Ben kesin delirdim...

• Konu Sahibi sensiz olmaz
sagulasın canım inş yüzüm gülecek bu sefer hepimiz mutlu olalım inşşşşşşşşş

canım isallah allahım herkesın gonlune yuregıne uygun ve sevgıyı hak eden aşklar sevgıler versın...herkesın yuzunu guldursun...
sen delırıp fılan etmedın...gayet aklı basındasın......kalbın kus gıbı cırpıyor o kadar ....
ama yınede haddım olmadan bır sey demek ısterım...sakın o acılmadan sen kendını ıyıden kaptırma...yoksa uzulen ve kırılan sen olursun...mutluluklar canım...

canım ılgısını hıssedıyorum demıssın
ve ogrencı ogretmen olayı degıl kurs demıssın
bence karsııklıysa hıcte kendını cekme
ısalah ıyı olur guzel olur

canım isallah allahım herkesın gonlune yuregıne uygun ve sevgıyı hak eden aşklar sevgıler versın...herkesın yuzunu guldursun...
sen delırıp fılan etmedın...gayet aklı basındasın......kalbın kus gıbı cırpıyor o kadar ....
ama yınede haddım olmadan bır sey demek ısterım...sakın o acılmadan sen kendını ıyıden kaptırma...yoksa uzulen ve kırılan sen olursun...mutluluklar canım...

zaten o söylememse ben kesinlikle söylemem canım çok teessekkürler

abowwwwwwwwwwww kiz nettin o sana bakiyomu bari ??????????

bu tip yakınlaşmaların okulda yaşanması pek hoş gelmiyo bana ama kursta biraz daha normal..
yine öğretmen-öğrenci rolü var muhakka ama akademik bir ortam olmadığından mıdır nedir, daha bi olumlu sanki.. yalnız aşkta başarılı olup sınavda çakma da dikkat et ona da :)

X