kargo bedavaya aldım bir şeyler:)

kargo bedavalar yok mu sanki bedava veriyorlar yahu benim çok yakınımda english home kargo bedava ya internetten alıyorum hahah
çok güzeller güle güle kullan

aldıklaırn çok güzel fekat benim herşey kırık geldi yani tek gelen fincanalrdı ama komple kırıktı bende dün aldığım porselenler iptal ettim englısh home bana mı bilmem ama zöensiz kargo göndermişlerdi inşallah seninkiler kırık gelmez canım

fincanlar eve gelmiş ben evde değilim anneme sorucam durumlarını. umarım kırık değildir.

Bugün aldıklarım;

Tantitoni tepsili kahvaltılık- çerezlik, ve pembe silikon spatula

Madame coco mutfak havluları

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…