Ben ve Görumce faciası

senin mesleğin var mı? çalışıyor musun?

senin kocanda da iş yok üzgünüm. şuan ilaç kullanıyor filan diyosun da seni vajinismus olduğun için döven adamdan koca mı olur? istediği kadar ilaç içsin. karakteri bozuk.
3 4 aydır kullanıyor. Öfke kontrol bozukluğu vardı böyle bir ailede büyüyüyen birinin pskolojisi normal kalamzdı zaten biraz empati kurarsak. Karakteri gayet iyi onu bitiren öfke ydi çok insancıl bir dediğimi iki etmiyor

Ne kadar da çingen hareketler bunlar. Çirkeflerle muhatap olmamak gerek. Eşinizin sizin yanında olması hakkınızı savunması doğru hareket.
Bizim apartmanın altında market var. İki çingene bacı kartonları bekliyor. Gide gele selamlasa selamlasa arkadaş olduk. Çok da tatlılar valla. Bu tip bir tartışma onları aşar gibi

Valla şaka değil gerçek aslında hiç seviyelerine düşmek istemedim. Yinede sussam daha çok üstüme geleceklerdi. Çünkü susunca da fayda etmedi
Sanırım bir gerçeğin farkına varman lazım. Sen de onlarla aynı seviyedesin. Sana bunları yaşatan adamı psikolojik sorunları var diye aklamaya çalışan bir zihniyetin var çünkü. Onlar da dip, sen de.

hadi inşallah dediğin gibidir ne diyeyim. evet öyle bir ailede yaşayan normal olamaz o kesin

Sizi döven adamı nasıl gönlünüz kabul ediyor yada vücudunuz
Boşayın bence hepsinden kurtulun
Cennet mahallesi gibi hayat yaşanır mı sizi döven bir adamın hatrına

Sonunda öyle bir şey yazmamışsınız. Bu yaptıklarının da hastalık değil karakter olduğunu düşünüyorum ama farz edelim ki ruh hastası, yine ürememeli.
O sizin yorumunuz insanların psikolojik problemleri olabilir ileri boyutta kimse düzelmez diye bişey yok. Bilerek isteyerek yaptığnı bilseydim zaten affetmezdim

Sanırım bir gerçeğin farkına varman lazım. Sen de onlarla aynı seviyedesin. Sana bunları yaşatan adamı psikolojik sorunları var diye aklamaya çalışan bir zihniyetin var çünkü. Onlar da dip, sen de.
yorma kendini margırıt

Ne kadar da çingen hareketler bunlar. Çirkeflerle muhatap olmamak gerek. Eşinizin sizin yanında olması hakkınızı savunması doğru hareket.
Evet şuan gayet iyi zaten arkamda durmasa beni temizlik yapmam için zorlardı ve onlara ezdirirdi. Zaten yüz bulsalar daha fazla şeyler yapacak kötü niyete sahipler. Ben normalde muhattap almıyodum ama itince dayanamadm.

Bizim apartmanın altında market var. İki çingene bacı kartonları bekliyor. Gide gele selamlasa selamlasa arkadaş olduk. Çok da tatlılar valla. Bu tip bir tartışma onları aşar gibi
Benim okulda bolca roman velim var ama hiç biri bu kadar değil ya bu başka bir seviye.

Psikolojik sorunları vardı ilaç kullanıyor siz sonunu kaçırdınız galiba. İştem dısı yapıyodu.
Yooo gayet bilerek isteyerek yapıyordu. Yine yapacak. Şimdilik çocuk olmasını bekliyor. Böyle kolay kurtulursunuz. Çok gördüm yapacağını yapıp yapıp pabucun pahalı olduğunu görünce deliye vuranları. Bakın öfke kontrolü sorunu deyip işin içinden çıkması gibi olmuyor, öfke o kadar saf ve şeffaf bir duygudur ki, içinde ne varsa dışına çıkarır. Asıl şimdi korkun yani, evvel dışına çıkan şimdi içinde kalıyor.

Evet şuan gayet iyi zaten arkamda durmasa beni temizlik yapmam için zorlardı ve onlara ezdirirdi. Zaten yüz bulsalar daha fazla şeyler yapacak kötü niyete sahipler. Ben normalde muhattap almıyodum ama itince dayanamadm.
Madem böyleler o zaman görüşmeyin. Bir şey olsa eşiniz yapsın. Siz değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…