Makyaj Ürünleri Ben de topiklendim! Naçizane bunlar da benden (By Princess of Rain)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cok tesekkurler canim netligi kendilidinden makinemden memnunum, ben sadece arada yaparsam aydinlatma veriyorum bu resimde aydinlatma uyguladim tatlim.hava cok kotuydu bidenem

3983.jpg

ne kadar güzel :asigim: çok beğendim princesim :KK3: nasl yaptn anlatır mıssn :eek:

ben münih tarafindayim , evlenip geldim .8 senedirde burdayim canim

sen bekarsin galiba ordami dogdun büyüdün???

4 yillik evliyim canim evlendim geldim ingiltereye 3 yil oluyor geleli,almanya munihte benimde halam oturuyor.

Ayyyyy hic bakmadan yazmisim editte olmayinca (kkya duyurulur) yanlisimi düzeltemedim evliymisin bilmiyorumkismile

cok tatlisin yakaydirigubbakcemile5sorun degil canim inan

ne kadar güzel :asigim: çok beğendim princesim :KK3: nasl yaptn anlatır mıssn :eek:

teskkurler canim :kedi:

tabiki anlatirim once basit islemleri yaptim iste goz nemlendiricimi felan surdum sonra acik metalik krem rengi fari goz pinarimdan baslayip sonuna kadar fircayla surdum.arkasina metalik bakir rengi farimida yumusak uclu bir fircayla dagitarak surdum kas kemiklerime kadar.bu islemide uyguladiktan sonra ten rengi mat krem rengi fari kas kemigime surdum beyazlatmak icin.eyelinerimi uyguladim,ust kirpik iclerine siyah kalem cektim.takma kirpiklerimi taktim ve en sona beyaz kalemimi cektim.umarim anlatabilmisimdir tatlim:kedi:

4 yillik evliyim canim evlendim geldim ingiltereye 3 yil oluyor geleli,almanya munihte benimde halam oturuyor.

cok tatlisin yakaydirigubbakcemile5sorun degil canim inan

allah bir ömür boyu mesut eder insallah :Saruboceq:
canim cocugun varmi??

:CüvCüv::CüvCüv:yada düsünüyormusun??(ayy ne merakliyim demi):KK1:
sende cok incesin canim ŞenizŞeniz

seydam 1 yil once 4 aylik hamileydim ve erken dogumla bebegimi kaybettim ozamandan beride bebek yolu gozluyoruz hayirlisi Allahtan bakalim.

gi.zem canim far paletlerimin hepsi sleek marka

canım topğini yeni keşfettim cok güzel makyajların lıner bildiğim kadarıyla bantlı kuyruk yapıyosun nasıl yaptıpını gösteriri yada anlatırmısın bende bantlı gölgeleme yapıyırum lıner de sürüyorum ama bir türlü kuyruk yapamıyorum

tesekkurler kizlar yorumlariniz icin

ARKADASSS en yakin zamanda resimli bir sekilde gosterecegim bu bantli eyeliner isini canim takipte kal

seydam 1 yil once 4 aylik hamileydim ve erken dogumla bebegimi kaybettim ozamandan beride bebek yolu gozluyoruz hayirlisi Allahtan bakalim.

gi.zem canim far paletlerimin hepsi sleek marka
canim farkinda olmadan kirdimmi seni kusura bakmabilmiyorumkismile rabbim birdaha yasatmasin insallah saglikli bir bebek sahibi olursun en kisa zamanda
benimde bir oglum var 5 kerede düsük yasadim anliyorum seni cok aci :gitme::gitme:

canim kirmadin beni sakin boyle dusunme,sende 5 kere yasamissin bu kotu olayi rabbim oglunu sana bagislamis sonunda ne guzel hayirli saglikli bir sekilde buyusun insallah.

sagoll canim oglumda hic problem yasamadim, malesef ondan sonraki denemelerim hep hüsran oldu oda bir kardesi olmasini cok istiyor bu ay tedavi gördüm bakalim ne olacak ins tutmustur rabbim isteyen herkese icindede bizlerede nasip eylesin ins

[

ARKADASSS en yakin zamanda resimli bir sekilde gosterecegim bu bantli eyeliner isini canim takipte kal[/COLOR][/B][/QUOTE]

takipteyim canım dört gözle

X