Bence bdvnin adı Kv olarak değiştirilmeli .

şu sümükümsü kayınvalideler bi çekip gitsin artık ya
herkes işine baksın ne ruh hastası sorunlu insanlar

Bilmiyorum artık hepsini toplayıp kaynar kazana atmalı
Ay valla bıktım cidden ya
hergün kv konusu
benim de başımda var birtane ama allahtan uzagımda
benim de annem kv
hiç böyle saçmasapan şeyler yapmaz ya
ben de görümceyim yani,
hep düşünürüm
yegenım oldu yeni çok özlüyorum mesela
daha 3 aylık
ayda bir iki kere anca görürüm yarım saat oturur kalkarım
sümük gibi yapışmam , ağzımı açıp da ne cocukla ne gelinimizle ne evleri ile ilgili yorum yapma banane ya.
insan biraz düşünür kırar mıyım eder miyim
kv deyim ben yanlış anlaşılır diye bir adım geride durur

valla sinir oluyorum ya

Benim anneannem de kv ama hiç üstlerine gitmediler geline ev verdiler 2 ay durdu ben burayı benimsemedim dedi gitti annesigilin yanından ev tuttu dayım ben de mutluyum dedi bizde mutlu olduk.
2 senedir anneannemle görüşmüyor bebeklerin yüzünü göstermiyor anneannem hala ağzından bir kere gelinim kötü demedi öyle yanğ

Altlı üstlü oturmayı kabul etmemek lazım. Ben şahsen oğlum olsa ve aynı apartmanda oturacağız dese, gidin kendi hayatınızı kurun, içli dışlı olmayalım derim ama gelinim bu halde olsa ne şekilde bi destek beklerse onu yapardım, benim kv kp yok belki de o yüzden kendim çekmediğim için iyi düşünüyorum. Sen kesinlikle gitme o eve, ne diyen desin.

Malesef böyle bir yol yok. Anladığım kadarıyla sen ne kadar naif te söylesen kıyamet koparacak bir kadın var karsında sen hiç muhatap olma cevap verme sessiz kalman onu daha sinir edecektir eşin konuşsun senin adına o cevap versin derim

Kp emekli akşama kadar evde . Gittiğimde öyle güzelce cay içip muhabbet etsek ne güzel . Saatlerve ağlar dişer gelinini kötüler dedikodu yapar beddua eser ona buna ilenir bu sekilde de ortak bir muhabbet olmaz
Oleyse zormus bnm kv laf flan sokmaz arkmdanda knsmaz sadce evime gdip gelince surat cok yapar ona snir oluyorum nekdr iyi melekte olsa insan kendi hayati duzeni olsun istyor bi yerde bıkıyor artik

Okuyunca sanki benim kv mı yazmışsın dedim bende 6 aylık bebeğini kaybettim ..özürlü diye laf çıkartmış kv..uzak bize şükür. Görüşmüyorum kendisiyle hiç bir şekilde görürsem e selamlasir hal hatır sorarım bitti.

Bana şu ilginç geldi konu sahibi arkadaşım..aynı apartmanda oturuyorsaniz neden ewinde istiyo sizi..? Hadi çok istedi diyelim Birgün kalsamiydiniz çok yakinya hani gönlü kirilmasin diye.birde kürtaj olmaya giderken onu istemediğinizi çok hissetmiştir siz gönlünü aldım sansanizda o durumu farketmiş.o gün yanınızda olmak isteyebilir ama ne bilim bana tuhaf gelmedi.cok geçmiş olsun kafaniza takmayin bunlari.

Altli ustlu oturulan durumda kv gelininden sık inip çıkmasını veya herhangi baska birsey yapmasını bekliyorsa gelin de hasta vs olduğunda kv desinden yemek beklemek hakkı. Evet yapmak zorunda değil ama o zaman gelin de sık çıkmak zorunda değil. Konu sahibi siz de aile gibi olmak istiyorsanız zor günümde aile gibi davransaydiniz deyin olsun bitsin

Insanlar cok tuhaf

Zordaysa yeri yoksa ciddi bakim gerektiriyorsa buyursun gelsin basimin ustunde yeri var.
Ama yoksa biri benim evimde yatinca ben rahatsiz olurum yahu. Ne merak bu boyle icice istekler...

Konu sahibi cok gecmis olsun. Takilmayin. Hele ki esiniz size destekse...

Kv den, benim kaynanama ne çok benziyor :/ Bizde altlı üstlü oturduk ve çok fazla sıkıntı yaşadım, ne açıkca konuşmak, ne tavır yapmak, ne arada gideyim laf etmesinler bunların hiç biri çözüm olmadı. Ben çözümü umursamamak da ve canım nasıl isterse öyle yapmak da buldum, istersem gidiyorum istemezsem oğlu yanlız gidiyor, veryansınlarına cvp vermiyorum çünki dinlemiyorum ,herzaman aşırı mesafeliyim, bana karışacakları sınırı aşmalarına izin vermiyorum.

Öncelikle çok geçmiş olsun Rabbim şefaatçi eylesin inşallah ileride yine bir evlat nasip eder Allah
Başlık harika :)
Bence altlı üstlü oturduğunuz sürece laf sokmalar devam eder maalesef, eğer eşin ailesinin gerçek yüzünü gördüyse zaman içinde ayrı eve çıkmaya da ikna olabilir tabii maddi duruma da bağlı belki bir ev kredisine girersiniz (inşallah)
Eşinin tavrı da önemli eğer yanındaysa sana destekse bu çok iyi

Gelmek istmedi yalandan bende geliyim mi dedi bende anne sen yorulma dedim , odada aürekli iç çamaşırım pedim değişti bunları eşim yaptı , o ortamda kv olsa oğlunu benden deliler gibi kıskanırdı ve ben bunları onun yanında yaptıramazdım , bir de haber verdiğim gece bana oyle kotu seyler anlattıki soyle makıne soktular içime boyle kurtaj ettiler 3 ay kanamam oldu falan . Ertesi gün beni nasıl bir hale sokacagı gozumun önüne geldi . Anlatılmaz ki boyle gelip bir gün dinlemeniz yanında olmanız lazım ki beni anlayın .. daha bebek dogmadan gittiği yerde bana bebegı gostermeyecek diye ağlardı . Keşke sütüm gelse de ben emzirsem benim yanımda uyusa doğunca derdi ..

Zaten şimdiden kendi evimizi istemeye başladık . Oturdugumuz ev kv gilin biz ölünce sizin diyorlar ama kesinlikle artık bu mahalleden istemiyorum . Onunla herkes küs olduğu için mahalleden ne bi komsumuz var ne kımseyle muhabbet edebiliyorum .

En başında belirttim ben evimde yanlız kalmak istiyorum böyle daha huzurluyum yeme içme ayrı her gün de inmem kendimce vaktim var diye ama onlar başından beri oğullarıyla değilde kendileriyle evlendiğimi sandılar . O durumdayken yemek vs getirmesini artık kendim için değil oğlu için bekledim . Beni düşünmeyen insan oğlunu da mı dusunmez .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…