Ben manyak miyim ?

Psikolojik olarak bilmem ama tavir olarak evet manyaksiniz. Kavga dovus milletin evinden papagan aliyorsunuz. Ben olsam size delirmis gozuyle bakardim. Dusuncelerinizi belli etmissiniz gider sikayet ederim calarim falan akil isi degil. Baska sekilde papagani ozgur birakabilirdiniz. Insanlar gozunde nasil izlenim verdiginizin farkinda misiniz?

Insanlar cocuk agliyor diye vermemis sizde tekrar gittiginizde kimse gormeden camlari acip salsaydiniz papagani. Ayrica cok sevdiginiz papagana israrla hayvan demissiniz. Ne kabaa.

Pardon papağan birey diyecektim. Camları açıp salsaydim hahahagsjahfwhsjagahahahahsgshshhshahahq ay daha fazla cevap veremiyorum.

Çok teşekkür ederim :) çok öpüyorum sizi de

güvercin mi bu ?
papağan dışarda yaşayamaz

yani vicdanınız size bir takım tuhaf laflar söyletmiş çalarım o zaman tarzında ama onun dışında haklısınız

defne, sen manyak mısın bilmiyorum ama ben bu konuda manyağım.. o hayvanı çıkarır kızı koyardım kafese.. kalsın 24 saat nasıl bir his anlasın diye.. o akşam da değil ağlaması kendini doğrasa alırdım o kuşu evlerinden.. yurdum insanının gözünde ne duruma düşeceğim çok tırt olmadığından umursamazdım da.. neyse almışsın, gözün aydın.. kuşun adını manyak koy, anısı olur

Cok iyi cok da guzel yapmissiniz madem kusa bakamiycak boyle eziyet ediceklerdi ne diye almis acaba vicdansizlar..yazik ne cekti acaba hayvancagiz onlarin elindebuyuk sevap islemissiniz

Alıyor kizlaarrr bu haftaiçi de benim olacak ama bu yaptığımdan utanacakmisim ileride, psikopat takıntılı sanacaklarmis bilmem neymis filan

Ya o kisim onemli degil ne sanarlarsa sansinlar ama cok iyi sevindim kusu almana bu kadar cabuk beklemiyordum.

Resimlerini istiyoruz o artik KK nin kusu oldu.

Alıyor kizlaarrr bu haftaiçi de benim olacak ama bu yaptığımdan utanacakmisim ileride, psikopat takıntılı sanacaklarmis bilmem neymis filan

Onlar kendilerine baksın önce be. İnsan olan insan psikopat diye düşünmez, hayvansevermiş ''İNSAN''mış diye düşünür. Psikopat diyenin kendi ayıbı.

Seni alnından öpesim geldi,bence en doğrusunu yapmışsın,keşke herkes senin gibi vicdan sahibi olsa

Ben de hayvanlara eziyet edenlere sinir olurum çocuğa oyuncak olacak diye yazık değil mi iyi yapmışsınız.

Merhaba son durumu anlatayım uzun süredir beraberiz =) ilk bir kaç gün kafesin bir köşesinde durdu öyle hiç hareket etmeden yavrum ortami yabanciladi. Gerçi ortam görmemiş ki karanlık dışında aydınlık şaşırttı onu.
2 -3 gün yem bile yemedi sonra yavaş yavaş kafeste hareket etmeye başladı .her gün internetten orman sesi videosu dinletiyodum.
Kafes kapısını açık tutsak bile bilmiyordu çıkmayı. Baktık olmuyor kafesin telini tabanından ayirdik kafesi yan yatirdik sopayla ittik mecbur ilk haliya bastigi ani gormeliydiniz Hahahaha hızlı hızlı yürümeye başladı deli gibi. Halının kenarindan parkeye inemiyordu safim. Neyse zamanla hareketlenmeye başladı. Isırma huyunu bıraktı omuzda gezmeye başladı . Ucmayi öğrendi ama 2 tur atınca nefes nefese kalıyor . Yüksek yerlere tünek yaptık saksi koyduk bayılıyor oralara toprak üstünde eselenmeye. Banyoyu öğrendi fis fis şişesine su koyuyorum yağmur gibi yapıyorum onu da çok seviyor. Ama kafese girmekten nefret ediyor. Kriz oluyor kafese sokma anlarimiz yarım saat uğraşıyoruz. Her gün sabah kafesin kapisina vuruyor kapiyi açın diye Hahahaha yemin ederim abatmiyorum videolari var kafesin kapisinin önünde telasli telasli sağa sola gidiyor hiç durmadan bağırıyor açın diye =D aksama kadar girmiyor . Elle tutulmaktan hala nefret ediyor. Kendisi geliyor omzumuza ama ele karşı nefreti var. Gözünde uzun süre karanlıkta kalmaya bağlı bi şey olmuş . İlk zamanlarda damla damlatirken mecbur tutuyordum ellerimi mahvetmisti anında saldırıyor. Ve en önemlisi es aldıkkkkk. Birbirlerini sevmiyorlar ama çiftleştiler =D bebek bekliyoruz galiba emin değilim .biz de durum bu şekilde işte .haber vereyim dedim konuyu actigimda çok uzulenler olmuştu.

. En sevdiğimiz yerler kapı üstleri. Perde araları .

Eklentiler

• Screenshot_2016-08-01-13-54-36.jpg
    23,1 KB · Görüntüleme: 82
  • Screenshot_2016-08-01-13-53-12.jpg
    20,5 KB · Görüntüleme: 79

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…