Ben ve Görumce faciası

Hiç kavga edeceklerini dusunmemiş. Ama ben düşünmüştm İsrarcı oldu sonuç ortada. En azından bir kez daha karakterlerini gördü hayırlısı.

O ne be dallas gibi , bu insanlarla ömür boyu görüşme eger eşin de gereken mesafeyi koymaz ve hala seni onlarla görüştürmeye çalışırsa boşan...
Kendisi ordan çıkar çıkmaz engelle sakın muhattap olma bir daha dedi. Kimin ne olduğunun gayet farkındayim dedi. Ben engellemedim kendilerini adamdan sanmasınlar diye, sonra kendileri öfkelerini yenemeyip aradılar. Gereken cevabı verdim sonra engelledim en azından korkak kalmadım karşılarında.

Hiç kavga edeceklerini dusunmemiş. Ama ben düşünmüştm İsrarcı oldu sonuç ortada. En azından bir kez daha karakterlerini gördü hayırlısı.
mesleğin var mı mesleğin?

Evet şuan gayet iyi zaten arkamda durmasa beni temizlik yapmam için zorlardı ve onlara ezdirirdi. Zaten yüz bulsalar daha fazla şeyler yapacak kötü niyete sahipler. Ben normalde muhattap almıyodum ama itince dayanamadm.
Bu mesaj nasıl blurlu görünüyor fhdjkd

3 4 aydır kullanıyor. Öfke kontrol bozukluğu vardı böyle bir ailede büyüyüyen birinin pskolojisi normal kalamzdı zaten biraz empati kurarsak. Karakteri gayet iyi onu bitiren öfke ydi çok insancıl bir dediğimi iki etmiyor

psikologla mı görüşüyor?

İlaç kullanıyor şuan. Durumumuz düzeldi.
O zaman genetik canım. Durumunuz düzelse de senin yaralar iyileşmeyecek. Gençlikle atlatırım sanıyorsun ama zamanla eşine de kendine de zindan edeceksin hayatı. Yanılırım inşallah.
Görümce kişilerini telefonda engelle hayatından çıkar. Eşin de kessin ilişkisini. Babasına da kendi gitsin istiyorsa.
Çocuğuna da onların hastalığı geçme riski var biliyorsun.

Psikiyatri
Hayir, gorumcenize bu dedikoduyu kocaniz yapmış diyorum, iftira varsa da kocanizdan duymus iste.

Hani sizi birlikte olmuyorsunuz diye dovup isyerindekilerle yakistiriyormus ya kocaniz??
Tamam yaptı zaten zamanında insan sandı onları laf verdi ağızlarına. ben çok uyardım dinlemedi sonra yüz buldular. Bunların pisliklerini gördükçe daha iyi anladı şimdi bana karşı iyi en azından ders almakta bişey.

X