Bence bdvnin adı Kv olarak değiştirilmeli .

Eski konuymus gece gece gorunce dikkat etmeyip atlamisim:)
Oncelikle basiniz sagolsun, kaybiniz icin uzgunum. Esas konuya gelirsek birakin kaynananiz hakkinizda her yerde konussun. Kimsenin agzi torba degil buzemezsiniz bundan neden etkileniyorsunuz? Siz insanlar aa ne iyi gelin kaynanasina hizmetcilik yapiyor diyince mi iyi olacaksiniz? Ikincisi ne minasebet her gun on dk da olsa gidecekmissiniz, oyle diye kpye de bir aileyle yasamak istesem kendi anam babamla yasarim diyip gecebilirsiniz. Ne guzel esiniz arkanizda, cogu durumda aksi olur aglaya aglaya gittim orda yattim vs yazardiniz buraya. Tasinma ihtimaliniz yuzde bes bile olsa zorlayin. Kaynana kp ile ayni apartman pismanliktir. Su yaptiklari ile yuzde yuz pismanlik. Kendinizi toparlayinca yeniden cocuk dusunmeden tasinmayi dusunun. Cocuk dogdugunda ya kendi evinizin yolunu unutursunuz ya da mevcut eviniz artik genis aile evi olur. Kaynananiz da aglayip bayilsin bu onlarin hayattaki tek silahi. Benimki de cok ayildi bayildi, suan ne hikmetse acilin yolunu unuttu her hafta ayilip bayilan kadin. Bunlar manipulasyon silahi asla oyuna gelmeyin.

Son düzenleme:
Bende kurtaj oldum öyle yatacak kadar zor degil ben işlerimi de yaptım yemegi de yaptim kimseden bişey beklemedim kürtaj bir corba yapamayacak kadar zor bişey degildi

Sakın yuzgoz olma yüzüne söyleme deşarj arıyor kendini geri çek sürekli ertele yalan olduğunu bilsin

Cazgirsa cazgir .ben canimla ugrasirken bemi ablama sikayet edenin agzini cart diye yirtatim sen evladini kaybetmissin kad8n dedikodu pesinde .sen evladini kaybetmissin cenazen var . Hem dedikodu hemde bir isin ucundan tutmak yok .istedihi kadar cazgir olsun acar agzimi yumardim gozumu .istedigi yana bayilanilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…