Makyaj Ürünleri Ben de topiklendim! Naçizane bunlar da benden (By Princess of Rain)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Hosgeldin B&M cim sefalar verdin canim cok tesekkur ederim bebegim gel kahve icek beraber seker:kahve:

bu makyajim baya begenildi ne yalan soyleyeyim bende cok seviyorum ozel gecelerde cok hos oliii:jeyyar:

:lepi: evet süper olur tam bi gece makyajı gözler buğulu ve çekici :jeyyar:

ikinci alıntıladığımda tam gündüz için ,
çok hoş bi anlam katmış bakışlarına
nasıl yaptın onu

betulcuk o makyaj evet cok hos sade,

goz kapagima acik pembe far, kas kemigine dahada acik bir ton pembe
goz altina bakir tonda far cektim.goz icine uste siyah kalem alt ice beyaz kalem cektim.eyelinerida uyguladim okadar papatyam.

$u msj sayim biraz cogalsinda bi topicde ben acacigim sanirsam, sacda da ben iyimdir msela kendime toz kondurmamopuyorumnanaktan

saka bi tarafa tabi. .

3933.jpg

maşallahhh :nazar:
hepsi birbirinden güzel.. e gözler güzel olunca ne yaparsan yap sonuç belliii..
ellerine sağlık harikasınn Princess of Rain opuyorumnanaktan

cok tesekkur ederim todisch guzel iltifatlarin icin eger avatarindaki senin gozunse mukemmel otesi canim ne makyajlar olur o goze biliyormusun tatlim masallah sanada:nazar:

ben gellldiiiiiiiiiiiiimmm yemek yiceeem sora da makyajın başına oturucaaaamm kaydirigubbakcemile3

bakalım nasıl olcaaaakkkdelikafadulden

cok tesekkur ederim todisch guzel iltifatlarin icin eger avatarindaki senin gozunse mukemmel otesi canim ne makyajlar olur o goze biliyormusun tatlim masallah sanada:nazar:

:kedi: çok teşekkür ederim canım.. türbanlı olduğum için hafiften kalem çekiyorum sadece.. biraz da rimel.. farımda yoktur benim mafoldumben
keşke türkiye de olsan da düğün makyajımı o marifetli ellerinle yapsan aah ah ) boshayallersmile

bende bi deneyeyim.. başarabilirsem tabi )

Son düzenleme:
ay canim benim bende turbanliyim disarida boyle yapamam kalem ve rimeldir makyajim bazen ozel gunlerde boyaniyorum okadar.

dugununmu olacak allah mesut bahtiyar etsin simdiden tatlim cok iyisin canim inan boyle bir maharetim varmi bende bilmiyorum.bir baskasina yapabilirmiyim hic denemedim ama senin o guzel gozlerine yapmak isterdim dogrusu,

senden makyaj isteyecegim ben todischcigim o gozlerine dumanli, grili ve siyahli bir makyaj ayrica yesil tonlarinda bir makyaj istiyorum senden lutfen yapip ekle makyaj topicigineopuyorumnanaktan

tirtilim dokturemedim yinede fazla bakalim yeni haftaya ne makyajalr yapicigim.

goksum dunku mavi kalemli makyajinida gordum ablam kalemin rengi cok hos ama ben senden afilli bir makyaj istiyem gulo ona goreaklinialirimsmile

aa sende mi türbanlısın.. çok hoşş.. )
ay canım benim çok teşekkür ederim çok canayakın çok içtensin.. opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
cok tesekkur ederim canim sende cok ictensin gercekten opuyorumnanaktan

bak su topige ekleyebilirsin biz hep oradayiz bebekaklinialirimsmilebekleriz senide

http://www.kadinlarkulubu.com/makya...-makyaji-fotograflarini-paylasir-misiniz.html

kalemlerle zor ama siyah kalemi gozune ceker koyu bir sekilde daha sonra dagitirsan yine bugulu bir makyaj olur tatlim yada en yakin zamanda far alip geliceksin buralara senide boyayacagimlaelaelaelaelaebebek

Masallah masallahh tutututututu... topragim buraya ugrarken gozlerini yikamadan cikamiyorum k bakmazsin insallah kaydirigubbakcemile3 :nazar: tututututu

ohaoldumsmile
HHHhh!
Yavrusu,Prensesi!
Aman da aman,topik'lenilmiş,mmakkkaşlar yapılmış,sürülmüş sürüştürülmüş
Lakin 22 sayfa olmuş, Libi'si yeni görmüş bayanssulusmile
Seni gidi seniaklinialirimsmile
Maşallah subhanallah,gardaşım baby face kıvamındaolumunekankayizsmile
Takip ediiiciz efenim,hayırlı olsun topiğin:hulya:

Son düzenleme:
ohaoldumsmile
HHHhh!
Yavrusu,Prensesi!
Aman da aman,topik'lenilmiş,mmakkkaşlar yapılmış,sürülmüş sürüştürülmüş
Lakin 22 sayfa olmuş, Libi'si yeni görmüş bayanssulusmile
Seni gidi seniaklinialirimsmile
Maşallah subhanallah,gardaşım baby face kıvamındaolumunekankayizsmile
Takip ediiiciz efenim,hayırlı olsun topiğin:hulya:

alkisalkisalkisamanin sonunda yakalandik libisime hosgeldin gonlumun sultani sefalar gecirdim benim nacizane topicigimea.s.azcuk rotar yaptin bu seferlik affediyorum birdaha olmasin helülülülülülüsagol bidenem hayirlisi olur insallah opmusem sagdan soldanopuyorumnanaktan:kedi:

X