Makyaj Ürünleri Ben de topiklendim! Naçizane bunlar da benden (By Princess of Rain)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
işteee geLdimmmm burdayımmm sempatiksalakcinni

ahh kokusunu sevdiğim İstanbuL sırnaşık şey

geldinmi ablasinin gulu hosgeldin nasil gecti tatilin ?umarim doya doya eglenmissindir balgaymagimopuyorumnanaktan

Gözler güzel olunca makyaj da o biçim oluyor tabi harikasııın cnm maşallah :nazar:

cok tesekkur ederim canim sagolopuyorumnanaktan

tezercigim gecen mesajinda kuafor oldugunu yazmistin az cok marka ve makyaj tekniklerini bilmen lazim tatlim.yoksa yeni mi basladin kuaforluge? herneyse gozlerini buyuk gostermen icin bol bol siyah yada siyah beraber renkli kalem kullanabilirsin..

mesela benim bu makyajimda kullandigim gibi tatlim

1276.jpg

ahandaaaaaa çıktı fırındaaann hihoyyyt
yine mükemmellll yine göz alıcıııı :lepi:

renkLer ışıltılı + parLak + uyumLu ..

bakıŞlarrr anLamlıı + aLımlıı + canLı ..

ahhhh daha ne diyiimmm Princess'm :icecream:

tatil iyiydii tatLı abLamm benimm eğLendikk çok şükür sağ saLimm döndüükk ..:1rolleyes:
sen neLer yaptınn ben yokken sengözlerimebaksanab

sagol tatlisim bal gaymak sozlerin icin opuyorumnanaktan

eglendigine sevindim bebegim.zemuszemus

benn birsey yapmadim sen yokken ya bol bol gezdim bende izin hazirligi basladi carsi pazar geziyorum.o magaza benim su magaza senin istteeee yoruluyorum dahasi goksum yaaa.du biii sanal cigara yakem:nazar:

sagol tatlisim bal gaymak sozlerin icin opuyorumnanaktan

eglendigine sevindim bebegim.zemuszemus

benn birsey yapmadim sen yokken ya bol bol gezdim bende izin hazirligi basladi carsi pazar geziyorum.o magaza benim su magaza senin istteeee yoruluyorum dahasi goksum yaaa.du biii sanal cigara yakem:nazar:

rica ederimm kiii :1rolleyes: sana az bilee baby face'm :dance:

yak anam yaakk ama normalde içmee sakınn :eek:lmaz: vallaa tüserr giderimm hee :dilcikar:

dimeeekk sende gidiceen tatillee sengözlerimebaksanab beni buraLardaa bırakcaaaannn :umursamaz:

icmem kiz ben cigare felan sanalda seviyem

he didicem once alamanyaya sonra Turkiyeme oh oh zemuszemus

bu arada yukaridaki makyajdan 1 kare daha net oldugu icin eklemek istedim.

2065.jpg

tezercigim gecen mesajinda kuafor oldugunu yazmistin az cok marka ve makyaj tekniklerini bilmen lazim tatlim.yoksa yeni mi basladin kuaforluge? herneyse gozlerini buyuk gostermen icin bol bol siyah yada siyah beraber renkli kalem kullanabilirsin..

canim bizim burda egitimimiz sadece sac üzerine, kosmetik ap ayri bi konu kosmetik icin bir sene okuluna gitmek lazim oda 4000€ ONUDA BEN VERMWEK istemem. .

simdi anladim tezercigim ingilterdede ayni sekilde uygulaniyor makyaj ve kuaforluk egitimi.kaydirigubbakcemile2

gercekten pahaliymis besempatiksalakcinni sen beni takip et en iyisimi bir topikte sen ac sacla ilgili bende seni takip edem benimde sacla ilgili cok az bilgim var sekerolumunekankayizsmile

1276.jpg

tıopiğin hayırlı olsun canım
nezamandır uğriycam unutuyorum hep bilmiyorumkismile

hepsi ayrı ayrı çok çok güzel makyajların
ama bunu pek bi beğendim ya
çok sekü bi makyaj olmuş:KK1:

Hosgeldin B&M cim sefalar verdin canim cok tesekkur ederim bebegim gel kahve icek beraber seker:kahve:

bu makyajim baya begenildi ne yalan soyleyeyim bende cok seviyorum ozel gecelerde cok hos oliii:jeyyar:

X