Ben manyak miyim ?

Ay aşkım benim tatlılığa bak,yerim O 'nu..
Çok sevindim yeni haberlere konuyu sessiz takip ediyordum..
Keşke hepimiz böyle güzel konularda "manyak" olabilsek..
Sizi yılın en güzel manyağı ilan ediyorum,kayıtlara geçsin
Yaptıklarınız,merhametiniz,süper kararlılığınız için tebrik ederim..

Bir canliyi sistematik eziyetten kurtarip mutlu ettiniz.

Umarim siz de hep mutlu olursunuz.

İşte böyle güzelleşiyor yerküre. Sen bir kuşun yarasına merhem bulursun, ben selpak satan bir çocuğun usuyen ayağına çorap veririm. Öteki şiddet gören bir kadına el uzatır. Beriki bir rujdan mahrum kalır ve bir evsizin karnını doyurur. Kötülük, kalabalıkların yardımı ile çoğalır lakin iyilik için tek kişi yeterlidir.

Seviyorum böyle insanları. Hep var olun.

Zorla nasıl aldınız anlatsana biraz içimizin yağları erisin
Nişanlıma çok dırdır yaptım 2 gün . Sonra aramış aileyi rica etmiş küçük şeytan evde yokken almış. Eve gelince çok zirlamis zaten insan gibi ağlayan bi cocuk değildi kafasını filan vurmuş duvarlara hiç umrumda değil .

Ben kuşu aldıktan sonra bir kere denk geldik aynı ortamda. Bir şeyler uydurdum kiza benimle konuşuyor beni çok seviyor gece yanıma geliyor beraber yatıyoruz çünkü ben ona zarar vermiyorum, bebekleri olacak simdi diye . Kuşu istedi giderken yine ağladı Hayır tabiki dedim.
Kayinvalidem de bozuldu biraz çocuğa niye hatır diyomusum tamam diyip gecistirseymisim annesi filan benden çok soğuMuş çok da umrumda =D
Biz nisan attık bu arada 3 4 gün oluyor . Bi tek kuşum kaldı geriye =)

Bende bunlardan 7 tane var
Yerimmmm
Ya bu aralar bi tanesi başını hep oyuncagina dayayıp duruyor . Sorun mu var acaba . Böyle başını oyuncaga dayayıp hareketsiz duruyor .hani koclar sinirlenince boynuzlarini bir yere dayayıp durur ya . Aynı öyle yapmaya başladı . Diğeri de ondan gördü o da taklit etmeye başladı . İkisi de dakikalarca hiç hareket etmeden başlarını dayayıp duruyorlar .

Kaşınmak mı istiyor acaba, ötüşlerşnde, dışkılarında bir problem var mı, neşeleri nasıl?

Tatlm kararlılığın ve azminle sonuca ulaşman cok hoşuma gitti... Her insanın yapamayacagı seyler..

Ya benimkiler gelmiyor eleee
Nasıl alistirdin . Çok güzel ya .
Bu arada bi tane yeşil almistik aynı bundandi aynisiiii .öldü sebebini de anlamadim veteriner bir şeyi yok dedi 1 gece boyunca başında bekledim . Hayatımın en uzun en ağlamali gunlerindendi.
Diskilari normal zaten kuş diskisi uzmanı oldum
Sadece eskiye göre biraz daha durgun sicaklardan mi acaba

Çok net söylüyorum, o kadın da kendine anne demesin...
Analık duygusu olan merhametli olur.
Çocuğa da hiç acımadım, vursun kafasını duvarlara..

Ne güzel nispet yapmışsınız çocuğa oh

Anneleri evcildi, yavruları da evcil oldu:) gözleri görmeyen hariç hepsi evcil ve çok sırnaşıklar.
Hava çok sıcaksa durgun olabilirler ama normalşartlarda sessiz olmaları hayra alamet değil...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…