Bencepembe'nin çeyizleri ^_^

tantitoni nimetleri :) kızlar %51 e varan indirim var.

ekmek bıçağı, kesme tahtası, sürahi(pembe) ve melamin tepsi :)

tantitoni nimetleri :) kızlar %51 e varan indirim var.

ekmek bıçağı, kesme tahtası, sürahi(pembe) ve melamin tepsi :)

çok tatlılarmış canım güzel günlerde kullan :)) bende tantitoninin aşıllar tepsinini istiyordum ama sanırım artık kaldırmışlar hiç biyerde yok :KK25:

tesekkur ederimmm :) ben de onu cok begeniyorum ama yok evet :/ belki tantitoni satan yerlerde denk gelebiliriz. gerci benim 4 melamin tepsim oldu daha kac tane almam lazim bilmiyorum :) ?

tesekkur ederimmm :) ben de onu cok begeniyorum ama yok evet :/ belki tantitoni satan yerlerde denk gelebiliriz. gerci benim 4 melamin tepsim oldu daha kac tane almam lazim bilmiyorum :) ?

dört adet yeter hayatım zaten birde çelik oluyor ancak yeter tepsi faslını kapamalısın dimi artık:KK34:

dört adet yeter hayatım zaten birde çelik oluyor ancak yeter tepsi faslını kapamalısın dimi artık:KK34:

şu sohbetten sonra aldıklarım :) çok güzeller :KK16: tanesi 8tl hem markafonide madame coco kampanyasında var hem de madame coconun sitesinde de var. Ayrıca kızlar ben hep kapıda nakit ödemeyle alıyorum madame coco sitesinden bilginiz olsun:)

ve tepsi mevzusu da çay seti alınana kadar the end!!

Son düzenleme:
şu sohbetten sonra aldıklarım :) çok güzeller :KK16: tanesi 8tl hem markafonide madame coco kampanyasında var hem de madame coconun sitesinde de var. Ayrıca kızlar ben hep kapıda nakit ödemeyle alıyorum madame coco sitesinden bilginiz olsun:)

canım tepsilerine bayıldım güzel günlerde kullan :KK16: melamin mi tepsiler canım :KK31:

canım benim özel mesaj hakkım daha yokmuş o yüzden cevap yazamadım :KK25: bendee aldım gittiii gelince görücez bakalım nasıllarmış :KK1:

canım benim özel mesaj hakkım daha yokmuş o yüzden cevap yazamadım :KK25: bendee aldım gittiii gelince görücez bakalım nasıllarmış :KK1:

çok kötü olcağını düşünmüyoorum :)en kötü dekor amaçlı kullanırım yuvarlak olanı. diğeri de içecek servislerinde :) boyutları falan da gayet iyi..

Hangilerini aldın canım??:) hayırlısı olsun :KK16: çok sevindim^^

güle güle kullan canım aksesuarlarına bayıldım

Allahım çok tatlılaaaaaaaar :KK17:

X